Po sporej przerwie postanowiłem polatać z pukawką w tej grze i na dzień dobry mały zonk.
Gra w trybie multi jest niemiłosiernie pohackowana.
Kiedyś tak nie było.
Pół biedy o ile ktoś zmieni zasady gry dla wszystkich, ale nie jest miło jak lata typek, czy typki odporne na kule, strzelające przez ściany czy widzące gdzie kto gdzie jest i zabijające jednym strzałem nie wiadomo skąd. Jednym słowem brak zabawy, frajdy i nie da się normalnie grać.
Zastanawiam się czy ja mam takie szczęście i podłącza mnie do tak pohackowanych gier , czy zjawisko jest tak masowe, że nie ma sensu wchodzić w tryb multi?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami