PDA

Zobacz pełną wersję : oprogramowanie z USA



fafniak
25-10-2012, 13:11
Potrzebuje szybkiej konsultacji
zakupiłem soft - przekonany byłem płacąc w euro że przesyłka będzie szła z europy.
Dzisiaj dostałem telefon z FEDEx ze przesyłka jest ze stanów i dojdzie cło :???:
Dostałem do wypełnienia 2 załączniki w mailu
Pytanie jest takie
jakie jest cło na oprogramowanie (znalazłem że od 0 do 3,5% - tylko nie wiem od czego to zależy)

To jest upgrade w wersji pudełkowej

marszull
25-10-2012, 14:10
clo to nic, ale pewnie vat ci dolicza (a nawet na pewno)

fafniak
25-10-2012, 14:19
vat to wiem i byłem na to przygotowany
natomiast nie byłem przygotowany na koszty obsługi celnej przez fedex i na cło

fafniak
25-10-2012, 18:38
słuchajcie czy ma znaczenie co wpisze - co jest w przesyłce?
Czy ma znaczenie że to oprogramowanie
czy też jakieś sprytne sformułowanie (typu własnosć intelektualna - gdzie coś takiego widziałem :) )