PDA

Zobacz pełną wersję : Goldphoto 314



rambobambo
07-03-2007, 20:11
Zauważyłem dziś na FOTO-TIP statyw GOLDPHOTO 314 jakieś pół roku temu był tam zamiast niego 311 czym one się różnią bo o ile pamiętam to chyba mają takie same parametry? Ma ktoś ten statyw 314 jak się sprawuje i czy warto?

odie83
07-03-2007, 20:13
za tydzień będę miał YH324 to zrobię mały test
na razie czekam aż dostaną w foto-tipie SB-600 bo chcę razem kupić

rambobambo
08-03-2007, 12:24
a ja tam nie moge sie dodzwonić nikt nie odbiera :( sieta faka

odie83
08-03-2007, 13:01
a ja tam nie moge sie dodzwonić nikt nie odbiera :( sieta faka

z tego co wiem i mi mówili to polecieli na PMA i będą po 10 marca, ale myślałem, że chociaż ktoś został i pilnuje interesu :)

rambobambo
08-03-2007, 13:26
udało się dodzwonić i już zamówiłem :)))

odie83
08-03-2007, 13:28
udało się dodzwonić i już zamówiłem :)))

wspomniałeś o rabacie 5%?
forumowicze go mają, trzeba nicka podać przy zamówieniu :D
może nie na każdy towar ale jak pytałem o statyw to rabat obowiązywął

RaB
08-03-2007, 15:36
Nie wiem czy zauwazyliscie, ale te nowe statywy w ofercie, maja troszeczke zmieniona konstrukce w porownianiu z tymi wczesniejdszymi.
Tzn. niby nic wielkiego ale w tamtych wczesniej byla mozliwosc poziomego montazu kolumny, w tych nowych juz tego nie ma.
Ogolnie banal i rzecz niezbyt wczesnie wykorzystywana, ale zawsze cos, a cena zostala ta sama.

Choc nie powiem sam sie caly czas zastanawiam...wiec jak juz bedziecie mogli cos o ni powiedziec to dajcie znac prosze.
RaB

rambobambo
08-03-2007, 15:38
wspomniałeś o rabacie 5%?
forumowicze go mają, trzeba nicka podać przy zamówieniu :D
może nie na każdy towar ale jak pytałem o statyw to rabat obowiązywął

Fak zapomniałem :))))

rambobambo
08-03-2007, 15:42
Nie wiem czy zauwazyliscie, ale te nowe statywy w ofercie, maja troszeczke zmieniona konstrukce w porownianiu z tymi wczesniejdszymi.
Tzn. niby nic wielkiego ale w tamtych wczesniej byla mozliwosc poziomego montazu kolumny, w tych nowych juz tego nie ma.
Ogolnie banal i rzecz niezbyt wczesnie wykorzystywana, ale zawsze cos, a cena zostala ta sama.

Choc nie powiem sam sie caly czas zastanawiam...wiec jak juz bedziecie mogli cos o ni powiedziec to dajcie znac prosze.
RaB


Jak już będe miał i go stestuje kilka razy to napewno napiszę jak się sprawuje :)

rambobambo
09-03-2007, 20:33
Ale jestem zły :evil:. Dziś doszła do mnie paczka ze statywem i już zdążyłem złamać zatrzask u jednej z nóg :( jakoś mocno był przykręcony a ja go zdusiłem przy próbie zaciśnięcia i pękł :( ... Czy można dokupić taki zatrzask? Pomóżcie coś z tym zrobić :(

leszeg
09-03-2007, 22:49
no toja go juz nie kupie jak takie słabe zatrzaski.

odie83
12-03-2007, 09:58
I jak? Statyw naprawiony w ramach gwarancji?

rambobambo
12-03-2007, 10:01
narazie czekam na odpowiedź ze sklepu bo w sobote mieli pewno zamkniete i nikt nie odpisał

RaB
12-03-2007, 11:23
cholera a mialo byc tak pieknie. mam nadzieje ze wymienia

rambobambo
19-03-2007, 16:16
Dostałem dziś całą nową nogę razem z zatrzaskami :) za free i już wszystko gra. A przy okazji polecam foto-tip bardzo dobry kontakt i przesyłki dochodzą expresowo :)

RaB
20-03-2007, 08:20
rambobambo to jakie sa Twoje wrazenia?
polecasz?

Korchez
20-03-2007, 09:53
Jaka cena??

odie83
20-03-2007, 10:06
Jaka cena??

http://www.foto-tip.pl/sklep/index.php?cPath=58 - 5 %

rambobambo
20-03-2007, 11:10
Jaka cena??

Zapłaciłem razem z przesyłką kurierem i płatne za pobraniem 196,55 zł :)

rambobambo
20-03-2007, 11:17
rambobambo to jakie sa Twoje wrazenia?
polecasz?


Na dzień dzisiejszy to nie powiem czy polecam ten statyw bo jeszcze nie testowałem w terenie. Ale zauważyłem już jedno że zatrzaski na nim są z aluminium chyba więc trzeba uważać i sobie poluzować je troche od razu bo to kruche jest ;) a mam też monopod manfrotto i on ma zatrzaski z jakiegoś tworzywa i lepiej chodzą. No i jak kupować to w foto-tip ;) solidna firma wywiązali się bardzo dobrze.

odie83
30-03-2007, 23:20
Zapraszam do mojego testu ;)

http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=259636#post259636