PDA

Zobacz pełną wersję : Naleśnik/pieróg



rooner
02-07-2012, 15:16
Jako, że jakieś 7 lat nie byłem w Bieszczadach, a wszystko wskazuje, że za parę dni znów tam będę, chciałem nietypowo spytać:
Pamietam, że te 7 lat temu jadłem w jednym ze schronisk coś w rodzaju nalesnika/pieroga (?) nadziewanego jagodami. To było super;).
Sęk w tym, że za żadne skarby nie mogę sobie przypomnieć...w którym schronisku to było.
Kojarzy ktoś może o czym piszę?
Jeśli tak, to porposzę o jakieś namiary, chetnie bym tam znów wpadł;)

Przemek Paśnik
02-07-2012, 15:46
Pod Rawkami

EDIT: znalazłem info, że naleśniki podają teraz w Hacie Wędrowca w Wetlinie, ale info do sprawdzenia

rooner
02-07-2012, 17:45
Dzięki za info
Sprawdzę co trzeba:)

Kasandra
02-07-2012, 18:17
Tylko w Chacie Wędrowca, nazywa się toto naleśnik gigant.
Polecam;-)))))
Kiedyś Ewa z Chaty "miała" i Rawki, dlatego i tam był podawany. Od kilku lat ajentem schroniska jest Michał, a Ewa już "tylko" jest w Wetlinie i dlatego.