PDA

Zobacz pełną wersję : Manfrotto MBAG80PN



paul.g.85
13-06-2012, 19:45
Witam

Pytanie do osób które mają tą torbę na statyw.

Dam radę umieścić w niej bez odkręcania Manfrotto 055XPROB i głowicę 322RC2?

Rzekomo torba ma 80 cm, statyw złożony ma 65 cm. Głowica rozłożona ma prawie 25 cm.

Pytam bo jest problem że chciałbym podjąć decyzję już teraz a w ręku mam jedynie głowicę :lol:
Statyw i torba przyjdzie od tego samego sprzedawcy (jeśli się zdecyduję)
Z moich kalkulacji wynika że jak skręcę głowicę to w 80 cm się zmieszczę, ale wiadomo że głowica będzie lekko odstawać na górze.

Podparł by ktoś moje rozważania jakimś wpisem posiadacza tej torby i tego statywu.
Głowica sama w sobie nie jest jakaś kosmicznie duża jak wiadomo.

W ostateczności będę musiał iść do jessopsa chyba i prosić o pokaz demonstracyjny :(

elbarto
15-06-2012, 00:17
Mam tą torbę i pakuję do niej zestaw statyw Manfrotto 055XPROB i głowica Manfrotto 804RC2. Głowicę trzeba ustawić tak, żeby wszystkie pokrętła były do dołu i całość mieści się bez problemu.

paul.g.85
18-06-2012, 01:50
Dzięki za informację.