Zobacz pełną wersję : Olympus Pen Mini E-PM2
marek7001
26-09-2012, 10:35
Nowa wersja Pena Mini E-PM2 http://www.fotopolis.pl/index.php?n=15595&olympus-pen-e-pm2
piotrromanowski
26-09-2012, 17:15
Nie ukrywam, że bardzo mnie się ta seria Penów podoba. Zaraz za Fuji X
downandout
26-09-2012, 21:08
jeśli jakość zdjęć będzie na poziomie om-d, to razem z e-pl5 będzie to killer nexów :)
jeśli jakość zdjęć będzie na poziomie om-d, to razem z e-pl5 będzie to killer nexów :)
Om-d daje przyzwoity obrazek, ale żeby to od razu był killer nexów...
downandout
26-09-2012, 22:02
patrząc zdroworozsądkowo, jakość obrazka na tym samym poziomie, a może nawet i lepiej, lepszy af, duuużo więcej szkieł w przyzwoitych cenach.
MariuszJ
26-09-2012, 23:31
patrząc zdroworozsądkowo, jakość obrazka na tym samym poziomie, a może nawet i lepiej, lepszy af, duuużo więcej szkieł w przyzwoitych cenach.
Hmm.
Różne są granice tolerancji.
Niemniej miło powitać już drugi przyzwoity aparat dla u43. Chyba jakiś trzeci też wypuścili, nie?
wyrwiflak
04-10-2012, 14:56
jeśli jakość zdjęć będzie na poziomie om-d, to razem z e-pl5 będzie to killer nexów :)
czyżby wprowadzili peaking?
downandout
05-10-2012, 11:41
po co jak jest wystarczająco dużo obiektywów systemowych?
marek7001
07-10-2012, 00:40
po co jak jest wystarczająco dużo obiektywów systemowych?
Oj już dużo...dla każdego coś miłego:)
wyrwiflak
11-10-2012, 09:13
po co jak jest wystarczająco dużo obiektywów systemowych?
Ano po to by ułatwić życie tym dla których AF nie jest idealnym rozwiązaniem. I nie chodzi tutaj wyłącznie o użycie z niesystemowymi ale wogóle o szybką obsługe w MF.
downandout
11-10-2012, 09:33
ja tam jednak myślę, że sony zrobił peaking, bo nie mieli własnych szkieł i czymś musieli ludzi zachęcić ;)
wyrwiflak
11-10-2012, 09:36
To by nie miało sensu w lustrzankach a w SLT też dają peaking. Dają go dla ludzi którzy chcą filmować, tam się przydaje najbardziej.
downandout
11-10-2012, 09:49
Skoro stworzyli technologię z myślą o nexie, to i do innych produktów ją wrzucili. Nic nowego.
wyrwiflak
11-10-2012, 10:01
Przecież peaking to żadna nowa technologia, w kamerach było to od wielu lat. Początkowo nie wrzucali jej do lustrzanek, A35 która miała premierę równolegle z NEX-C3 nie posiada peakingu, dopiero w A65 i A77 to mają. I dla mnie to ma logicznie większy związek z ułatwieniem filmowania w MF niż zachęcaniem ludzi do kupowania starych pleśniaków.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.