Zobacz pełną wersję : Złoto dla D40
Na fotopolis jest napisane, że ktoś docenił tak tłamszoną i niedocenianą lustrzankę, jaką jest D40 i dostała złoto od DIWA.
A co nie zostało wyróżnione przez DIWA? Chyba wszystkie popularne puszki cuś tam dostały.
Na fotopolis jest napisane, że ktoś docenił tak tłamszoną i niedocenianą lustrzankę, jaką jest D40 i dostała złoto od DIWA.
Tłamszoną chyba na tym forum, bo na swiecie D40 sprzedaje sie bardzo dobrze. Co by nie gadac z marketingowego punktu widzenia to był strzał w 10 Nikona.
D70 ma sebro, D40 złoto a D50 platynę. No to chyba D50 trza brać? :)
Ja, jako sprzedawca foto mogę powiedzieć( mimo tego jaki d40 jest) to,że sprzedaje się bardzo dobrze..:)
Jakoś poprostu ludzie |go chcą|...
A D80 brąz ma - kurde mam najgorszą lustrzankę Nikona :(
Chociaż chyba nie jest tak źle - nie widzę ani D2X(s) ani D2H(s) - sprzedawajcie je jak najszybciej i przesiadka na d40!
danz1ger
24-03-2007, 15:39
a mnie jedna DIWA dała w nagrodę swe ciało, co mi tam złoto.
Nie mów, że słynna Violetta z długimi blond włosami, he he .
A D80 brąz ma - kurde mam najgorszą lustrzankę Nikona :(
Chętnie się zamienię z Tobą;)
cyrusvirus
24-03-2007, 21:20
D70 ma sebro, D40 złoto a D50 platynę. No to chyba D50 trza brać? :)
hola hola! D70 ma złoto ;-) http://www.steves-digicams.com/2004_reviews/nikon_d70.html
Chętnie się zamienię z Tobą;)
Nie zamieniam się, mam zasady i płynę pod prąd hehe ;)
hola hola! D70 ma złoto ;-) http://www.steves-digicams.com/2004_reviews/nikon_d70.html
Przyznaję się do błędu bez bicia. :)
danz1ger
25-03-2007, 00:40
Nie mów, że słynna Violetta z długimi blond włosami, he he .
nie mówię.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.