Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Złoto dla D40



ropusz
22-03-2007, 20:26
Na fotopolis jest napisane, że ktoś docenił tak tłamszoną i niedocenianą lustrzankę, jaką jest D40 i dostała złoto od DIWA.

szymony
22-03-2007, 20:29
A co nie zostało wyróżnione przez DIWA? Chyba wszystkie popularne puszki cuś tam dostały.

prz3mo
22-03-2007, 20:33
Na fotopolis jest napisane, że ktoś docenił tak tłamszoną i niedocenianą lustrzankę, jaką jest D40 i dostała złoto od DIWA.

Tłamszoną chyba na tym forum, bo na swiecie D40 sprzedaje sie bardzo dobrze. Co by nie gadac z marketingowego punktu widzenia to był strzał w 10 Nikona.

ropusz
22-03-2007, 21:36
D70 ma sebro, D40 złoto a D50 platynę. No to chyba D50 trza brać? :)

Bono
22-03-2007, 21:54
Ja, jako sprzedawca foto mogę powiedzieć( mimo tego jaki d40 jest) to,że sprzedaje się bardzo dobrze..:)

Jakoś poprostu ludzie |go chcą|...

boobass
22-03-2007, 21:57
A D80 brąz ma - kurde mam najgorszą lustrzankę Nikona :(

boobass
22-03-2007, 21:57
Chociaż chyba nie jest tak źle - nie widzę ani D2X(s) ani D2H(s) - sprzedawajcie je jak najszybciej i przesiadka na d40!

danz1ger
24-03-2007, 15:39
a mnie jedna DIWA dała w nagrodę swe ciało, co mi tam złoto.

ropusz
24-03-2007, 19:24
Nie mów, że słynna Violetta z długimi blond włosami, he he .

Dyziek
24-03-2007, 19:25
A D80 brąz ma - kurde mam najgorszą lustrzankę Nikona :(

Chętnie się zamienię z Tobą;)

cyrusvirus
24-03-2007, 21:20
D70 ma sebro, D40 złoto a D50 platynę. No to chyba D50 trza brać? :)

hola hola! D70 ma złoto ;-) http://www.steves-digicams.com/2004_reviews/nikon_d70.html

boobass
24-03-2007, 23:24
Chętnie się zamienię z Tobą;)

Nie zamieniam się, mam zasady i płynę pod prąd hehe ;)

ropusz
24-03-2007, 23:45
hola hola! D70 ma złoto ;-) http://www.steves-digicams.com/2004_reviews/nikon_d70.html

Przyznaję się do błędu bez bicia. :)

danz1ger
25-03-2007, 00:40
Nie mów, że słynna Violetta z długimi blond włosami, he he .

nie mówię.