Witam! Mam taki problem, w menu główne nie da się włączyć aplikacji, tyn. włączając aplikacje telefon się restartuje, nie pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych, nowe oprogramowanie...oprócz tego wszystko działa jak trzeba...no i nie mam gps, a jest mi potrzebny jak szlag...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami