PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwo.



andrzej_laskowski
15-11-2012, 08:42
Myślałem żeby dać do "humoru", ale po namyśle to nie bardzo śmieszne.

Jak donosi dzisiejsza prasa:
"Indyjska biegaczka Pinki Pramanik, złota medalistka igrzysk azjatyckich została po raz kolejny zatrzymana przez policję pod zarzutem gwałtu. Ponowne badania płci wykazały że jest mężczyzną. "

Najbardziej zastanawia to "ponowne" i po raz kolejny. To po pierwszym gwałcie nikt nie wpadł na to że to facet? A przy pierwszym badaniu też nikt tego nie zauważył?
Choć jak się głębiej zastanowić to są różne rodzaje gwałtów (sic), a i prasowe doniesienia są często nieścisłe.
Niemniej z dzisiejszych "newsów" zapamiętam tylko to. ;)

elanek
15-11-2012, 09:19
Ale kogo zgwałciła? Kobietę czy faceta?

lechupe
15-11-2012, 10:56
pewnie dla zmyłki, raz kobiete, raz mężczyznę, a raz jeszcze kogoś innego. I stąd policja ma kłopoty.