Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Efekt

  1. #1

    Domyślnie Efekt

    Witam bardzo podoba mi się ten efekt zdjęć czy da się go osiągnąć lightroom em proszę o odpowiedź pozdrawiam http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater
    Nikon D7100 + D200 + 10mm-300mm w 5 obiektywach + kilka lamp + sterta kabli, czasz, wyzwalaczy.

  2. #2

    Domyślnie

    lightroomem chcesz zrobić podskok czy co ?
    Bo jeśli chodzi o obróbke i kolory to się da.

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar mlmar
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Katowice / krk
    Posty
    100

    Domyślnie

    niskie nasycenie, kontrast, clarity i jasność

  4. #4

    Domyślnie

    dziękuje
    I o technikę skoku mi nie chodziło :P
    Nikon D7100 + D200 + 10mm-300mm w 5 obiektywach + kilka lamp + sterta kabli, czasz, wyzwalaczy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •