bialy300
28-08-2012, 13:32
Mam pytanie - jestem posiadaczem sigmy 100-300f4 i chciałem się dowiedzieć czy są jakieś przeciw wskazania do podpięcie TC-14II lub TC-17II Nikona. Jak Ktoś miał doświadczenie z takim zestawem i proszę o info. Zgóry dzięki.