kowazis
14-06-2012, 02:51
Nie wiem jak wam opisać ten problem.. może tak..
Przerabiam pierwsze lepsze zdjęcie w lightroom'ie - później edytuje to zdjęcie poprzez "edit in photoshop"
i gdy zapisuje go na kompie to oczywiście zapisuje się z ciepłymi barwami.
Ale kiedy upubliczniam to na swoim photoblogu.. kolory się kaszanią.. i są takie matowe?
W czym tkwi problem jak się go pozbyć?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/06/ZtUkm-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/ZtUkm.jpg)
Lewe zdjęcie przedstawia widok wrzuconego zdjęcia na photoblog a po prawej to co aktualnie jest w standardowej przeglądarce obrazów.
Pozdrawiam
Przerabiam pierwsze lepsze zdjęcie w lightroom'ie - później edytuje to zdjęcie poprzez "edit in photoshop"
i gdy zapisuje go na kompie to oczywiście zapisuje się z ciepłymi barwami.
Ale kiedy upubliczniam to na swoim photoblogu.. kolory się kaszanią.. i są takie matowe?
W czym tkwi problem jak się go pozbyć?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/06/ZtUkm-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/ZtUkm.jpg)
Lewe zdjęcie przedstawia widok wrzuconego zdjęcia na photoblog a po prawej to co aktualnie jest w standardowej przeglądarce obrazów.
Pozdrawiam