Witam bardzo podoba mi się ten efekt zdjęć czy da się go osiągnąć lightroom em proszę o odpowiedź pozdrawiamhttp://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater
Szukaj
Witam bardzo podoba mi się ten efekt zdjęć czy da się go osiągnąć lightroom em proszę o odpowiedź pozdrawiamhttp://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater
Nikon D7100 + D200 + 10mm-300mm w 5 obiektywach + kilka lamp + sterta kabli, czasz, wyzwalaczy.
lightroomem chcesz zrobić podskok czy co ?![]()
Bo jeśli chodzi o obróbke i kolory to się da.
niskie nasycenie, kontrast, clarity i jasność
dziękuje
I o technikę skoku mi nie chodziło :P
Nikon D7100 + D200 + 10mm-300mm w 5 obiektywach + kilka lamp + sterta kabli, czasz, wyzwalaczy.
Skontaktuj się z nami