PDA

Zobacz pełną wersję : fuji XF1



bogdi64
08-10-2012, 18:33
czekam na "oficjalną" premierę i możliwość pomacania, mam nadzieję że cena nie zwali z nóg, a jeśli tak będzie ... to kupuję, dlatego ten wątek wzorem X10 -czyli (na razie) informacje i mam nadzieję, że później oceny i uwagi
http://www.youtube.com/watch?v=Oaii-VeiFGg&feature=related

bogdi64
08-10-2012, 21:52
z tego co przeglądam cena x10 to ok 550$, a proponowana XF1 500$ - czyli na początku przy naszych przelicznikach cena może się wahać (jako nowość) pomiędzy 1700-1800zł :(

MariuszJ
08-10-2012, 22:14
Co w tym aparacie będzie specjalnego, żeby spodziewać się większego zainteresowania na forum?

bogdi64
08-10-2012, 22:18
Co w tym aparacie będzie specjalnego, żeby spodziewać się większego zainteresowania na forum?

obrazek X10 połączony dalej z bezgłośnym zoomem i jasnym szerokim kątem -- i jeszcze raz piszę DLA MNIE BEZGŁOŚNY !!! - to podstawa, a jest to kontynuacja dość mocno dyskutowanej X10 (prawdopodobnie z poprawionym softem)

MariuszJ
08-10-2012, 22:23
A ten X10 wyznaczył jakieś nowe standardy? Przepraszam, że się pytam, ale z małomatrycowych kompaktów co tydzień debiutuje jakiś i ma zwykle w opisie same zalety. A dla mnie cholercia to cały czas jeden i ten sam aparat.

stachmuszel
09-10-2012, 08:14
A ten X10 wyznaczył jakieś nowe standardy? Przepraszam, że się pytam, ale z małomatrycowych kompaktów co tydzień debiutuje jakiś i ma zwykle w opisie same zalety. A dla mnie cholercia to cały czas jeden i ten sam aparat.

Podobnie można powiedzieć i innych segmentach rynku fotograficznego. Przecież lustrzanki, bezlusterkowce etc. to takie podobne wszystkie do siebie. "Dla mnie to cały czas jeden i ten sam aparat" :-)

gavin
09-10-2012, 10:06
Można tak powiedzieć, ale to bez sensu ;)

qbic
09-10-2012, 10:36
A ten X10 wyznaczył jakieś nowe standardy? Przepraszam, że się pytam, ale z małomatrycowych kompaktów co tydzień debiutuje jakiś i ma zwykle w opisie same zalety. A dla mnie cholercia to cały czas jeden i ten sam aparat.

Coś w tym jest. Paznokciowa matryca w stylowym ubranku już nie szokuje.

Sin
02-11-2012, 15:17
A ten X10 wyznaczył jakieś nowe standardy?
Zaawansowany kompakt z mechanicznym zoomem. Bardzo fajnie gdyby stalo sie to standardem, ale niestety reszta producentow dalej wmusza wajchy z silniczkami.

Sin
04-11-2012, 21:19
Sample:

http://www.fujifilm.com/products/digital_cameras/x/fujifilm_xf1/sample_images/

http://www.photographyblog.com/previews/fujifilm_xf1_photos/

http://www.optyczne.pl/5218-nowo%C5%9B%C4%87-Fujifilm_FinePix_XF1_-_pierwsze_zdj%C4%99cia.html

Hands on:

http://dc.watch.impress.co.jp/docs/review/pview/20121018_566296.html

Sin
04-11-2012, 22:13
Recenzja:

http://www.photographyblog.com/reviews/fujifilm_xf1_review/

Niestety nie moge edytowac poprzednich postow, niech jakis mod je polaczy.