fafniak
25-10-2012, 13:11
Potrzebuje szybkiej konsultacji
zakupiłem soft - przekonany byłem płacąc w euro że przesyłka będzie szła z europy.
Dzisiaj dostałem telefon z FEDEx ze przesyłka jest ze stanów i dojdzie cło :???:
Dostałem do wypełnienia 2 załączniki w mailu
Pytanie jest takie
jakie jest cło na oprogramowanie (znalazłem że od 0 do 3,5% - tylko nie wiem od czego to zależy)
To jest upgrade w wersji pudełkowej
zakupiłem soft - przekonany byłem płacąc w euro że przesyłka będzie szła z europy.
Dzisiaj dostałem telefon z FEDEx ze przesyłka jest ze stanów i dojdzie cło :???:
Dostałem do wypełnienia 2 załączniki w mailu
Pytanie jest takie
jakie jest cło na oprogramowanie (znalazłem że od 0 do 3,5% - tylko nie wiem od czego to zależy)
To jest upgrade w wersji pudełkowej