PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc[DHL]



kowazis
17-05-2012, 00:23
Witajcie.
NIKON.pl odpisał mi żebym wysłał aparat NIKON D7000 do ich serwisu w celu naprawy gwarancyjnej.
Lecz jestem tzw laikiem w tym wszystkim w jaki sposób mam zamówić kuriera, czy pakować to w swój papier czy ich?
I dodatkowo czy przesłać na ich koszt czy na swój?

Mógłby mi ktoś to opisać? A po opisaniu prosił bym o zamknięcie :) pozdrawiam serdecznie i dobranoc :)

Rafał_Sz
17-05-2012, 07:42
Zapakuj starannie, ale według własnego uznania.
Dołącz gwarancję i ksero dowodu zakupu oraz dokładny opis usterki.
Zadzwoń do NP i zapytaj, na czyj koszt masz wysłać. Ja zawsze wysyłałem na ich koszt, jeśli to była naprawa gw.
Zarejestruj się na stronie DHL i zamów kuriera przez internet, telefonicznie lub zawieź paczkę do siedziby DHL i wyślij bez rejestracji. Bez względu na sposób wysyłki, wykup ubezpieczenie - groszowa sprawa.
Po tygodniu od wysyłki możesz już zacząć próbować się dodzwonić i pytać, molestować mobbingować, dręczyć itp. To nieco przyspiesza naprawę. ;)