paul.g.85
13-06-2012, 19:45
Witam
Pytanie do osób które mają tą torbę na statyw.
Dam radę umieścić w niej bez odkręcania Manfrotto 055XPROB i głowicę 322RC2?
Rzekomo torba ma 80 cm, statyw złożony ma 65 cm. Głowica rozłożona ma prawie 25 cm.
Pytam bo jest problem że chciałbym podjąć decyzję już teraz a w ręku mam jedynie głowicę :lol:
Statyw i torba przyjdzie od tego samego sprzedawcy (jeśli się zdecyduję)
Z moich kalkulacji wynika że jak skręcę głowicę to w 80 cm się zmieszczę, ale wiadomo że głowica będzie lekko odstawać na górze.
Podparł by ktoś moje rozważania jakimś wpisem posiadacza tej torby i tego statywu.
Głowica sama w sobie nie jest jakaś kosmicznie duża jak wiadomo.
W ostateczności będę musiał iść do jessopsa chyba i prosić o pokaz demonstracyjny :(
Pytanie do osób które mają tą torbę na statyw.
Dam radę umieścić w niej bez odkręcania Manfrotto 055XPROB i głowicę 322RC2?
Rzekomo torba ma 80 cm, statyw złożony ma 65 cm. Głowica rozłożona ma prawie 25 cm.
Pytam bo jest problem że chciałbym podjąć decyzję już teraz a w ręku mam jedynie głowicę :lol:
Statyw i torba przyjdzie od tego samego sprzedawcy (jeśli się zdecyduję)
Z moich kalkulacji wynika że jak skręcę głowicę to w 80 cm się zmieszczę, ale wiadomo że głowica będzie lekko odstawać na górze.
Podparł by ktoś moje rozważania jakimś wpisem posiadacza tej torby i tego statywu.
Głowica sama w sobie nie jest jakaś kosmicznie duża jak wiadomo.
W ostateczności będę musiał iść do jessopsa chyba i prosić o pokaz demonstracyjny :(