Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: fejs

  1. #1

    Domyślnie fejs

    Kol/Kol odcięli mnie od "fejsa" niby niewielka strata, ale zastanawiam się z czym podpadłem
    Chcą jakieś zdjęcia, skany dow.osob. sic!
    Co tu jest, grane może jakieś tajne służby odkryły moją drugą osobowość ?
    Ma ktoś z Was też takie przypały z tym portalem ?
    ff

  2. #2

    Domyślnie

    A trochę jaśniej ?

  3. #3

    Domyślnie

    Może kolega za często zmienia nazwisko wpisane w fejsie?
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  4. #4

    Domyślnie

    komuś czymś podpadłeś. Moje niepoprawne politycznie posty ktoś zaraportował czy tam zgłosił do moderacji, a że mam nazwisko napisane inaczej niż to jest w rzeczywistości to z tego paragrafu poleciałem i po zalogowaniu się musiałem udowadniać, że ja to ja. Na zdjęciach musiałem oznaczać dane osoby i czy je znam czy nie, potem wymagali ode mnie żebym podał numer telefonu, jak nie przeszedłem próby ze zdjęciami. Po odczekaniu jakiegoś czasu znów była próba ze zdjęciami i po przejściu tego musiałem podać POPRAWNE dane, czego z radością NIE uczyniłem
    www.rajdowy.blogspot.com wolę samochody niż wijące się "modelki"

  5. #5

    Domyślnie

    A nie chcieli pinu do kart?
    Paranoja jakaś.
    No ale jak widać po popularności fejsa ludzie lubią ekshibicjonizm
    nic...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacq Zobacz posta
    komuś czymś podpadłeś. Moje niepoprawne politycznie posty ktoś zaraportował czy tam zgłosił do moderacji, a że mam nazwisko napisane inaczej niż to jest w rzeczywistości to z tego paragrafu poleciałem i po zalogowaniu się musiałem udowadniać, że ja to ja. Na zdjęciach musiałem oznaczać dane osoby i czy je znam czy nie, potem wymagali ode mnie żebym podał numer telefonu, jak nie przeszedłem próby ze zdjęciami. Po odczekaniu jakiegoś czasu znów była próba ze zdjęciami i po przejściu tego musiałem podać POPRAWNE dane, czego z radością NIE uczyniłem
    To jest normalna procedura, nie rozumiem tego oburzenia.
    Loguje sie w kilku miejscach z roznych IP, logowanie w pracy za kazdym razem konczy sie rozpoznawaniem znajomych, serwery w pracy ida przez Szwajcarie i IP jest stamtad.
    To chyba dobrze, ze zabezpieczaja twoje dane, prawda?

    Autorze watku, wydaje mi sie, ze ktos sie wlamal na twoje konto i zmienil haslo
    Tak stracilem jedno konto na tlen.pl i juz nie odzyskalem, gdyz musial bym wysylac skany dowodu i sobie odpuscilem
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 03-08-2012 o 17:42 Powód: pis. ("z tamtad")

  7. #7

    Domyślnie

    Raczej nic tam nie wypisuję, mam trochę znajomych - to wszystko.

    Wygląda to m/w tak
    1.

    2.
    ff

  8. #8

    Domyślnie

    to jest normalna procedura FB, jesli ktos zglasza falszywe konto

  9. #9

    Domyślnie

    dajecie sie inwigilowac i jeszcze placzecie
    nie tak dawno straszono swiatowym terroryzmem i byl to pretekst to inwigilacji a teraz ludzie sami podaja swoje dane zainteresowania na fejsie
    dla rekinow biznesu i wywiadu fejs to bezcenna skarbnica wiedzy
    nikony dwa i jakies szkła

  10. #10

    Domyślnie

    ja bym w życiu nie podał swoich danych na fb. Mam na myśli dowód i inne dokumenty

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •