Zobacz pełną wersję : fejs
grzegorzant
03-08-2012, 11:31
Kol/Kol odcięli mnie od "fejsa" niby niewielka strata, ale zastanawiam się z czym podpadłem :)
Chcą jakieś zdjęcia, skany dow.osob. sic!
Co tu jest, grane może jakieś tajne służby odkryły moją drugą osobowość ? :)
Ma ktoś z Was też takie przypały z tym portalem ?
adriansocho
03-08-2012, 11:48
Może kolega za często zmienia nazwisko wpisane w fejsie?
komuś czymś podpadłeś. Moje niepoprawne politycznie posty ktoś zaraportował czy tam zgłosił do moderacji, a że mam nazwisko napisane inaczej niż to jest w rzeczywistości to z tego paragrafu poleciałem i po zalogowaniu się musiałem udowadniać, że ja to ja. Na zdjęciach musiałem oznaczać dane osoby i czy je znam czy nie, potem wymagali ode mnie żebym podał numer telefonu, jak nie przeszedłem próby ze zdjęciami. Po odczekaniu jakiegoś czasu znów była próba ze zdjęciami i po przejściu tego musiałem podać POPRAWNE dane, czego z radością NIE uczyniłem :)
A nie chcieli pinu do kart?
Paranoja jakaś.
No ale jak widać po popularności fejsa ludzie lubią ekshibicjonizm :)
komuś czymś podpadłeś. Moje niepoprawne politycznie posty ktoś zaraportował czy tam zgłosił do moderacji, a że mam nazwisko napisane inaczej niż to jest w rzeczywistości to z tego paragrafu poleciałem i po zalogowaniu się musiałem udowadniać, że ja to ja. Na zdjęciach musiałem oznaczać dane osoby i czy je znam czy nie, potem wymagali ode mnie żebym podał numer telefonu, jak nie przeszedłem próby ze zdjęciami. Po odczekaniu jakiegoś czasu znów była próba ze zdjęciami i po przejściu tego musiałem podać POPRAWNE dane, czego z radością NIE uczyniłem :)
To jest normalna procedura, nie rozumiem tego oburzenia.
Loguje sie w kilku miejscach z roznych IP, logowanie w pracy za kazdym razem konczy sie rozpoznawaniem znajomych, serwery w pracy ida przez Szwajcarie i IP jest stamtad.
To chyba dobrze, ze zabezpieczaja twoje dane, prawda?;)
Autorze watku, wydaje mi sie, ze ktos sie wlamal na twoje konto i zmienil haslo;)
Tak stracilem jedno konto na tlen.pl i juz nie odzyskalem, gdyz musial bym wysylac skany dowodu i sobie odpuscilem;)
grzegorzant
03-08-2012, 20:30
Raczej nic tam nie wypisuję, mam trochę znajomych - to wszystko.
Wygląda to m/w tak
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img7.imageshack.us/img7/188/59257076.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img696.imageshack.us/img696/5416/34318849.jpg)
marszull
04-08-2012, 00:17
to jest normalna procedura FB, jesli ktos zglasza falszywe konto
misiobudrysio
04-08-2012, 07:20
dajecie sie inwigilowac i jeszcze placzecie
nie tak dawno straszono swiatowym terroryzmem i byl to pretekst to inwigilacji a teraz ludzie sami podaja swoje dane zainteresowania na fejsie
dla rekinow biznesu i wywiadu fejs to bezcenna skarbnica wiedzy
AndrzejMirek
04-08-2012, 07:34
ja bym w życiu nie podał swoich danych na fb. Mam na myśli dowód i inne dokumenty
Rafał_Sz
04-08-2012, 07:41
Tylko, że już przy rejestracji i po paru kliknięciach od logowania wiedzą o nas więcej, niż jest zawarte we wszystkich naszych dowodach, prawkach itp. ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.