PDA

Zobacz pełną wersję : pilne



grzegorzant
28-06-2012, 17:35
Witam
Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą firmą ?

http://www.euroengram.edu.pl/ (http://www.euroenagram.edu.pl)

sokolnik
28-06-2012, 18:08
strona sie nie wyświetla...
nie, nie miałem i pewnie nie chce mieć :)

grzegorzant
28-06-2012, 18:30
Tu jest dobra linka

http://www.euroengram.edu.pl/

Później napiszę o wątpliwościach
Sprawa pilna - bo mam 10 dni na podjęcie decyzji, a sprawa dotyczy dziecka no i 3 tysięcy złotych

Firma z Krakowa, więc może ktoś z Was Krakusy ? :)Chociaż podobno działa w całej Polsce

GrzesiekM
28-06-2012, 18:55
Podłączam się do pytania "grzegorzant`a" ... warto zainwestować w ich ofertę edukacyjną ?

grzegorzant
30-06-2012, 10:00
Widzę,że nie mieliście nic wspólnego z tą firmą

ASAHI
30-06-2012, 10:30
http://forum.gazeta.pl/forum/w,427,63664170,63664170,szkolenia_Engram_szukam_op inii.html

titus1
01-07-2012, 13:26
Występ Ewy Minge w telewizorni, gdzie przemawiała po "angielskiemu" jest najlepszą rekomendacją...