Myślałem żeby dać do "humoru", ale po namyśle to nie bardzo śmieszne.
Jak donosi dzisiejsza prasa:
"Indyjska biegaczka Pinki Pramanik, złota medalistka igrzysk azjatyckich została po raz kolejny zatrzymana przez policję pod zarzutem gwałtu. Ponowne badania płci wykazały że jest mężczyzną. "
Najbardziej zastanawia to "ponowne" i po raz kolejny. To po pierwszym gwałcie nikt nie wpadł na to że to facet? A przy pierwszym badaniu też nikt tego nie zauważył?
Choć jak się głębiej zastanowić to są różne rodzaje gwałtów (sic), a i prasowe doniesienia są często nieścisłe.
Niemniej z dzisiejszych "newsów" zapamiętam tylko to.![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami