Zobacz pełną wersję : Efekt
Witam bardzo podoba mi się ten efekt zdjęć czy da się go osiągnąć lightroom em proszę o odpowiedź pozdrawiam :)http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150768585400585&set=a.10150768492100585.721686.125562555584&type=3&theater
lightroomem chcesz zrobić podskok czy co ? :)
Bo jeśli chodzi o obróbke i kolory to się da.
niskie nasycenie, kontrast, clarity i jasność
dziękuje :)
I o technikę skoku mi nie chodziło :P
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.