PDA

Zobacz pełną wersję : COD-MW3 - wtf?



pil74
11-10-2012, 11:20
Po sporej przerwie postanowiłem polatać z pukawką w tej grze i na dzień dobry mały zonk.
Gra w trybie multi jest niemiłosiernie pohackowana.
Kiedyś tak nie było.
Pół biedy o ile ktoś zmieni zasady gry dla wszystkich, ale nie jest miło jak lata typek, czy typki odporne na kule, strzelające przez ściany czy widzące gdzie kto gdzie jest i zabijające jednym strzałem nie wiadomo skąd. Jednym słowem brak zabawy, frajdy i nie da się normalnie grać.
Zastanawiam się czy ja mam takie szczęście i podłącza mnie do tak pohackowanych gier , czy zjawisko jest tak masowe, że nie ma sensu wchodzić w tryb multi?

R
11-10-2012, 11:29
jak strzelalem w counter strike mialem tak samo. pojawialem sie na planszy i bylo HEEEEEAAAADDDD SHOOOT i dalej tylko cojapacze...

darkmajin
11-10-2012, 11:31
pora się przerzucić na normalne gry.... witamy w grze battlefield :] mw zawsze było zgliczowaną/hakowaną gra

Greg77
11-10-2012, 14:16
Gram w BFa, ale tym co piszesz jestem zdziwiony, grywalem CODy do MW, tego nowego znam tylko z TV i z singla na xboxie.....to raczej nie powinno sie dziac, masz punkbastera zaznaczonego? Moze trafiasz na jakies dziwne serwery, albo poprostu miales przerwe i jestes w malym szoku:D:D:D
Ja nie gralem w BFa przez trzy miesiace i po powrocie nie moglem grac przez tydzien, co sie pokazalem to mnie zabijali....:D

pil74
11-10-2012, 15:05
Greg, to nie jest kwestia wprawy niestety. Wiadomo na początku jest się nieco zdezorientowanym, ale w miarę szybko można się w tym odnaleźć.
Pogrzebałem po forach i okazuje się, że problem jest spory. Masa wkurzonych ludków, którzy czują się nabici w butelkę. Zapłacili za coś, a z powodu luk w zabezpieczeniach nie mogą z tego korzystać. Gdzieś tam nawet opisywana jest historia, jak jeden gracz chce zwrotu kasy za ten stan.
Okazuje się, że te hacki, cheaty czy jak to zwał to niezły biznes. Jest masa słabych i wykrywalnych ale i są płatne super hiper i niewykrywalne. Można sobie takiego kupić nawet na czas określony :shock: Niezły biznes z tego się robi.
Z tego co piszą po forach to wydawca gry albo nie daje rady albo olewa użytkowników. Tak czy owak kicha po całości.
Grę już odinstalowałem, szkoda czasu.

RobertMiernik
11-10-2012, 16:28
Dlatego trzeba grać na konsoli ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

kzkzg
11-10-2012, 17:46
Kiedys sporo gralem w fps'y (wtedy to jeszcze nazywano fpp). Nad quake2 spedzilem setki godzin. w q3 juz mniej. w tym roku postanowilem wrocic do jakiejs sieciowki a ze sporo osob polecalo bf3 to zakupilem. No i wielce sie rozczarowalem :( Pogralem lacznie moze z 10 godzin, straszne baty dostawalem, nie wiem czy to skill mi zmarnial czy tez wyroslo jakies pokolenie cyborgow ktorym nigdy nie dorownam. W q2 nawet jak dostawalem baty to byla satysfakcja, tutaj jakos tego brak. w q2 liczyla sie finezja, w bf3 rzadzi kampowanie. szkoda ze juz nikt ze znajomych nie gra w q2 :(

costi
11-10-2012, 17:55
pora się przerzucić na normalne gry.... witamy w grze battlefield :] mw zawsze było zgliczowaną/hakowaną gra

Bo Battlefield jest grą wolną od bugów, jasne... ;)

m3
11-10-2012, 20:43
Dlatego trzeba grać na konsoli ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Gry FPS na konsoli to jakaś masakra. Podziwiam ludzi którzy potrafią grać w FPS'y za pomocą pada z analogami. Dla mnie jest to nierealne i pada mogę używać do FIFY ewentualnie jakiś wyścigów, przy FPS'ach musi być mysz!

Antonioo
11-10-2012, 20:50
ja gram w mw1 i hackowania nie ma, , , ,punk buster wali kicka od razu albo na ogół modzi walą bana, , ,

RobertMiernik
12-10-2012, 08:59
Gry FPS na konsoli to jakaś masakra. Podziwiam ludzi którzy potrafią grać w FPS'y za pomocą pada z analogami. Dla mnie jest to nierealne i pada mogę używać do FIFY ewentualnie jakiś wyścigów, przy FPS'ach musi być mysz!

Tydzień masakry reszta przyjemności...

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Psycholog
15-10-2012, 21:04
Ja kiedyś grałem w America's Army. Kiedyś tzn jakiś 8 - 9 lat temu. Zaczynałem od wersji 1.5. Teraz jest któraś tam z kolei i bardzo wymagająca. Tam wszelkich oszustów i kombinatorów tępiono jak zarazę i to skutecznie. Jak ktoś lubi takie gry to polecam, chociaż nie wiem jak wygląda obecna wersja.

eskimos
16-10-2012, 10:50
Ja kiedyś grałem w America's Army. Kiedyś tzn jakiś 8 - 9 lat temu. Zaczynałem od wersji 1.5. Teraz jest któraś tam z kolei i bardzo wymagająca. Tam wszelkich oszustów i kombinatorów tępiono jak zarazę i to skutecznie. Jak ktoś lubi takie gry to polecam, chociaż nie wiem jak wygląda obecna wersja.

AAO 3 to wielka kupa w porownaniu do dwojki. Zawsze znajdzie sie jakas menda ktora uwaza sie za pro gracza z autoaimem wallhackiem czy chocby nawet "bidnym" no recoilem . Dlatego jak ktos lubi, warto zebrac sie w paczke, wykupic swoj serwer bo punkbuster nie wszystkich wylapuje a jak admin jest na serwerze to poziom zabawy wzarasta wprost proporcjonalnie do spadku gimbusow :wink:

Psycholog
16-10-2012, 17:31
AAO 3 to wielka kupa w porownaniu do dwojki. Zawsze znajdzie sie jakas menda ktora uwaza sie za pro gracza z autoaimem wallhackiem czy chocby nawet "bidnym" no recoilem . Dlatego jak ktos lubi, warto zebrac sie w paczke, wykupic swoj serwer bo punkbuster nie wszystkich wylapuje a jak admin jest na serwerze to poziom zabawy wzarasta wprost proporcjonalnie do spadku gimbusow :wink:

Dawno nie grałem więc nie orientuję się jak jest teraz. W czasach gdy zaczynałem to było naprawdę świetnie. na polskich serwerach zawsze była super atmosfera. Teraz niestety brak czasu, a i nie wiem czy sprzęt by pociągnął.

qualin
17-10-2012, 17:57
Tez juz dawno nie gralem, ale to roznie bywa z tymi hackami itp.
Pare lat temu zagrywalem sie mocno w Combat Arms (w rankingu europejskim bylem w 2 setce na bodajze 20 tys graczy), mialem swoj team. Gralismy zawsze w 4-5 do tego polaczenie przez skype'a i sie pykalo. Bardzo czesto trafialo sie na serwery z ktorych wywalano nas za oszukiwanie (hackowanie), a prawda byla taka, ze ludzie z malutkim skillem nie potrafili zniesc przegranej, a w szczegolnosci jak sie ich zarzynalo nozem albo saperka.

arturs
20-10-2012, 00:24
Gry FPS na konsoli to jakaś masakra. Podziwiam ludzi którzy potrafią grać w FPS'y za pomocą pada z analogami. Dla mnie jest to nierealne i pada mogę używać do FIFY ewentualnie jakiś wyścigów, przy FPS'ach musi być mysz!

Też tak myślałełem.. ciąłem sporo w enemyTerritory itp. potem przerwa bo nabawiłem się od myszy zespołu cieśni nadgarstka, po paru latach kupiłem PS3, jakieś CallOfDuty wcześniejsze kupiłem, kontroler w rękę i szok. Taki:


Tydzień masakry reszta przyjemności...

Przerąbane przez tydzień czy coś koło tego.. a potem coraz więcej skilla i się gra..
a co najważniejsze - nie ma czitów i na konsoli wszyscy mają równe szanse..
jak już się w CoD'a nagrałem to kupiłem BF3 - kę - i kolejny szok - "fizyka" zrobiona w BFie w porównaniu do CoD jest genialna.. tzn. trudniej sporo trafić.. działa przyciąganie ziemskie dla pocisków.. jest wiatr przy snajperce itp. rewelka.. - a wszystko na padzie..

michalek80
20-10-2012, 09:33
Tydzień masakry reszta przyjemności...


Zgadzam sie z przedmówcą potem gra się z przyjemnością.

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

raven
20-10-2012, 09:52
Po sporej przerwie postanowiłem polatać z pukawką ....

Z tego samego powodu po niedługim okresie rozstałem się z MW3, mój syn zresztą też - a był fanem tej gry.
Bawię się teraz w BF3 chociaż i tu czasem można spotkać "supermena".

RAF7705
20-10-2012, 11:03
Jan też grałem w kilka cod 'ów, ostatniego już nie kupiłem i nie kupię kolejnych.
Za to bf2 i 3 jak najbardziej.
Jak się wyjdzie z wprawy i zagra na mapie 64 ludków, to się można zrazić. Na początek lepiej wybierać mapy po 16, 24. Daje to więcej przestrzeni na finezję, jakąś taktykę a nie tylko bazmyślne strzelanie aby przeżyć.
Kupiłem nawet joystick do latania
:-)

glisek
24-10-2012, 00:56
Całe szczęście, że zawsze mi brakowało odwagi na odpalenie gry w trybie sieciowym (pewnie jest na to jakiś trzyliterowy skrót) bo bym za nic nie zaczaił o co tam chodzi :)
Szczegół, że do tej pory grałem tylko na ZX Spectrum w to co się latało takim samolocikiem nad niebieską rzeką? i potem kilka lat później w Call of duty (najniższy poziom) i BF (ale nie wiem który), ale to na szybszym procku niż w ZX Spectrum :)

Psycholog
25-10-2012, 10:17
Szczegół, że do tej pory grałem tylko na ZX Spectrum w to co się latało takim samolocikiem nad niebieską rzeką?


River Raid zapewne :) Grało się, oj grało tyle że na C64.

waldeka
11-11-2012, 14:26
Reaktywacja serwera Paranoicy [HARD] COD:MW 87.105.248.1:28960

pil74
12-11-2012, 15:14
Reaktywacja serwera Paranoicy [HARD] COD:MW 87.105.248.1:28960

i co można się na niego wbić?

waldeka
13-11-2012, 21:20
Pewnie że można. Serwer otwarty.