PDA

Zobacz pełną wersję : Karta pamięci GOODRAM



bajcy
24-08-2012, 14:44
Koledzy ma ktoś doświadczenia z tą kartą?
http://allegro.pl/16gb-karta-pamieci-goodram-sd-sdhc-pro-class-10-i2522574776.html
zastanawiam się nad jej kupnem, w tej chwili posiadam lexor class 6, duża bedzie różnica w porównaniu do class 10?
chyba że jest coś, co bedzie lepszym rozwiązaniem.

bajcy
24-08-2012, 23:29
to pomoże ktoś?

Remol71
25-08-2012, 20:34
Mam GOODRAM 16Gb klasy 10 w 600d i wszystko jest OK. W sklepie zapłaciłem 45pln.