PDA

Zobacz pełną wersję : fotografia komórkowa w GW



sidek
26-09-2012, 22:27
tak sobie przeglądam necik... http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12561904,W_Sejmie_wazna_debata_ws__prawa_ o_aborcji__Tylko_ze.html
...zerkam na fotkę


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/09/z12561780QSroda26wrzesniagodz1900Debatan-2.jpg
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/74/ad/bf/z12561780Q,Sroda--26-wrzesnia--godz--19-00--Debata-nad-projektami.jpg)

i..tylko się uśmiechnąłem widząc jakie foty zamieszcza Gazeta Wyborcza. Po tych cięciach fotograficznych chyba robią zdjęcia komórkami i to jeszcze kiepskimi.

docxxx
26-09-2012, 22:50
A po co im lepsze? Niestety, tak sie porobilo. Za duzo informacji dociera do czlowieka, aby dalej sie podniecac fotami z D4 i za nie placic. W trakcie pisanie mojej wypowiedzi pewnie GW dodala juz 20 innych, a to zgninelo w czelusciach internetu pod nazwa "stare - z rana".

shaolin
27-09-2012, 02:52
Szkoda aparatu na zrobienie foty pustej sali... zeby jeszcze to bylo cos specjalnego u nas (w stylu wyjatek od reguly, ze zawsze jest na sali komplet)... ale tak jest caly czas na Wiejskiej ;) Pewnie jakby ktos narysowal pusta sale olowkiem to by wyszlo na to samo ;)

Rafał_Sz
27-09-2012, 09:47
Szkoda aparatu na zrobienie foty pustej sali...A na pełną to nie? :)

shaolin
27-09-2012, 09:51
Jak jest pelna to trzeba brac aparat! Wtedy moze Ci przez przypadek wypasc sprzet z rak jak bedziesz wisial na balustradzie na gorze (np. takie D3, chociaz lepiej sredni albo duzy format) i spasc jednemu albo drugiemu na glowe i... :twisted:

Rafał_Sz
27-09-2012, 09:54
Mi by było nawet Canonem żal rzucić. :)

stock
27-09-2012, 10:20
Zenitami w nich, Zenitami.