PDA

Zobacz pełną wersję : Eizo F55s



Zom53
30-10-2012, 14:01
Mam pytanie do forumowiczów:czy ktoś używa albo używał takiego monitora jak w temacie?.Jest to oczywiście stary CRT, chciałbym go użyć (amatorsko) na pewien czas bo mój LG też crt kończy żywot po 11 latach.

Iskra_cyk
07-11-2012, 14:40
Kumpel ma 17 ,ale lcd i powiem ze jestem pod wrazeniem tego małego potworka.Chyba nie ma lepszych monitorow dla fotografików.Jesli chodzi o ten Twój ,pewnie tez bedzie bił wszytkie CRT'ki na ryj.