PDA

Zobacz pełną wersję : Tango - TVP1



Dorian
10-12-2012, 17:03
Witam.
Mam prośbę - jest ktoś w stanie nagrać dzisiejszy spektakl "Tango" na TVP1 o 20:20 i wrzucić później na jakiś serwer? Zależy mi, by to zobaczyć, a niestety nie mogę dziś obejrzeć tego w tv.
Pozdrawiam ;)

niezarejestrowany
10-12-2012, 18:46
się zrobi

darcio94
10-12-2012, 21:23
Przyłączam się do Prośby "Doriana" gdybyś mógł nagrać i mi podesłać link Byłbym niezmiernie wdzięczny ;)

elanek
11-12-2012, 00:48
i ja!

pgaik
11-12-2012, 00:50
To ja też chętnie zaczerpnę linka :)

freefly
11-12-2012, 01:40
"Oglądnąłem", i niestety spektakl teatru TVP z 1999 roku w obsadzie: Danuta Szaflarska, Krzysztof Kowalewski, Wiesław Michnikowski, Piotr Adamczyk, Marta Lipińska, Zbigniew Zapasiewicz, Ewa Gawryluk, zdecydowanie polecam bardziej.

niezarejestrowany
11-12-2012, 18:01
trochę to trwało ale już jest http://krasowski.com.pl/tango.avi

Dorian
11-12-2012, 19:33
Dziękuję bardzo ! :)

darcio94
11-12-2012, 19:45
Wielkie Dzięki ;)