Zobacz pełną wersję : Tango - TVP1
Witam.
Mam prośbę - jest ktoś w stanie nagrać dzisiejszy spektakl "Tango" na TVP1 o 20:20 i wrzucić później na jakiś serwer? Zależy mi, by to zobaczyć, a niestety nie mogę dziś obejrzeć tego w tv.
Pozdrawiam ;)
niezarejestrowany
10-12-2012, 18:46
się zrobi
darcio94
10-12-2012, 21:23
Przyłączam się do Prośby "Doriana" gdybyś mógł nagrać i mi podesłać link Byłbym niezmiernie wdzięczny ;)
To ja też chętnie zaczerpnę linka :)
"Oglądnąłem", i niestety spektakl teatru TVP z 1999 roku w obsadzie: Danuta Szaflarska, Krzysztof Kowalewski, Wiesław Michnikowski, Piotr Adamczyk, Marta Lipińska, Zbigniew Zapasiewicz, Ewa Gawryluk, zdecydowanie polecam bardziej.
niezarejestrowany
11-12-2012, 18:01
trochę to trwało ale już jest http://krasowski.com.pl/tango.avi
darcio94
11-12-2012, 19:45
Wielkie Dzięki ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.