Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Karta pamięci GOODRAM

    Koledzy ma ktoś doświadczenia z tą kartą?
    http://allegro.pl/16gb-karta-pamieci...522574776.html
    zastanawiam się nad jej kupnem, w tej chwili posiadam lexor class 6, duża bedzie różnica w porównaniu do class 10?
    chyba że jest coś, co bedzie lepszym rozwiązaniem.

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  2. #2

    Domyślnie

    to pomoże ktoś?

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  3. #3

    Domyślnie

    Mam GOODRAM 16Gb klasy 10 w 600d i wszystko jest OK. W sklepie zapłaciłem 45pln.
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •