Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Eizo F55s

  1. #1

    Domyślnie Eizo F55s

    Mam pytanie do forumowiczów:czy ktoś używa albo używał takiego monitora jak w temacie?.Jest to oczywiście stary CRT, chciałbym go użyć (amatorsko) na pewien czas bo mój LG też crt kończy żywot po 11 latach.
    D810 N20-35/2,8 AF-D; N50/1,4 AiS; SB-800

  2. #2

    Domyślnie

    Kumpel ma 17 ,ale lcd i powiem ze jestem pod wrazeniem tego małego potworka.Chyba nie ma lepszych monitorow dla fotografików.Jesli chodzi o ten Twój ,pewnie tez bedzie bił wszytkie CRT'ki na ryj.
    D700,D80,8mm,30mm,50mm,18-135mm-24-70mm,500mm,Sb900 + klamoty

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •