Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: pomoc[DHL]

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar kowazis
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    49

    Domyślnie pomoc[DHL]

    Witajcie.
    NIKON.pl odpisał mi żebym wysłał aparat NIKON D7000 do ich serwisu w celu naprawy gwarancyjnej.
    Lecz jestem tzw laikiem w tym wszystkim w jaki sposób mam zamówić kuriera, czy pakować to w swój papier czy ich?
    I dodatkowo czy przesłać na ich koszt czy na swój?

    Mógłby mi ktoś to opisać? A po opisaniu prosił bym o zamknięcie pozdrawiam serdecznie i dobranoc
    NIKON D7200 / 24-70 / 50 /
    MINOLTA ( 4 sztuki ) oraz miliony klisz w lodówce

  2. #2

    Domyślnie

    Zapakuj starannie, ale według własnego uznania.
    Dołącz gwarancję i ksero dowodu zakupu oraz dokładny opis usterki.
    Zadzwoń do NP i zapytaj, na czyj koszt masz wysłać. Ja zawsze wysyłałem na ich koszt, jeśli to była naprawa gw.
    Zarejestruj się na stronie DHL i zamów kuriera przez internet, telefonicznie lub zawieź paczkę do siedziby DHL i wyślij bez rejestracji. Bez względu na sposób wysyłki, wykup ubezpieczenie - groszowa sprawa.
    Po tygodniu od wysyłki możesz już zacząć próbować się dodzwonić i pytać, molestować mobbingować, dręczyć itp. To nieco przyspiesza naprawę.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •