Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie oprogramowanie z USA

    Potrzebuje szybkiej konsultacji
    zakupiłem soft - przekonany byłem płacąc w euro że przesyłka będzie szła z europy.
    Dzisiaj dostałem telefon z FEDEx ze przesyłka jest ze stanów i dojdzie cło
    Dostałem do wypełnienia 2 załączniki w mailu
    Pytanie jest takie
    jakie jest cło na oprogramowanie (znalazłem że od 0 do 3,5% - tylko nie wiem od czego to zależy)

    To jest upgrade w wersji pudełkowej

  2. #2

    Domyślnie

    clo to nic, ale pewnie vat ci dolicza (a nawet na pewno)

  3. #3

    Domyślnie

    vat to wiem i byłem na to przygotowany
    natomiast nie byłem przygotowany na koszty obsługi celnej przez fedex i na cło

  4. #4

    Domyślnie

    słuchajcie czy ma znaczenie co wpisze - co jest w przesyłce?
    Czy ma znaczenie że to oprogramowanie
    czy też jakieś sprytne sformułowanie (typu własnosć intelektualna - gdzie coś takiego widziałem )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •