Witam,
czy robił ktoś albo zna jakieś zdjęcia najlepiej modelek z folią malarską?
Szukaj
Witam,
czy robił ktoś albo zna jakieś zdjęcia najlepiej modelek z folią malarską?
D750, D700, MB D10, Z 16 2.8, N 35 1.8G, N 50 1.8G, N 85 1.8D, SB-800
a co chciałbyś wiedzieć?
Zobaczyć jakieś przykładowe zdjęcia z wykorzystaniem tej folii.
D750, D700, MB D10, Z 16 2.8, N 35 1.8G, N 50 1.8G, N 85 1.8D, SB-800
Ostatnio edytowane przez fafniak ; 20-10-2012 o 23:50
Dzięki bardzo- przyda się.
D750, D700, MB D10, Z 16 2.8, N 35 1.8G, N 50 1.8G, N 85 1.8D, SB-800
Skontaktuj się z nami