Kol/Kol odcięli mnie od "fejsa" niby niewielka strata, ale zastanawiam się z czym podpadłem
Chcą jakieś zdjęcia, skany dow.osob. sic!
Co tu jest, grane może jakieś tajne służby odkryły moją drugą osobowość ?
Ma ktoś z Was też takie przypały z tym portalem ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami