Zobacz pełną wersję : Goldphoto 314
rambobambo
07-03-2007, 20:11
Zauważyłem dziś na FOTO-TIP statyw GOLDPHOTO 314 jakieś pół roku temu był tam zamiast niego 311 czym one się różnią bo o ile pamiętam to chyba mają takie same parametry? Ma ktoś ten statyw 314 jak się sprawuje i czy warto?
za tydzień będę miał YH324 to zrobię mały test
na razie czekam aż dostaną w foto-tipie SB-600 bo chcę razem kupić
rambobambo
08-03-2007, 12:24
a ja tam nie moge sie dodzwonić nikt nie odbiera :( sieta faka
a ja tam nie moge sie dodzwonić nikt nie odbiera :( sieta faka
z tego co wiem i mi mówili to polecieli na PMA i będą po 10 marca, ale myślałem, że chociaż ktoś został i pilnuje interesu :)
rambobambo
08-03-2007, 13:26
udało się dodzwonić i już zamówiłem :)))
udało się dodzwonić i już zamówiłem :)))
wspomniałeś o rabacie 5%?
forumowicze go mają, trzeba nicka podać przy zamówieniu :D
może nie na każdy towar ale jak pytałem o statyw to rabat obowiązywął
Nie wiem czy zauwazyliscie, ale te nowe statywy w ofercie, maja troszeczke zmieniona konstrukce w porownianiu z tymi wczesniejdszymi.
Tzn. niby nic wielkiego ale w tamtych wczesniej byla mozliwosc poziomego montazu kolumny, w tych nowych juz tego nie ma.
Ogolnie banal i rzecz niezbyt wczesnie wykorzystywana, ale zawsze cos, a cena zostala ta sama.
Choc nie powiem sam sie caly czas zastanawiam...wiec jak juz bedziecie mogli cos o ni powiedziec to dajcie znac prosze.
RaB
rambobambo
08-03-2007, 15:38
wspomniałeś o rabacie 5%?
forumowicze go mają, trzeba nicka podać przy zamówieniu :D
może nie na każdy towar ale jak pytałem o statyw to rabat obowiązywął
Fak zapomniałem :))))
rambobambo
08-03-2007, 15:42
Nie wiem czy zauwazyliscie, ale te nowe statywy w ofercie, maja troszeczke zmieniona konstrukce w porownianiu z tymi wczesniejdszymi.
Tzn. niby nic wielkiego ale w tamtych wczesniej byla mozliwosc poziomego montazu kolumny, w tych nowych juz tego nie ma.
Ogolnie banal i rzecz niezbyt wczesnie wykorzystywana, ale zawsze cos, a cena zostala ta sama.
Choc nie powiem sam sie caly czas zastanawiam...wiec jak juz bedziecie mogli cos o ni powiedziec to dajcie znac prosze.
RaB
Jak już będe miał i go stestuje kilka razy to napewno napiszę jak się sprawuje :)
rambobambo
09-03-2007, 20:33
Ale jestem zły :evil:. Dziś doszła do mnie paczka ze statywem i już zdążyłem złamać zatrzask u jednej z nóg :( jakoś mocno był przykręcony a ja go zdusiłem przy próbie zaciśnięcia i pękł :( ... Czy można dokupić taki zatrzask? Pomóżcie coś z tym zrobić :(
no toja go juz nie kupie jak takie słabe zatrzaski.
I jak? Statyw naprawiony w ramach gwarancji?
rambobambo
12-03-2007, 10:01
narazie czekam na odpowiedź ze sklepu bo w sobote mieli pewno zamkniete i nikt nie odpisał
cholera a mialo byc tak pieknie. mam nadzieje ze wymienia
rambobambo
19-03-2007, 16:16
Dostałem dziś całą nową nogę razem z zatrzaskami :) za free i już wszystko gra. A przy okazji polecam foto-tip bardzo dobry kontakt i przesyłki dochodzą expresowo :)
rambobambo to jakie sa Twoje wrazenia?
polecasz?
Jaka cena??
http://www.foto-tip.pl/sklep/index.php?cPath=58 - 5 %
rambobambo
20-03-2007, 11:10
Jaka cena??
Zapłaciłem razem z przesyłką kurierem i płatne za pobraniem 196,55 zł :)
rambobambo
20-03-2007, 11:17
rambobambo to jakie sa Twoje wrazenia?
polecasz?
Na dzień dzisiejszy to nie powiem czy polecam ten statyw bo jeszcze nie testowałem w terenie. Ale zauważyłem już jedno że zatrzaski na nim są z aluminium chyba więc trzeba uważać i sobie poluzować je troche od razu bo to kruche jest ;) a mam też monopod manfrotto i on ma zatrzaski z jakiegoś tworzywa i lepiej chodzą. No i jak kupować to w foto-tip ;) solidna firma wywiązali się bardzo dobrze.
Zapraszam do mojego testu ;)
http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=259636#post259636
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.