Zauważyłem dziś na FOTO-TIP statyw GOLDPHOTO 314 jakieś pół roku temu był tam zamiast niego 311 czym one się różnią bo o ile pamiętam to chyba mają takie same parametry? Ma ktoś ten statyw 314 jak się sprawuje i czy warto?