PDA

Zobacz pełną wersję : Folia malarska



Michaelg
20-10-2012, 22:40
Witam,

czy robił ktoś albo zna jakieś zdjęcia najlepiej modelek z folią malarską?

fafniak
20-10-2012, 23:21
a co chciałbyś wiedzieć?

Michaelg
20-10-2012, 23:27
Zobaczyć jakieś przykładowe zdjęcia z wykorzystaniem tej folii.

fafniak
20-10-2012, 23:36
okrutna szuflada.... ale proszę

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/10/78917843-1.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/78917843.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/10/104824433-1.jpg
źródło (http://www.pbase.com/fafniak/image/104824433.jpg)
to drugie - tak wiem że głowa twarz do poprawki :)

jak będziesz potrzebował więcej - to musze poszukać na dysku
o i takie :

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/10/146821141-2.jpg
źródło (http://upload.pbase.com/image/146821141.jpg)

szersze plany są super , ale trzeba mieć pomagierów :)

Michaelg
21-10-2012, 12:33
Dzięki bardzo- przyda się.