Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: pilne

  1. #1

    Domyślnie pilne

    Witam
    Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą firmą ?

    http://www.euroengram.edu.pl/
    ff

  2. #2

    Domyślnie

    strona sie nie wyświetla...
    nie, nie miałem i pewnie nie chce mieć
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  3. #3

    Domyślnie

    Tu jest dobra linka

    http://www.euroengram.edu.pl/

    Później napiszę o wątpliwościach
    Sprawa pilna - bo mam 10 dni na podjęcie decyzji, a sprawa dotyczy dziecka no i 3 tysięcy złotych

    Firma z Krakowa, więc może ktoś z Was Krakusy ? Chociaż podobno działa w całej Polsce
    Ostatnio edytowane przez grzegorzant ; 28-06-2012 o 18:32
    ff

  4. #4

    Domyślnie

    Podłączam się do pytania "grzegorzant`a" ... warto zainwestować w ich ofertę edukacyjną ?

  5. #5

    Domyślnie

    Widzę,że nie mieliście nic wspólnego z tą firmą
    ff

  6. #6

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    Występ Ewy Minge w telewizorni, gdzie przemawiała po "angielskiemu" jest najlepszą rekomendacją...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •