Nie wiem jak wam opisać ten problem.. może tak..
Przerabiam pierwsze lepsze zdjęcie w lightroom'ie - później edytuje to zdjęcie poprzez "edit in photoshop"
i gdy zapisuje go na kompie to oczywiście zapisuje się z ciepłymi barwami.
Ale kiedy upubliczniam to na swoim photoblogu.. kolory się kaszanią.. i są takie matowe?
W czym tkwi problem jak się go pozbyć?
Lewe zdjęcie przedstawia widok wrzuconego zdjęcia na photoblog a po prawej to co aktualnie jest w standardowej przeglądarce obrazów.
Pozdrawiam
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami