Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: COD-MW3 - wtf?

  1. #1

    Domyślnie COD-MW3 - wtf?

    Po sporej przerwie postanowiłem polatać z pukawką w tej grze i na dzień dobry mały zonk.
    Gra w trybie multi jest niemiłosiernie pohackowana.
    Kiedyś tak nie było.
    Pół biedy o ile ktoś zmieni zasady gry dla wszystkich, ale nie jest miło jak lata typek, czy typki odporne na kule, strzelające przez ściany czy widzące gdzie kto gdzie jest i zabijające jednym strzałem nie wiadomo skąd. Jednym słowem brak zabawy, frajdy i nie da się normalnie grać.
    Zastanawiam się czy ja mam takie szczęście i podłącza mnie do tak pohackowanych gier , czy zjawisko jest tak masowe, że nie ma sensu wchodzić w tryb multi?
    Ostatnio edytowane przez pil74 ; 11-10-2012 o 11:30
    nic...

  2. #2

    Domyślnie

    jak strzelalem w counter strike mialem tak samo. pojawialem sie na planszy i bylo HEEEEEAAAADDDD SHOOOT i dalej tylko cojapacze...

  3. #3

    Domyślnie

    pora się przerzucić na normalne gry.... witamy w grze battlefield :] mw zawsze było zgliczowaną/hakowaną gra

  4. #4

    Domyślnie

    Gram w BFa, ale tym co piszesz jestem zdziwiony, grywalem CODy do MW, tego nowego znam tylko z TV i z singla na xboxie.....to raczej nie powinno sie dziac, masz punkbastera zaznaczonego? Moze trafiasz na jakies dziwne serwery, albo poprostu miales przerwe i jestes w malym szoku
    Ja nie gralem w BFa przez trzy miesiace i po powrocie nie moglem grac przez tydzien, co sie pokazalem to mnie zabijali....

  5. #5

    Domyślnie

    Greg, to nie jest kwestia wprawy niestety. Wiadomo na początku jest się nieco zdezorientowanym, ale w miarę szybko można się w tym odnaleźć.
    Pogrzebałem po forach i okazuje się, że problem jest spory. Masa wkurzonych ludków, którzy czują się nabici w butelkę. Zapłacili za coś, a z powodu luk w zabezpieczeniach nie mogą z tego korzystać. Gdzieś tam nawet opisywana jest historia, jak jeden gracz chce zwrotu kasy za ten stan.
    Okazuje się, że te hacki, cheaty czy jak to zwał to niezły biznes. Jest masa słabych i wykrywalnych ale i są płatne super hiper i niewykrywalne. Można sobie takiego kupić nawet na czas określony Niezły biznes z tego się robi.
    Z tego co piszą po forach to wydawca gry albo nie daje rady albo olewa użytkowników. Tak czy owak kicha po całości.
    Grę już odinstalowałem, szkoda czasu.
    nic...

  6. #6

    Domyślnie

    Dlatego trzeba grać na konsoli

    Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  7. #7

    Domyślnie

    Kiedys sporo gralem w fps'y (wtedy to jeszcze nazywano fpp). Nad quake2 spedzilem setki godzin. w q3 juz mniej. w tym roku postanowilem wrocic do jakiejs sieciowki a ze sporo osob polecalo bf3 to zakupilem. No i wielce sie rozczarowalem Pogralem lacznie moze z 10 godzin, straszne baty dostawalem, nie wiem czy to skill mi zmarnial czy tez wyroslo jakies pokolenie cyborgow ktorym nigdy nie dorownam. W q2 nawet jak dostawalem baty to byla satysfakcja, tutaj jakos tego brak. w q2 liczyla sie finezja, w bf3 rzadzi kampowanie. szkoda ze juz nikt ze znajomych nie gra w q2
    .

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darkmajin Zobacz posta
    pora się przerzucić na normalne gry.... witamy w grze battlefield :] mw zawsze było zgliczowaną/hakowaną gra
    Bo Battlefield jest grą wolną od bugów, jasne...
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  9. #9
    m3
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Dlatego trzeba grać na konsoli

    Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
    Gry FPS na konsoli to jakaś masakra. Podziwiam ludzi którzy potrafią grać w FPS'y za pomocą pada z analogami. Dla mnie jest to nierealne i pada mogę używać do FIFY ewentualnie jakiś wyścigów, przy FPS'ach musi być mysz!

  10. #10

    Domyślnie

    ja gram w mw1 i hackowania nie ma, , , ,punk buster wali kicka od razu albo na ogół modzi walą bana, , ,

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •