sidek
26-09-2012, 22:27
tak sobie przeglądam necik... http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12561904,W_Sejmie_wazna_debata_ws__prawa_ o_aborcji__Tylko_ze.html
...zerkam na fotkę
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/09/z12561780QSroda26wrzesniagodz1900Debatan-2.jpg
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/74/ad/bf/z12561780Q,Sroda--26-wrzesnia--godz--19-00--Debata-nad-projektami.jpg)
i..tylko się uśmiechnąłem widząc jakie foty zamieszcza Gazeta Wyborcza. Po tych cięciach fotograficznych chyba robią zdjęcia komórkami i to jeszcze kiepskimi.
...zerkam na fotkę
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/09/z12561780QSroda26wrzesniagodz1900Debatan-2.jpg
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/74/ad/bf/z12561780Q,Sroda--26-wrzesnia--godz--19-00--Debata-nad-projektami.jpg)
i..tylko się uśmiechnąłem widząc jakie foty zamieszcza Gazeta Wyborcza. Po tych cięciach fotograficznych chyba robią zdjęcia komórkami i to jeszcze kiepskimi.