Witajcie.
NIKON.pl odpisał mi żebym wysłał aparat NIKON D7000 do ich serwisu w celu naprawy gwarancyjnej.
Lecz jestem tzw laikiem w tym wszystkim w jaki sposób mam zamówić kuriera, czy pakować to w swój papier czy ich?
I dodatkowo czy przesłać na ich koszt czy na swój?
Mógłby mi ktoś to opisać? A po opisaniu prosił bym o zamknięciepozdrawiam serdecznie i dobranoc
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami