Witam.
Mam prośbę - jest ktoś w stanie nagrać dzisiejszy spektakl "Tango" na TVP1 o 20:20 i wrzucić później na jakiś serwer? Zależy mi, by to zobaczyć, a niestety nie mogę dziś obejrzeć tego w tv.
Pozdrawiam![]()
Szukaj
Witam.
Mam prośbę - jest ktoś w stanie nagrać dzisiejszy spektakl "Tango" na TVP1 o 20:20 i wrzucić później na jakiś serwer? Zależy mi, by to zobaczyć, a niestety nie mogę dziś obejrzeć tego w tv.
Pozdrawiam![]()
się zrobi
Przyłączam się do Prośby "Doriana" gdybyś mógł nagrać i mi podesłać link Byłbym niezmiernie wdzięczny![]()
i ja!
To ja też chętnie zaczerpnę linka![]()
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
"Oglądnąłem", i niestety spektakl teatru TVP z 1999 roku w obsadzie: Danuta Szaflarska, Krzysztof Kowalewski, Wiesław Michnikowski, Piotr Adamczyk, Marta Lipińska, Zbigniew Zapasiewicz, Ewa Gawryluk, zdecydowanie polecam bardziej.
trochę to trwało ale już jest http://krasowski.com.pl/tango.avi
Dziękuję bardzo !![]()
Wielkie Dzięki![]()
Skontaktuj się z nami