Witam
Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą firmą ?
http://www.euroengram.edu.pl/
Szukaj
Witam
Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą firmą ?
http://www.euroengram.edu.pl/
ff
strona sie nie wyświetla...
nie, nie miałem i pewnie nie chce mieć![]()
Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II
Tu jest dobra linka
http://www.euroengram.edu.pl/
Później napiszę o wątpliwościach
Sprawa pilna - bo mam 10 dni na podjęcie decyzji, a sprawa dotyczy dziecka no i 3 tysięcy złotych
Firma z Krakowa, więc może ktoś z Was Krakusy ?Chociaż podobno działa w całej Polsce
Ostatnio edytowane przez grzegorzant ; 28-06-2012 o 18:32
ff
Podłączam się do pytania "grzegorzant`a" ... warto zainwestować w ich ofertę edukacyjną ?
Widzę,że nie mieliście nic wspólnego z tą firmą
ff
Występ Ewy Minge w telewizorni, gdzie przemawiała po "angielskiemu" jest najlepszą rekomendacją...
Skontaktuj się z nami