PDA

Zobacz pełną wersję : problem z Nokia E52



Pienia
19-11-2012, 11:26
Witam! Mam taki problem, w menu główne nie da się włączyć aplikacji, tyn. włączając aplikacje telefon się restartuje, nie pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych, nowe oprogramowanie...oprócz tego wszystko działa jak trzeba...no i nie mam gps, a jest mi potrzebny jak szlag...

ekonet
19-11-2012, 20:03
Miałem tak kiedyś, serwis zmienił płytę główną.