PDA

Zobacz pełną wersję : Diablo 3



Strony : 1 2 [3]

Sendilkelm
12-10-2012, 15:27
Ja też :D Wczoraj wypadł pierwszy legendar, crap jakich mało ale zawsze :P
Ja ostatnio mało grałem. W ciągu ostatnich 20h grania wypadły mi 3 legendy. Oblicze andariel i obrączka bul-kathosa. Ja ma mało MF. ok 120, ze stackami MF nie dobijam do 200 na pewno.


w tej grze zabawa zaczyna się dopiero na inferno czyli lvl 60 +
Oj tak. A po patchu 1.05 będzie jeszcze więcej nowości.

thorcik
12-10-2012, 17:10
Ja ostatnio mało grałem. W ciągu ostatnich 20h grania wypadły mi 3 legendy. Oblicze andariel i obrączka bul-kathosa. Ja ma mało MF. ok 120, ze stackami MF nie dobijam do 200 na pewno.

A nie, to ja mam marne 51% :/

login_87
12-10-2012, 18:17
Ja ze stackami mam 105... czyli tez bez szalu ale kiedys dobije do 100 poziomu mistrzowskiego :P narazie 11 i 1/4

thorcik
12-10-2012, 18:38
Ja ze stackami mam 105... czyli tez bez szalu ale kiedys dobije do 100 poziomu mistrzowskiego :P narazie 11 i 1/4

U mnie prawie 9 :razz:

thorcik
12-10-2012, 20:08
U mnie prawie 9 :razz:

No dobra, już 9 :razz:

login_87
15-10-2012, 18:48
W koncu udalo mi sie cos sprzedac za jakies lepsze pieniadze - 2mln, ale to i tak kropla w morzu potrzeb...

kzkzg
16-10-2012, 01:20
Jesli ktos z was ma jakis zlom do oddania to chetnie przygarne.

login_87
16-10-2012, 07:54
Dla kogo? Barb, DH?

seler
17-10-2012, 14:30
No ,panowie dzisiaj pacz 1.05... Legendy mają się sypać jak niebieskie a moby padać już od groźniejszego spojrzenia :)
Pochwalić się kto pierwszy wykuje pierścionek z płomyczka piekeilnego :)

Sendilkelm
17-10-2012, 14:34
No ,panowie dzisiaj pacz 1.05... Legendy mają się sypać jak niebieskie a moby padać już od groźniejszego spojrzenia :)
Pochwalić się kto pierwszy wykuje pierścionek z płomyczka piekeilnego :)

:( Ja dziś pewnie nawet nie włączę diabełka :/

mOSAd
17-10-2012, 15:22
Póki co to gry publiczne praktycznie nie istnieją, gdyż każdy sobie testuje nowe poziomy po swojemu. Czyli dla rozpoczynających rozgrywkę lub dopiero budujących postacie, gra wieloosobowa aktualnie jest niemal żadna. A to dlatego że w grach publicznych poziomy potworów odblokowane być nie mogą. Jasne, że można kogoś zaprosić lub dołączać do przyjaciół, ale to robi z gry wieloosobowej, wiele gierek prywatnych.

login_87
17-10-2012, 15:46
:( Ja dziś pewnie nawet nie włączę diabełka :/

Czemu nie?? Na ktorym SP bedziesz gral? Ja narazie probuje swoich sił na SP5...

kzkzg
17-10-2012, 20:46
Dla kogo? Barb, DH?

Dla DH sie przyda i dla Wizza jak cos masz.
podawajcie swoje tagi, cos pogramy moze w trybie releksacyjnym. kzk#2820

login_87
17-10-2012, 23:50
Cos sie poszuka... Jak Wam sie podobaja zmiany w 1.05?? Ja znalazlem dzisiaj 3 legendy w tym jeden amulet z zestawu :)


login87#1656

seler
18-10-2012, 09:24
Cos sie poszuka... Jak Wam sie podobaja zmiany w 1.05?? Ja znalazlem dzisiaj 3 legendy w tym jeden amulet z zestawu :)



no to pięknie, ja pograłem godzinkę na sp0 (na sp4 dostaję baty) i drop lepszy i golda więcej leci, ale legendy nic, choć bratu wypadła jedna, teraz się muszę skoncentrować na szybkim uzbieraniu golda żeby podnieść sobie gear tak żebym mógł grać na sp4 na Ia... wygląda na to że na ah ceny spadły :)

costi
18-10-2012, 09:45
U mnie jak zwykle kibel z legendami, ale drop ogólnie lepszy. Gram A1 na MP2 (MP3 za wolno idzie), próbowałem też A3 na MP1.

A ceny na AH spadły, bo się pojawiło więcej sensownego towaru w obiegu.

Sendilkelm
18-10-2012, 10:28
Drop lepszy, nawet opłaca się podnosić lev60, bo teraz wysokość statystyk zależy od poziomu potwora.

Ja gram MP3 A3, samemu wolno idzie, ale z loginem_87 we dwóch już dajemy radę. Może ktoś chce dołączyć, to byśmy spróbowali mp4-mp5? Tylko ja teraz 1-2h wieczorami mogę :(

seler
22-10-2012, 11:08
Wreszcie mi coś dropnęło, całkiem sensowne źródło dla czarki od tal rashy, (plus jakas smieciowa tarcza legendarna w ciągu godziny), to licząc od czerwca to trochę słabo... :)

Sendilkelm
22-10-2012, 11:29
Wreszcie mi coś dropnęło, całkiem sensowne źródło dla czarki od tal rashy, (plus jakas smieciowa tarcza legendarna w ciągu godziny), to licząc od czerwca to trochę słabo... :)

W 1.05 powiększyli o 100% drop legendarnych, więc de facto powinno Ci wypadać teraz 2 razy więcej. Ja po 1.05 już znalazłem 3 rzeczy, a przed od początku do tej pory ok. 7-8.

sorevell
22-10-2012, 13:47
A u mnie po aktualizacji 1.0.5 nie da się grać. Po kilku minutach gra zawiesza się, tzn. moja postać może sobie biegać po ograniczonym terenie, natomiast wszystkie moby stoją jak wryte. Z tego co się do tej pory dowiedziałem, problem dotyczy osób korzystających z internetu mobilnego (w moim przypadku Play 3G). Co prawda Blizzard oficjalnie nie wspiera tego typu połączeń (Wifi również!), jednak przed instalacją najnowszego patcha z grą nie było najmniejszych problemów. Macie może jakiś pomysł, w jaki sposób aktualizacja mogła namieszać w kwestii połączenia? W opisie łatki nic na ten temat nie ma...

login_87
25-10-2012, 10:31
Chcialem sie pochwalic :) Wlasnie znalazlem Plemienny Pas Niesmiertelnego Krola :) :) JUPI

Sendilkelm
25-10-2012, 10:36
Chcialem sie pochwalic :) Wlasnie znalazlem Plemienny Pas Niesmiertelnego Krola :) :) JUPI

Nie mogłeś na mnie do wieczora poczekać? Ostatnio kradniesz mi cały drop :P

seler
25-10-2012, 11:52
A ja zniechęcony brakiem dropu już nawet stwierdziłem że wydam te 10E żeby kupić trochę golda coby ruszyć do przodu, a tu okazuje się że jakieś #@&* tokeny są potrzebne albo aplikacja na telefon tylko oczywiście nokii nie obsługują bo po co... a za uzbierane 1,7kk to nic sensownego nie jestem w stanie zakupić...

Sendilkelm
25-10-2012, 12:18
A ja zniechęcony brakiem dropu już nawet stwierdziłem że wydam te 10E żeby kupić trochę golda coby ruszyć do przodu, a tu okazuje się że jakieś #@&* tokeny są potrzebne albo aplikacja na telefon tylko oczywiście nokii nie obsługują bo po co... a za uzbierane 1,7kk to nic sensownego nie jestem w stanie zakupić...

Tokeny są ze względu bezpieczeństwa, jeśli w grę wchodzą pieniądze, to chyba dobrze? Co do dostępności tokenów, to już inna sprawa.

darkmajin
25-10-2012, 12:22
A ja zniechęcony brakiem dropu już nawet stwierdziłem że wydam te 10E żeby kupić trochę golda coby ruszyć do przodu, a tu okazuje się że jakieś #@&* tokeny są potrzebne albo aplikacja na telefon tylko oczywiście nokii nie obsługują bo po co... a za uzbierane 1,7kk to nic sensownego nie jestem w stanie zakupić...

może od razu kup najlepszy gear i zapomni o graniu... przecież chodzi o to żeby szukać + w d3 kupować ekwipunek farmić ile wlezie, skoro nie masz z tego przyjemności wpakuj te pieniądze w coś sensownego bo z nowym gearem po paru godzinach dalej będzie nudno..

Sendilkelm
25-10-2012, 12:38
może od razu kup najlepszy gear i zapomni o graniu... przecież chodzi o to żeby szukać + w d3 kupować ekwipunek farmić ile wlezie, skoro nie masz z tego przyjemności wpakuj te pieniądze w coś sensownego bo z nowym gearem po paru godzinach dalej będzie nudno..

O właśnie, to też. :D Chociaż teraz pewnie ludzie chcą kupić szybko dobry Gear, żeby móc złożyć infernlaną machinę i dlatego jest płacz.

seler
25-10-2012, 12:44
może od razu kup najlepszy gear i zapomni o graniu... przecież chodzi o to żeby szukać + w d3 kupować ekwipunek farmić ile wlezie, skoro nie masz z tego przyjemności wpakuj te pieniądze w coś sensownego bo z nowym gearem po paru godzinach dalej będzie nudno..

NIe na samej farmie gra polega. Utknąłem na belialu i ruszyć nie mogę od dłuższego czasu. Biegać w kółko po Ia żeby coś trafić albo uzbierać wystarczająco golda na zakupy w ah wymaga masakrycznej ilości czasu, przy wydajności rzędu 150k na godzinę. Nie mogąc poświęcić (a i w sumie nie chcąc) na grę więcej niż półtorej godziny dziennie a i to nie co dzień, policz ile czasu potrzebuję żeby uzbierać wystarczająco dużo złota by kupić sprzęt pozwalający na poziomach wyższych niż IIa nie mówiąc o rzeczach typu machina infernalna lub by sprawnie farmić na jakimś sensownym poziomie np a3 mp4 to policz ile godzin muszę stracić, godzin które mogę przeznaczyć na całe mnóstwo innych aktywności którymi się zajmuję; zaczął się sezon warzelniczy, zimowy trening wspinowy, który wymaga reżimu, wracam do szkicowania to też wymaga czasu, nie mówiąc o foto, książce i oczywiście Małżonce której jakiś czas też trzeba przeznaczyć.

Podsumowując, jeśli ktoś nie może/ nie chce poświęcić grze więcej niż godzinę dziennie, to zakup golda bywa jedynym rozwiązaniem. Zresztą nie wierzę iż ktoś jest w stanie kupować gear za 100kk grając choćby i po trzy godziny dziennie, no chyba że dropnęło mu parę razy coś za kilkadziesiąt milionów...

darkmajin
25-10-2012, 13:31
...ale masz lata na granie, mówię Ci jak będzie.. kupisz gear przejdziesz na inferno ( co teraz jest możliwe na słabym gearze z grupą ) i ładnie podziękujesz bo endgame to ciągła farma, a Ty czasu na bycie e-rolnikiem jak widać nie masz, ale jak hajsu nie szkoda to droga wolna.

seler
25-10-2012, 13:46
...ale masz lata na granie, mówię Ci jak będzie.. kupisz gear przejdziesz na inferno ( co teraz jest możliwe na słabym gearze z grupą ) i ładnie podziękujesz bo endgame to ciągła farma, a Ty czasu na bycie e-rolnikiem jak widać nie masz, ale jak hajsu nie szkoda to droga wolna.

Ale ja jestem na inferno...od dwóch miesięcy chyba IIa nie mogę skończyć solo. A bieganie w kółko po Ia nudne trochę jest...

ThomasVoland
25-10-2012, 13:51
A czemu nie w teamie?

seler
25-10-2012, 14:15
A czemu nie w teamie?


Bo nigdy nie wiem kiedy będę miał czas pograć :) czasami mam czas o 18stej, czasami 21wszej a czasami później, no i jak gram to z godzinkę tylko...

Sendilkelm
25-10-2012, 14:26
Bo nigdy nie wiem kiedy będę miał czas pograć :) czasami mam czas o 18stej, czasami 21wszej a czasami później, no i jak gram to z godzinkę tylko...

Od tego są gry publiczne. Wchodzisz, robisz ile Ci się uda z nimi zrobić i wychodzisz.

Jeśli nie chcesz poświęcać tej grze więcej czasu niż 20-30h w miesiącu, a chciałbyś już ją skończyć, to nie jest gra dla Ciebie. Kup inną, która da Ci satysfakcję z grania, a i będziesz miał czas na te rzeczy, które chcesz robić w życiu.

seler
25-10-2012, 14:57
Jeśli nie chcesz poświęcać tej grze więcej czasu niż 20-30h w miesiącu, a chciałbyś już ją skończyć,


Nie chcę jej "już" skończyć. Grałem i w dI i dII i dII LoD przez długi czas więc znam specyfikę gry i odpowiada mi ona.

Kusi jedynie możliwość przyspieszenia procesu farmienia, acz jak wspomniałem i tak z niej nie skorzystam bo żadnych tokenów kupować nie zamierzam.

Co do grania latami... wydaje mi się że jeśli blizz nie będzie wypuszczał regularnie nowych zadań jak w paczu 1.05 to wcale nie będzie to wieloletnia rozgrywka. Na parę tygodni przed paczem prawie nikt nie grał a handel na ah praktycznie zamarł, dopiero po paczu coś się ruszyło mocniej.

login_87
25-10-2012, 15:05
Nie chcę jej "już" skończyć. Grałem i w dI i dII i dII LoD przez długi czas więc znam specyfikę gry i odpowiada mi ona.

Kusi jedynie możliwość przyspieszenia procesu farmienia, acz jak wspomniałem i tak z niej nie skorzystam bo żadnych tokenów kupować nie zamierzam.

Co do grania latami... wydaje mi się że jeśli blizz nie będzie wypuszczał regularnie nowych zadań jak w paczu 1.05 to wcale nie będzie to wieloletnia rozgrywka. Na parę tygodni przed paczem prawie nikt nie grał a handel na ah praktycznie zamarł, dopiero po paczu coś się ruszyło mocniej.


Napisz jaki masz battel tag. Dodamy Cie do znajomych i jak bedizesz widzial ze jest ktos to zawsze na chwile bedziesz sie mogl podlaczyc. Kim grasz? Moze bede mial cos na zbyciu to oddam za pochwalny komentarz przy ktoryms moim zdjeciu tu na forum :P

seler
25-10-2012, 15:15
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Seler-2558/hero/7776773
a po jakich tagach Was szukać?

Sendilkelm
25-10-2012, 15:43
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Seler-2558/hero/7776773
a po jakich tagach Was szukać?

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Sendilkelm-2283/

Sendilkelm#2283

login_87
25-10-2012, 16:20
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/login87-1656/
login87#1656

Wysłałem Ci zaproszenie.

Psychotrop
25-10-2012, 17:32
łamię się nad kupnem :D
teraz zima, wieczory w domku ... ;)
jak coś, to was będę gonił w statystykach ;)

login_87
25-10-2012, 18:58
łamię się nad kupnem :D
teraz zima, wieczory w domku ... ;)
jak coś, to was będę gonił w statystykach ;)

Kupuj, kupuj bo Ci zimy braknie zeby nas dogonic :P

puchbeary
25-10-2012, 21:29
łamię się nad kupnem :D
teraz zima, wieczory w domku ... ;)
jak coś, to was będę gonił w statystykach ;)

Albo za połowę ceny kup Torchlight II które mnie osobiście dostarczyło dużo więcej zabawy w pierwszym przelocie niż D3 za trzecim razem, że nie wspomnę o tym, że ten pierwszy przelot trwał mniej więcej tyle co dwa w Diablo III i o tym, że o drop nie trzeba się nocami modlić tylko leci równo przez cały czas co pozwala często zmieniać elementy wyposażenia i daje jeszcze więcej frajdy *. A jak nie jesteś związany sentymentalnie z klimatami magii i miecza to Borderlands II wymiata na całego - znając Twoje ciut pokręcone poczucie humoru świetnie się w tej grze odnajdziesz ;) .
Podpisano - zawiedziony w oczekiwaniach były gracz w Diablo III.

* z klimatem i grywalnością IMHO też lepiej niż w D3

Psychotrop
26-10-2012, 10:01
...Torchlight II ...Borderlands II ...

kurcze
obie te gry wyglądają ciekawie i sumarycznie kosztują taniej niż diablo ;)

diablo sobie pykam w starter, ale szerze jak coś popykam, to odstawiam na kilka tygodni i wcale mnie nie ciągnie do ponownego odpalenia gierki.

a żem wypadł z rynku, to nie wiem co teraz się dzieje w świecie rpg i pochodnych.

dzięki za tytuły - trza się zastanowić

GeparD
27-10-2012, 00:22
To ja mam prośbę do szanownych kolegów.
Proszę o wytłumaczenie dlaczego po zmianie tych dwóch przedmiotów pokazuje mi przyrost ochrony równy 0%


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/10/d3-2.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/d3.jpg)

eskimos
27-10-2012, 00:24
dzisiaj wypadla mi reczna kusza, na 59 lvl mam 17300 dmg, wtf ? :mrgreen:

login_87
27-10-2012, 10:47
To ja mam prośbę do szanownych kolegów.
Proszę o wytłumaczenie dlaczego po zmianie tych dwóch przedmiotów pokazuje mi przyrost ochrony równy 0%


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/10/d3-1.jpg
źródło (http://www.milewski.co.uk/photo/nikoniarze/d3.jpg)

Moze wlasciwosci z jednego pasa i drugiego sie wyrownuja i pokazuje 0?? Sam pancerz nie ma na to wplywu...

GeparD
27-10-2012, 11:47
Ale jakie właściwości? Przecież wszystkie masz przedstawione. Nieulękłe więzy mają +15 do odporności na ogień i o ponad 100 gorszy pancerz. Natomiast Błyszcząca uprząż daje +24 do odporności na trucizny i właśnie lepszy pancerz... Ja już nic nie rozumiem.

Sendilkelm
27-10-2012, 13:00
Ale jakie właściwości? Przecież wszystkie masz przedstawione. Nieulękłe więzy mają +15 do odporności na ogień i o ponad 100 gorszy pancerz. Natomiast Błyszcząca uprząż daje +24 do odporności na trucizny i właśnie lepszy pancerz... Ja już nic nie rozumiem.

Siła dodaje do pancerza też. Włącz staty i najedź na siłę i zobacz co jest napisane. :) Już jasne?

login_87
27-10-2012, 16:39
Zreszta ilosc vita moze tez wplywa na ochrone.

GeparD
27-10-2012, 16:54
W tym przypadku tak jak pisal Sendilkelm... chodzilo o sile

RobertMiernik
28-10-2012, 00:08
dzisiaj wypadla mi reczna kusza, na 59 lvl mam 17300 dmg, wtf ? :mrgreen:

za ile? ;>

yerzu
28-10-2012, 02:38
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/YERZU-2444/hero/941969

zapraszam do znajomych - jak ktoś chętny na grę na MP4+ lub bicie uberów.
Chętnie się dołączę lub pomogę w innych sprawach ( również na niższych mp )

login_87
31-10-2012, 09:36
Mam problem.... zablokowali mi konto:/ Probowalem zmienic haslo i powinni mi przyslac jakis kod sms ale nic nie dostaje. Jakis pomysl co zrobic??

Sendilkelm
31-10-2012, 10:21
Mam problem.... zablokowali mi konto:/ Probowalem zmienic haslo i powinni mi przyslac jakis kod sms ale nic nie dostaje. Jakis pomysl co zrobic??

Ale jak to Ci zablokowali? Dzwon do supportu polskiego.

login_87
31-10-2012, 12:19
Bede dzwonil za dopiero od 11:30 pracuja. Niewiem dlaczego zablokowali. Chcialem sei zalogowac na forum tylko ze nie do siebie z domu i wyskoczyl mi komunikat:/ Probowalem zmienic haslo ale nie przysylali mi hasla na telefon. Po jakiejsc godzinie przyszly mi 3 sms z tym samy haslem. Chcialem zmienic jeszcze raz ale wyskoczyl komunikat ze bylo za duzo nieudanych prob. Teraz znowu moge sprobowac zmienic haslo ale znowu nie przysylaja mi hasla:/ dupa....

login_87
31-10-2012, 12:52
Jupi dziala.... Zadzwonilem i odblokowali w ciagu minuty. Zablokowali mi przez to ze probowalem sie zalogowac z innego komputera (IP). Niestety sms nie dochodza poniewaz zmienialem operatora i to podobno stwarza jakis problem i smsy dochodza z opoznieniem.

Sendilkelm
31-10-2012, 13:40
Jupi dziala.... Zadzwonilem i odblokowali w ciagu minuty. Zablokowali mi przez to ze probowalem sie zalogowac z innego komputera (IP). Niestety sms nie dochodza poniewaz zmienialem operatora i to podobno stwarza jakis problem i smsy dochodza z opoznieniem.

Super, bo miałem ci pokazać, co znalzłem :d Jest już na aukcjach :D

1. Znów Lacunia, ale tamta co się sprzedała za 20mln była dużo lepsza, ta nie pójdzie nawet za 100k.
2. Schemat na najlepszy rubin. Wart ok 6mln chyba. Ale raczej się go naukczę
3. Dwuręczna legenda :) Na aukcji, nie chce mi się teraz szukać jak się nazywała.

EDIT:

Chcialem sei zalogowac na forum tylko ze nie do siebie z domu i wyskoczyl mi komunikat:/
Ja się loguje na forum nie z domu, więc o co chodzi? Próbowałeś się zalogować do gry z innego IP czy tylko na forum?

login_87
31-10-2012, 14:05
Tylko forum z innego IP i konsultant mi powiedzial ze to przez to...

Ja ostanio tez znalazlem 2reczna legende i DPS skacze mi o 15k ale spadaja mi resy ( bo wtedy niestety juz bez tarczy) i blok. Mimo tego ze kryty wchodza mi nawet po 400k z gniewem berserkera to gine duzo czesciej i chyba musze pozostac przy mojej starej broni.

Sendilkelm
31-10-2012, 15:14
Tylko forum z innego IP i konsultant mi powiedzial ze to przez to...
.
Ok, może dlatego, że ja mam Token, to mogę z innego IP, bo token jest tu priorytetem.

login_87
31-10-2012, 15:53
Chyba tez bede musial zainwestowac bo tel z androidem nie posiadam...

Sendilkelm
31-10-2012, 15:56
Chyba tez bede musial zainwestowac bo tel z androidem nie posiadam...

No ja mówię o tokenie na tel :D Tylko, że ja na iPhone'a.

Sendilkelm
03-11-2012, 10:24
Dziś znalazłem takie coś :D Z tego co patrze, to ceny kształtują się powyżej 100mln. Ciekawe czy tylko tak stoją sobie na AH czy ktoś za tyle, to kupuje.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.rafalkrukowski.com/nikoniarze/item.jpg)

GeparD
04-11-2012, 12:05
Mi jak dropnął jeden unikat zaraz po wejściu patcha to tak teraz totalna cisza.

Sendilkelm
04-11-2012, 23:24
Mi jak dropnął jeden unikat zaraz po wejściu patcha to tak teraz totalna cisza.

To nie wiem. Ja mam średnio jeden na 1,5h. Piszę średnio, bo dziś nie było żadnego, a grałem ok. 3-4h, za to wczoraj wypadły chyba 4, ale wszystkie mogę wyrzucić, bo nawet za 10k nie pójdą.

GeparD
05-11-2012, 14:47
Nie gram często. Przeważnie w weekendy. I chyba mam pecha do unikatów. Skończyłem poziom koszmar. Pokonałem Mahde na poziomie piekło i nic... cisza. Zero unikatów. Nie liczę wody tęczowej :)

mOSAd
06-11-2012, 11:14
Mnie już na niskich poziomach trafiały się legendy. Właśnie kończę doprowadzać ostatnią klasę (padło na łowcę demonów) do 60-tego poziomu i przed 60-ką znalazłem około pięciu przedmiotów. Niestety masa jest trudna do sprzedania za rozsądne pieniądze - czytaj bezużyteczna. Na poziomie 60-tym można chyba lepiej żyć ze sprzedaży przedmiotów rzadkich niemalże. Dopóki Magic Find (MF) wraz z poziomem nie są na znacząco wyższym pułapie. Niestety wielu klasom ciężko biegać z wysokim MF i dawać sobie dobrze radę. Pewną alternatywą jest zwiększony poziom potworów. Niestety brak publicznych gier tego typu ogranicza na razie rozgrywkę w silnej wersji. Ale przyznam, że moje postaci na razie jeszcze są zbyt słabe i tak - więc może z czasem poziomowania i nabierania "mocy", zapoznam na tyle spore grono znajomych, że uda się stworzyć jakąś drużynę na zwiększony Poziom Potworów.
Aha, jestem na początku zabawy, ale znalazłem jeden przedmiot z zestawu (zielony). Przydał się znajomemu barbarzyńcy, choć nie ma najlepszych statystyk.
Krótko mówiąc regularne znajdowanie czegoś co można sprzedać powyżej 200k złota wymaga znacznego MF.
Jak na razie podoba mi się ekonomia w grze. W miarę rozsądnymi nakładami można się dozbroić do egzystowania na poziomie 4 aktu, ale dalej trzeba już szukać samemu i poziomować postać. Nie wiem jeszcze na ile czasochłonne będzie zdobycie powiedzmy 40-50 poziomu mistrzowskiego (paragon level), na którym różnica w znajdowaniu ciekawych dóbr, powinna być już zauważalna.

Sendilkelm
06-11-2012, 11:19
Jak na razie podoba mi się ekonomia w grze. W miarę rozsądnymi nakładami można się dozbroić do egzystowania na poziomie 4 aktu, ale dalej trzeba już szukać samemu i poziomować postać. Nie wiem jeszcze na ile czasochłonne będzie zdobycie powiedzmy 40-50 poziomu mistrzowskiego (paragon level), na którym różnica w znajdowaniu ciekawych dóbr, powinna być już zauważalna.

Na forum BN osoba, która ma 100 poziom twierdziła, że zajęło jej to ok 700h-750h.

Ja mam przegrane 350h gry jedną postacią i mam 31 poziom mistrzowski. Nie pamiętam dokładnie ile miałem godzin gry przed nabijaniem paragonów, ale na pewno powyżej 250h.

login_87
08-11-2012, 08:33
Sendikelm jak tam idzie?? Widze ze mi calkiem odjedziesz niedlugo...
Jest mi ktos w stanie powiedziec ile Diablo pobiera danych w ciagu godziny?? Nie mam teraz stalego łącza i podkradam dziewczynie blueconnecta, i zastanawiam sie czy bedzie dalo sie grac czy za szybko zjem limit danych...

RobertMiernik
08-11-2012, 12:00
Sendikelm jak tam idzie?? Widze ze mi calkiem odjedziesz niedlugo...
Jest mi ktos w stanie powiedziec ile Diablo pobiera danych w ciagu godziny?? Nie mam teraz stalego łącza i podkradam dziewczynie blueconnecta, i zastanawiam sie czy bedzie dalo sie grac czy za szybko zjem limit danych...

Bardzo, bardzo mało, spokojnie można grać - ja mam LTE i wprawdzie nie kontrolowałem tego nigdy dokładnie, ale sprawdzałem czy nie ssie 'za dużo' i stwierdziłem, że jest zadziwiająco ekonomiczne.
Może w weekend będę miał chwilę to sprawdzę dokładnie.

Sendilkelm
08-11-2012, 12:28
Sendikelm jak tam idzie?? Widze ze mi calkiem odjedziesz niedlugo...
Jest mi ktos w stanie powiedziec ile Diablo pobiera danych w ciagu godziny?? Nie mam teraz stalego łącza i podkradam dziewczynie blueconnecta, i zastanawiam sie czy bedzie dalo sie grac czy za szybko zjem limit danych...

Sprzedałem to cacko co jest wyżej za ok. 115mln bo trafiło do mnie niecałe 100mln. Na razie mało gram i się zatrzymałem na 31 paragonie. No i licytuję dwie rzeczy, buty (Raki) i Źródło, ale z tego co widzę, to te 100 mln na te dwie rzeczy mi nie wystarczy :(

A do lutego będę mało grał teraz, a może i dłużej, bo podpisałem umowę na projekt poza godzinami pracy, więc po powrocie do domu będę miał "nadgodziny".

RobertMiernik
08-11-2012, 14:44
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.picshot.pl/pfiles/250301/diablo..png)

Znalazłem odpowiedź
- 26 min 15 sekund

Zbadana cała mapa Pola niedoli

Transfer
- Upload: 1,08 MB
- Download: 3,97 MB

Sendilkelm
08-11-2012, 15:30
Transfer
- Upload: 1,08 MB
- Download: 3,97 MB

No całkiem ładnie to jest zrobione. :)

login_87
08-11-2012, 20:23
hehe czyli mozna bedzie grac... Jutro pierwszy dzien do pracy ale za to w sobote juz weekend :D

RobertMiernik
13-11-2012, 16:07
Uwaga!

Dostałem ostatnio kilka maili z różnych adresów, między innymi [email protected]

O treści:

Dear customer,



Because you are involved in the trading of gold and equipment.
legitimately means playing with an unaltered game client.
Doing otherwise violates our policies for Battle.net and Diablo III,
and it goes against the spirit of fair play that all of our games are based on.
We strongly recommend that you avoid using any hacks,
cheats, bots, or exploits.



Suspensions and bans of players that have used or start using cheats and hacks will
You can confirm that you are the original owner of the account to this secure website with:



Login to your account, In accordance following template to verify your account.

https://us.battle.net/login/en/?ref=http%3A%2F%2Fus.battle.net%2Fd3%2Fen%2Findex&app=com-d3



* Account name
* Account password
* First and Surname
* Secret Question and Answer
Show * Please enter the correct information



If you ignore this mail your account can and will be closed permanently.
Account security is incredibly important to us, and we hope that it's important to you,
too. If you have any additional security recommendations to add to this list,
please feel free to share them in the comments!



Account Administration Team
Diablo III World of Warcraft , Blizzard Entertainment 2012

Nie wiem co to ma na celu, bo link jest prawidłowy i oryginalny, ale uważajcie...

seler
14-11-2012, 23:24
Panowie, czy opłaca się farmić 3a? W sumie teraz bez problemu biegam po wieży potępionych sa mp0 ale zastanawiam sie czy jest sens? Bo szanse na drop wyrównali w paczu 1.05 do a1 a mimo wszystko po a1 biega mi się szybciej, z kolei na mp2 choć raczej nie ginę to farma idzie dużo wolniej....

login_87
19-11-2012, 02:34
Seler jaki masz DPS?? Ja ganiam glownie a3 na mp2-3 i jakos idzie chociaz ostatnio nie moge nic ciekawego wydropic...

mOSAd
19-11-2012, 06:40
Według mnie drop wcale nie został wyrównany. Została jedynie wprowadzona zmiana taka, że *da się* znaleźć w A1 także rzeczy o poziomie 63. Jednak prawdopodobieństwo ich znalezienia wydaje mi się o wiele mniejsze. W szczególności wystarczy spojrzeć na poziom przedmiotów rzadkich, które bardzo często są poniżej 60-ego poziomu, co w A3 oraz A4 zdarza się bardzo rzadko. Dodatkowo na całkiem sporą ilość biegów, jakie ostatnio wykonałem w celu znajdowania kluczy, legendarny przedmiot wypadł mi chyba tylko jeden (w A3). Przez ten sam czas w akcie IV powinienem znaleźć już ich więcej, chociaż mogłem mieć po prostu mniej szczęścia. Jednak gdybym to ja programował tę grę, to nadal szansa na znalezienie dobrych przedmiotów rosłaby wraz z numerem aktu (czyli poziomem trudności). I przypuszczam, że wciąż tak jest. Nie kojarzę zapisu, który by mówił o *równym prawdopodobieństwie* wypadnięcia tego samego przedmiotu, w każdym z aktów.

Chętnie natomiast się dowiem, jak wam szło ubijanie bossów z Piekielnej Maszyny. Zastanawiam się na jakim poziomie i w jakim ekwipunku się tam wybrać. Jak się do tego przygotować tak, by zmaksymalizować szansę na składniki do pierścienia. Póki co mam jeden główny dylemat, czy inwestować w barbarzyńcę, czy da radę coś sensownego zrobić szamanem. Planuję wspomóc się innymi graczami w miarę możliwości, czyli uruchomić trzy portale, we trzy osoby. Nie wiem jednak na ile moja postać da sobie radę.
Czy jest jakiś w miarę sensowny sposób na sprawdzenie siły tych "uberów"? Np. jeżeli z grupą przejdziemy powiedzmy akt 4 na MP3-4, to co to by mniej więcej oznaczało? Że można próbować odpalać maszynę na MP3-4, czy może MP1-2? Czy jeszcze jakoś inaczej? Dzięki za porady. No i jakby co, to maszynkę mam zrobioną, ale raczej wstrzymam się z jej uruchomieniem do podpakowania postaci jeszcze troszkę.

seler
19-11-2012, 13:21
Byłem w mylnym błędzie.
Okazuje się że szanse na drop wyrównują się od mp1(przynajmniej oficjalnie), na mp0 jest jak było.
U mnie drop bardzo słaby, raz na tydzień wypadnie jakaś szmatława legenda, za to wczoraj wypadły buty, żółte 225dex, 56vit, 62allres i 12% szybkości, wystawiłem na ah, ciekaw jestem za ile pójdą... o ile w ogóle bo ostatnio nic mi się nie sprzedaje...

RobertMiernik
19-11-2012, 13:26
Byłem w mylnym błędzie.

Czekaj, czekaj, minus razy minus daje plus. Czyli jednak miałeś rację?

;[

seler
21-11-2012, 11:33
Wreszcie przelazłem Inferno do końca, klucze do machiny też mam, jeszcze tylko schemat...

Sendilkelm
21-11-2012, 12:21
Wreszcie przelazłem Inferno do końca, klucze do machiny też mam, jeszcze tylko schemat...

... a raczej kasa na schemat :D Schemat się kupuje.

seler
21-11-2012, 12:34
Kupuje sie schemat na pierscien, schemat na machine przeciez wypada ponoć w IVa z klucznika jakiegos

Swoją drogą kluczy z pól niedoli mam już trzy i po jednym z pozostałych poziomów, zastanawiam się czy nie zrobić kiedyś machina party czyli otworzyć na raz trzy portale tak żeby trzy krainy były i większą ekipą obrobić wszystko np na mp2

Sendilkelm
21-11-2012, 12:39
Kupuje sie schemat na pierscien, schemat na machine przeciez wypada ponoć w IVa z klucznika jakiegos
Fakt, mój błąd.



Swoją drogą kluczy z pól niedoli mam już trzy i po jednym z pozostałych poziomów, zastanawiam się czy nie zrobić kiedyś machina party czyli otworzyć na raz trzy portale tak żeby trzy krainy były i większą ekipą obrobić wszystko np na mp2

Ja bym chętnie dołączył, ale od jakiegoś czasu nie gram z powodu braku czasu :( Ubolewam nad tym, ale chyba szybko nie zagram.

seler
21-11-2012, 13:04
Ja bym chętnie dołączył, ale od jakiegoś czasu nie gram z powodu braku czasu :( Ubolewam nad tym, ale chyba szybko nie zagram.

Spoko, zanim uzbieram więcej pozostałych kluczy i schemat to trochę minie :) teraz miałem więcej czasu bo chorowałem ale już wracam na normalne tryby więc znowu będzie max godzinka co dwa dni

Swoją drogą wypadł mi też schemat dla pony level na inferno ale nie wiem czy mi się chce biegać i szukać pozostałych składników. Czy żeby otworzyć pony na inferno to trzeba mieć laski z poprzednich poziomów?

seler
21-11-2012, 14:00
swoją drogą pograłem dość intensywnie ostatnie cztery dni i nie wypadła mi żadna legenda ani żaden przedmiot który możnaby chociaż za 500k sprzedać... a utłukłem w tym czasie pięć paragonów

Sendilkelm
21-11-2012, 15:13
Swoją drogą wypadł mi też schemat dla pony level na inferno ale nie wiem czy mi się chce biegać i szukać pozostałych składników. Czy żeby otworzyć pony na inferno to trzeba mieć laski z poprzednich poziomów?

Schemat na inferno? Wypadł? Z tego co pamiętam to schematy do upgrade'u laski się kupuje, więc składniki zbiera się tylko raz, można na normalu. Później tylko kupujesz w 4 akcie, więc potrzebna kasa.


swoją drogą pograłem dość intensywnie ostatnie cztery dni i nie wypadła mi żadna legenda ani żaden przedmiot który możnaby chociaż za 500k sprzedać... a utłukłem w tym czasie pięć paragonów

Pech :)

seler
21-11-2012, 16:06
Schemat na inferno? Wypadł?

Ano wypadł, akurat miałem "dzień schematowy" :) wcześniej nigdy mi nie leciały schematy, chyba z raz czy dwa znalazłem od maja schemat na "monarszy hełm" czy coś takiego a teraz jak grałem to na jednym runie, w jeden dzień wypadło mi siedem różnych schematów w tym na izualu schemat na laskę.
I jak tu wierzyć w losowość dropu? Zwykle drop u mnie jest seryjny, np. lecą mi prawie same łuki i kusze albo prawie same miecze, lub buty często wręcz po dwa takie same z moba... tylko legendy nie lecą :)

Sendilkelm
21-11-2012, 16:10
Ano wypadł, akurat miałem "dzień schematowy" :) wcześniej nigdy mi nie leciały schematy, chyba z raz czy dwa znalazłem od maja schemat na "monarszy hełm" czy coś takiego a teraz jak grałem to na jednym runie, w jeden dzień wypadło mi siedem różnych schematów w tym na izualu schemat na laskę.
I jak tu wierzyć w losowość dropu? Zwykle drop u mnie jest seryjny, np. lecą mi prawie same łuki i kusze albo prawie same miecze, lub buty często wręcz po dwa takie same z moba... tylko legendy nie lecą :)

Myślałem, że masz już schemat na laskę i że cieszysz się, bo wypadł Ci jakiś nowy na inferno, więc się zdziwiłem. Generalnie schemat na laskę jest inaczej losowany niż te zwykłe schematy. On wypada tylko na Izualu więc jak zrobisz kilka runów na Izuala to nie powinno być problemu. Jak już masz schemat, to teraz upgrade'y kupujesz, więc nie musisz szukać ich na nowo.

mOSAd
21-11-2012, 23:26
Ostatnio narzekałem na drop, ale w ostatnich dwóch dniach się znacznie poprawił. Co prawda zacząłem biegać z maksymalnym MF (300), jednak to wcześniej nie miało aż takiego znaczenia. W ciągu tych dwóch dni wypadły mi za to 3 (słabe) amulety: Xephirian. Na szczęście znalazłem też parę innych rzeczy, w tym całkiem cenną broń (to znaczy, którą da się w ogóle sprzedać powyżej 1kk). Jednak te amulety mnie prześladują. Nie wiem jak działa losowość w tej grze, ale może wydawać się dziwna. Co prawda człowiek patrzy na anomalie, a na zwykłą statystykę nie zwraca uwagi, zatem być może wszystko jest w normie. Ważne, że coś się ruszyło i zastój jakby minął.

costi
22-11-2012, 09:10
Kupuje sie schemat na pierscien, schemat na machine przeciez wypada ponoć w IVa z klucznika jakiegos

Swoją drogą kluczy z pól niedoli mam już trzy i po jednym z pozostałych poziomów, zastanawiam się czy nie zrobić kiedyś machina party czyli otworzyć na raz trzy portale tak żeby trzy krainy były i większą ekipą obrobić wszystko np na mp2

Lepiej przygruchać jakiegoś koksa i polecieć na wysokim MP.

seler
22-11-2012, 10:41
Nie wiem jak działa losowość w tej grze, ale może wydawać się dziwna. Co prawda człowiek patrzy na anomalie, a na zwykłą statystykę nie zwraca uwagi, zatem być może wszystko jest w normie.

patrząc na "prawa serii" ta "losowość" nie jest tak do końca losowa jednak, chyba że losowana jest na starcie cała plansza a nie drop z poszczególnego mobka. Mam runy po których zbieram 200k i identyczne ze zbiorem ledwie 100k. Gdyby za kazdym razem gra losowała dla pojedyńczego moba te wartości (przy tak dużej liczbie mobów w kraterze) powinny się mniej więcej uśredniać - statystyka. A tak nie jest. Podobnie z seryjnością wypadania przedmiotów, są runy gdzie np zbieram po kilka żółtych amuletów a jest wieeele runów gdzie nie wypada żaden, czy jak ze schematami o czym wspomniałem wcześniej.

Myślę że gra losuje co najmniej dwuetapowo czyli przy założeniu gry losują się podstawowe założenia, np. ilości, rodzaju i jakości przedmiotów i złota a podczas grania losują się już tylko szanse i afiksy na poszczególnych mobkach.

seler
22-11-2012, 10:43
Lepiej przygruchać jakiegoś koksa i polecieć na wysokim MP.


Tak po cichu planuję ale z tego co doczytałem chyba trzeba otworzyć trzy portale na raz żeby trzy różne krainy się otworzyły?

Sendilkelm
22-11-2012, 11:20
Też tak mam, że zdarzają się runy że mam 3 schematy, ale moim zdaniem to nadal losowość.

Patrząc na to, musicie spojrzeć globalnie. Nie brać pod uwagę siebie i swojego runa, a wszystkich aktualnie grających graczy. Załóżmy, że w jednej sekundzie wypada 5k przedmiotów. Dostajecie amulet. Za 30 sekund następny drop i znów 4-5k przedmiotów i znów amulet. Patrząc na to tak, że masz pod rząd dwa amulety faktycznie wygląda to dziwnie, ale biorąc pod uwagę, że właśnie wypadło 500 amuletów w całej grze i w tym akurat jeden u Was wygląda już to inaczej.

No i trzeba jeszcze wziąć pod uwagę to, że losowość w informatyce to jest pseudo-losowość :D

seler
22-11-2012, 11:49
Patrząc na to tak, że masz pod rząd dwa amulety faktycznie wygląda to dziwnie, ale biorąc pod uwagę, że właśnie wypadło 500 amuletów w całej grze i w tym akurat jeden u Was wygląda już to inaczej.



Niby tak, ale często lecą mi po dwa takie same z jednego moba. I jak mówię przy takich ilościach mobów to musiałoby się uśredniać a tymczasem różnice między jednym runem a następnym są olbrzymie.

A ze schematami... pół roku nie leci nic i nagle w jednym runie sześć czy siedem i teraz znowu nic... to jest losowość? losowość by była gdyby średnio na miesiąc wypadał jeden, albo w jednym miesiącu dwa a w innym nic albo nawet w jednym miesiącu sześć a winnych nic a tymczasem nic i nagle wjednym runie sześć? Jeszcze żeby po prostu w jednym dniu... Ale wiele osób zauważyło to samo że drop jest seryjny, nawet sam bliz przyznał że podwójny drop (dwa takie same itemy ze stwora) to jest błąd i planują go naprawić.
Nie twierdzę że bliz steruje dropem, czy że dropią tylko serwery z 6 w IP ;) ale wydaje mi się że mają skopane algorytmy dropu albo dziwną mechanikę tegoż przyjętą.

Sendilkelm
22-11-2012, 12:00
A ze schematami... pół roku nie leci nic i nagle w jednym runie sześć czy siedem i teraz znowu nic... to jest losowość? losowość by była gdyby średnio na miesiąc wypadał jeden, albo w jednym miesiącu dwa a w innym nic albo nawet w jednym miesiącu sześć a winnych nic a tymczasem nic i nagle wjednym runie sześć? Jeszcze żeby po prostu w jednym dniu... Ale wiele osób zauważyło to samo że drop jest seryjny, nawet sam bliz przyznał że podwójny drop (dwa takie same itemy ze stwora) to jest błąd i planują go naprawić.
Nie twierdzę że bliz steruje dropem, czy że dropią tylko serwery z 6 w IP ;) ale wydaje mi się że mają skopane algorytmy dropu albo dziwną mechanikę tegoż przyjętą.

No tak, ale 2 te same z jednego jak napisałeś to jest BUG. A co do schematów np. z runa, to nie wiem, Ty zauważyłeś, a 10 innych osób nie. Na tylu grających zawsze wystąpią anomalie statystyczne. Ja zebrałem już masę schematów i nigdy nie miałem tak, żeby było to seryjne. Więc jeśli zdarzy się sytuacja, że wypadnie ich 4-5 w jednym runie, to może to być bug, ale nie musi. Moim zdaniem to przypadek, bo liczba grających i liczba losowań jest naprawdę duża.
Sam algorytm nie musi być skopany, a nawet śmiem wątpić, żeby był. Jeśli zdarzają się dziwne sytuacje to szukałbym raczej problemu w sposobie losowania przez komputer.
No i ostatecznie ta losowość, pomijając to co znamy, to pewnie nie jest do końca losowość. Przynajmniej ja bym nadał wagi przedmiotom chociażby z tego względu, że niektóre są używane przez wszystkie klasy, a niektóre nie. Przedmioty, które może założyć dana klasa byłyby rzadziej losowane. Takich niuansów jest pewnie dużo i to wpływa pośrednio na "losowy" drop.

mOSAd
23-11-2012, 01:47
Trochę temat przemyślałem, a że czasem mi lepiej idzie myślenie, jednocześnie z przelewaniem na papier/komputer, to wklejam dla potomnych.

Przepis na losowanie przedmiotów:

1. Generowanie liczby pseudolosowej
W momencie wypadnięcia przedmiotu istotna jest wartość parametru Magic Find (MF) gracza, ilość graczy oraz poziom potwora (skrzyni). Kiedy wypada jakikolwiek przedmiot, serwer pobiera określoną liczbę z ciągu wygenerowanych liczb pseudolosowych - ale ta liczba nie jest zależna od czegokolwiek. Nie da się wygenerować przedmiotów dla mapy wcześniej, ponieważ nie wiadomo z góry: ani w co się ktoś ubierze, ani ilu graczy będzie. Także kiedy wypada jakiś przedmiot mamy pewną liczbę pseudolosową. Jest ona typu rzeczywistego od zera do jeden (tu upraszczam by nie komplikować). Ponieważ w programowaniu łatwiej operuje się na liczbach stałoprzecinkowych (całkowitych), a nie zmiennoprzecinkowych, robiona zazwyczaj jest prosta konwersja - mnożymy tę liczbę powiedzmy przez milion albo sto milionów (i obcinamy wszystko po przecinku). Załóżmy zatem, że w wyniku tej operacji mamy liczbę od zera do miliona. Nazwijmy ją X.

2. Decyzja jak rzadki jest przedmiot
Przedmiotów zwykłych jest dużo. Małe MF ma dawać te przedmioty, duże MF ma dawać rzadkie przedmioty. Silne potwory mają dawać lepsze rzeczy. Aby uzyskać takie wyniki mnożymy MF przez X i przez kilka dodatkowych parametrów - im większych, tym rzadszy ma być przedmiot. Można tę operację zamienić na nieliniową na kilka sposobów. Ważne, że w zależności od prawdopodobieństwa (X) oraz MF otrzymujemy duże liczby dla rzadkich przedmiotów i resztę dla pozostałych. Nazwijmy otrzymaną liczbę: Y. To od niej zależy kategoria przedmiotu. Zupełnie osobno MF i siła potwora mogą też wpływać na ilość przedmiotów jakie on zostawi po śmierci. Jedna z klas ma też specjalną zdolność zwiększającą szanse na większy łup.

3. Decyzja jaki to konkretnie przedmiot
Teraz sprawdzamy wartość Y w specjalnej tabelce. Każdemu Y (dokładniej zakresowi, w którym się mieści) przypisana jest lista przedmiotów jakie mogą wypaść. Dla dużych Y są tu przedmioty legendarne i zestawy. Dla mniejszych przedmioty rzadkie, dla jeszcze mniejszych zwyczajne, a dla coraz niższych te najsłabsze. Można zapytać co z poziomem bohatera. Ano najprawdopodobniej tabela dotyczy przedmiotów dla każdego z poziomów, jednak dla uproszczenia opisuję przypadek 60-poziomowej postaci. Tak naprawdę opisane w niej przedmioty, to nie są gotowe przedmioty, ale przepis na ich wykonanie. Przykładowo jednymi z parametrów są poziom przedmiotu, możliwość posiadania gniazd na klejnoty, szansa na wylosowanie pewnych statystyk itd. Ten opis jest dość skomplikowany i w szczególności mówi, że np. w zwykłych i rzadkich rękawicach nigdy nie wylosowana zostanie prędkość poruszania się - ta dostępna jest wyłącznie w butach. Jednak są przedmioty legendarne, które łamią te reguły i mają one własny opis. Możliwe, że odbywa się teraz dodatkowe losowanie i na podobnych zasadach jak powyżej, ustalany jest konkretny przedmiot a następnie jego parametry. Ponownie brany jest pod uwagę MF gracza oraz poziom potwora oraz wylosowanego już przedmiotu. Możliwe, że każdy parametr losowany jest w oparciu o inną liczbę pseudolosową, albo istnieje jakiś algorytm wyciągający z tej jednej ustalonej wcześniej wartości X, kolejne pseudolosowe numerki. To już mało istotne.
W większości gier każdy bardziej istotny potwór (boss) ma swoją tablicę przedmiotów specjalnych. Dokładane są one do puli, z której się odbywa losowanie konkretnego przedmiotu. Tutaj widzimy to w przypadku przepisów na kostur, kluczy lub składników receptur specjalnych.

4. Skutki dla gracza
Losowość nie jest związana z konkretną mapą. Nie jest też predeterminowana, czyli wchodząc na mapę nie wiadomo jeszcze, co na niej znajdziemy. Dodatkowo rozbicie dzbanka może dać skutek podobny do zabicia potężnego potwora. Jednak część przedmiotów wraz z najmocniejszymi statystykami, może być zarezerwowana dla pewnych grup potworów lub skrzyń.
Czy warto niszczyć wszystko na swojej drodze? Z powyższych wywodów należy to ocenić samemu. Nie ma znaczenia, czy zabijemy kolejnego małego potworka, czy rozbijemy wazonik. To dla gry kolejne losowanie po prostu. O niskiej szansie na dobry przedmiot. Zamiast spędzać czas na uganianiu się po mapie za dzbankami, może lepiej je zignorować i zacząć kolejną walkę z potworami elitarnymi.
Na pewno nie ma sensu czyszczenie mapy "do zera". Czyli zabijanie wszystkiego i rozbijanie każdej baczki, w nadziei, że na tej mapie jeszcze coś powinniśmy znaleźć. Nie tak działa losowanie w grach tego typu. Szkoda na to czasu, choć przechodząc obok nie zaszkodzi zrobić małej demolki. Jeżeli tylko nas za bardzo nie spowalnia, to może się nam poszczęścić. Obawiam się jednak, że o ile legendarne przedmioty znajdziemy, o tyle będą one miały przeciętne statystyki. Mogę się tu jednak mylić, bo ja bym tak zrobił, ale Blizzard nie musiał.

seler
23-11-2012, 10:44
Zamiast spędzać czas na uganianiu się po mapie za dzbankami, może lepiej je zignorować i zacząć kolejną walkę z potworami elitarnymi.
Na pewno nie ma sensu czyszczenie mapy "do zera". Czyli zabijanie wszystkiego i rozbijanie każdej baczki, w nadziei, że na tej mapie jeszcze coś powinniśmy znaleźć.

I dlatego zamiast czyścić skupiłem się na robieniu expa bo i tak nic sensownego póki co mi nie leci. Robię krater, przejście i czasami jeszcze pola rzezi i jaskinię, ale tylko przelatuję po głównym ciągu, nawet się nie zatrzymuję na pojedyńczych mobkach . Taki ciąg daje mi dwie kratki expa, paręnaście elit i 100-200k złota i zajmuje ok 30min. Zbieram tylko żółte przedmioty, niebieskie z dużą ilością affixów (bo chodzą nawet po 2k u vendora) i zielone kamienie (4k za szt na ah).

Swoją drogą na ah potaniało. Udało mi się upolować raki, pas blacksmitha i plugawe osłony razem za mniej niż 4,5kk oczuwiście nie topowe staty ale lepsze niż miałem.

mOSAd
23-11-2012, 20:00
Przedmioty się niekoniecznie mocno zużywają. Nowych graczy (postaci) drastycznie nie przybywa. Ceny zależą od tego jak często dana rzecz wypada oraz jakie jest na nią zapotrzebowanie. A zapotrzebowanie wyłącznie maleje. Odsprzedajemy stare, kupujemy lub znajdujemy nowe. Przedmiotów wypada naprawdę sporo. Stąd wniosek, że za jakiś czas ceny zmaleją jeszcze bardziej. Przewiduję, że w przyszłości zmieni się trochę system tworzenia przedmiotów i bardziej opłaci się niszczyć przedmioty legendarne u kowala. Wówczas sytuacja może wyglądać ciut inaczej. W ogóle to chyba pierwsza gra, w której widzę tyle wypadających przedmiotów i ciągłe zastanawianie się co z nimi zrobić. Większość innych gier skupia się na samej zabawie lub poziomowaniu. ;)

erro
23-11-2012, 22:22
Ja uważam że blizz w jakiś sposób steruje dropami. Wiem że to teoria spiskowa ale już dużo razy miałem tak że wyleciał jakiś item, po wpisaniu w ah (nawet obniżając mocno statystyki) najtańszy jaki wyskakiwał był np po 70kk. Nie wiedziałem za ile wystawić, sprawdzam za godzinę a tam 100 takich przedmiotów (już bez obniżania statów). Tak samo z niektórymi legendarnymi - niektóre po prostu falami napływały na ah.

Przez ostatnie 2 dni zrobiłem 4-5 leveli i wypadł mi jeden legendarny prosto na siarkę. Dzisiaj przez godzinę pięć (też na siarkę coprawda) - jeśli dobrze zrozumiałem twierdzenie o rozkładzie normalnym to jest to niezwykła sytuacja.

Ktoś wyżej napisał że itemy potaniały - do pewnego poziomu. Od pewnego poszły w górę. Mam teraz taką sytuację że cokolwiek chciałbym kupić, co podniosłoby mi jakoś konkretnie staty, musiałbym mieć powyżej 100kk na item. Z kolei wszystko co kupiłem wcześniej jest już warte połowę tego co zapłaciłem.

erro
24-11-2012, 03:23
Żeby było weselej : dzisiaj czy wczoraj poszła plotka (lub wyciek, nie dociekałem) że planowane są zmiany w craftingu przedmiotów legendarno-setowych w związku z czym ah został wyczyszczony z tanich legendarnych i cena siarki skoczyła do 30 - 40k. Koledze dzisiaj wypadło przez kilka godzin 9 legendarnych, mnie 7. Jeśli nie robio balansu na bieżąco to ja jestem mądrym papieżem.

mOSAd
24-11-2012, 04:44
Teorie spiskowe zawsze towarzyszą grom. I prawie nigdy nie mają sensu. Delikatne modyfikacje niektórych wskaźników częstości wypadania przedmiotów oczywiście muszą być wprowadzane. Jednak dopóki nie ma błędu w grze, to nikomu nie zależy na tym, by stale zmieniać prawdopodobieństwo. Skutkowałoby to rozchwianiem ekonomii.
Powyższe "fale" przedmiotów (na AH) da się wyjaśnić na wiele innych sposobów. Najprostszy i najbardziej oczywisty jest taki: ludzie w Europie grają w podobnym czasie. Zatem po sesji wieczornej zawsze będzie przybywać przedmiotów, a do popołudnia ubywać. Wiele osób zaloguje się rano by sprawdzić co tam się pojawiło, może zagrać chwilkę i coś kupić.
No i oczywiście, że ceny najlepszych rzeczy będą rosły. To z kolei związane jest ze stałym bogaceniem się zaawansowanych postaci. Mają przypływ gotówki, ale nie mogą w sensownym czasie znaleźć idealnych przedmiotów dla swojej klasy. Dodatkowo ceny przedmiotów dla najlepszych klas (czytaj: barb) będą wyśrubowane.
Kolejne wyjaśnienie fal pojawiania się przedmiotów sam podałeś powyżej. Nie wiedziałeś za ile wystawić jakiś przedmiot. Inni też czasem nie wiedzą i czekają, aż pojawi się rozsądna ilość podobnych. I nagle przybywa ich w ogromnym tempie.

Aeon88
24-11-2012, 11:37
To mówicie że polecacie Diablo III? :) Mam zamiar kupić tą gierkę bo I to moje dzieciństwo a II pykanie z ziomkami, mam sentyment do tej gry :)

Nie sądziłem że na naszym forum jest aż tylu fanów Diablo że powstanie wątek na 60 stron na temat trójki :)

Aeon88
24-11-2012, 13:28
Wyjaśnijcie mi parę rzeczy...

1. Co to jest farmienie?
2. Co to znaczy mp4 mp10 itp? Bo SP0 - SP10 to rozumiem siła potworów.
3. Co to jest dps?
4. Czy jak utworzę postać na single player to tą samą postać mogę grać multi i prywatne drużynowe zadania robić czy do singla jest osobna postać a do multi osobna?
5. Co to są ubery?
6. Blizzard nie wspiera internetu mobilnego i WIFI - czy to oznacza że jeśli w domu mam router i nie podłączam kompa do sieci po kablu LAN to będę miał problemy z graniem?
7. Czy rzadkie, z zestawu oraz legendarne przedmioty można znaleźć na poziomie trudności normalnym czy tylko na inferno takie rzeczy?
8. Poziom 60 jest do zdobycia dopiero na inferno? Jaki poziom postaci mogę uzyskać przechodząc grę na poziomie normalnym?

Sendilkelm
24-11-2012, 15:25
1. Łażenie w celu zdobywania nowych rzeczy, złota lub czegokolwiek na co farma jest nastawiona. Zazwyczaj chodzenie w kółko do tej samej lokacji.
2. Mp4 to samo co Sp4. (od monster power)
3. dps - damage per second. Obrażenia na sekundę - to jest główna statystyka na podstawie której określamy siłę obrażeń.
4. Nie ma rozróżnienia single i multi. To jest jedno i to samo. Jak chcesz grać single, to nie upubliczniasz gry.
5. Uber to specjalny boss, którego można bić po złożeniu piekielnej machiny i otwarcia portalu. Ubery są zrobione na podstawie normalnych bossów.
6. Nie. Ja osobiście gram po wifi i nie widzę żadnych problemów.
7. Można znaleźć wszędzie, ale są one zupełnie "zbędne". Zdobywanie nowych poziomów jest tak szybkie, że sprzęt się zmienia też bardzo szybko.
8. Poziom 60 możesz zrobić i na normal, ale zajmie Ci to więcej czasu. Żeby móc grać na inferno, trzeba mieć 60 poziom.

Aeon88
24-11-2012, 15:32
O widzisz, myslałem że na 60lvl potrzeba miesięcy grania, a Ty mówisz że szybko poziomy skaczą. Kolejne pytania:

1. Co to jest piekielna machina? Mogę jej użyć tylko 1 raz czy wiele razy? Co potrzebuję do jej złożenia?
2. Rozumiem że po przejściu przez portal mogę zabić Ubera, czyli przeróbkę bossa, i mogę to robić w nieskończoność ile razy tylko przejdę przez ten portal? Nabijają one szczególną ilość expa lub sypią szczególnymi nagrodami?
3. SP (MP) można zmieniać wyłącznie na początku gry czy w trakcie grania mogę sobie przełączać siłę potworów jak chcę? Np startuję najpierw na poziomie normalnym, akt 1, dwie misje sobie zrobię np na MP0, na trzecią przełączę na mp3 a od czwartej mogę wrócić do mp0?

PS. Czy ta gra jest trudna? Co chwila widzę linki do Waszych postaci, i wielu z Was przeszło grę na poziomie inferno, podejrzewam że nie jest to jakieś wybitnie skomplikowane skoro tyle ludzi to przeszło?

mOSAd
25-11-2012, 14:54
Gra jest prosta do przejścia, więc trudno mówić o wyzwaniach jakichś. Wystarczy mieć w grupie jedną osobę z bardzo dobrym sprzętem i ona wszystko niemal zrobi sama. Można się co prawda bogacić lub nabijać dodatkowe poziomy męstwa po osiągnięciu 60-tego poziomu, ale jakichś wymiernych korzyści z tego nie ma za bardzo. Oczywiście poza coraz lepszym uzbrojeniem i łatwiejszą rozgrywką. Nie wiem czy bym grę polecał na dłużej. Wydaje mi się, że nie w tej cenie i nie na tym etapie jeszcze. Jak chcemy w kółko robić to samo, to jest masa innych i to często darmowych i o wiele lepszych i ciekawszych gier, stawiających naprawdę interesujące wyzwania przed graczem.

costi
25-11-2012, 17:12
Ja uważam że blizz w jakiś sposób steruje dropami. Wiem że to teoria spiskowa ale już dużo razy miałem tak że wyleciał jakiś item, po wpisaniu w ah (nawet obniżając mocno statystyki) najtańszy jaki wyskakiwał był np po 70kk. Nie wiedziałem za ile wystawić, sprawdzam za godzinę a tam 100 takich przedmiotów (już bez obniżania statów). Tak samo z niektórymi legendarnymi - niektóre po prostu falami napływały na ah.

Przez ostatnie 2 dni zrobiłem 4-5 leveli i wypadł mi jeden legendarny prosto na siarkę. Dzisiaj przez godzinę pięć (też na siarkę coprawda) - jeśli dobrze zrozumiałem twierdzenie o rozkładzie normalnym to jest to niezwykła sytuacja.

Ktoś wyżej napisał że itemy potaniały - do pewnego poziomu. Od pewnego poszły w górę. Mam teraz taką sytuację że cokolwiek chciałbym kupić, co podniosłoby mi jakoś konkretnie staty, musiałbym mieć powyżej 100kk na item. Z kolei wszystko co kupiłem wcześniej jest już warte połowę tego co zapłaciłem.

Wyszukiwarka na AH nie jest żadną wyrocznią, bo zwraca tylko pierwsze X wyników. Czasami w ciągu pięciu minut wyniki potrafią być istotnie różne.


Niby tak, ale często lecą mi po dwa takie same z jednego moba. I jak mówię przy takich ilościach mobów to musiałoby się uśredniać a tymczasem różnice między jednym runem a następnym są olbrzymie.

A ze schematami... pół roku nie leci nic i nagle w jednym runie sześć czy siedem i teraz znowu nic... to jest losowość? losowość by była gdyby średnio na miesiąc wypadał jeden, albo w jednym miesiącu dwa a w innym nic albo nawet w jednym miesiącu sześć a winnych nic a tymczasem nic i nagle wjednym runie sześć? Jeszcze żeby po prostu w jednym dniu... Ale wiele osób zauważyło to samo że drop jest seryjny, nawet sam bliz przyznał że podwójny drop (dwa takie same itemy ze stwora) to jest błąd i planują go naprawić.
Nie twierdzę że bliz steruje dropem, czy że dropią tylko serwery z 6 w IP ;) ale wydaje mi się że mają skopane algorytmy dropu albo dziwną mechanikę tegoż przyjętą.
Masz za małą próbkę, dużo za małą, żeby cokolwiek wyrokować. Statystyki trzeba by zebrać w skali całego serwera i wtedy by się okazało, czy algorytm działa. Poza tym to nie jest rozkład normalny, bo prawdopodobieństwo wypadnięcia przedmiotów zmienia się wraz z MF - przy 200% MF prawdopodobieństwo wypadnięcia żółtego przedmiotu jest takie samo jak przedmiotu białego, a potem rośnie. Wysokość MF wpływa tez na ilość affixów (nie dotyczy legendarnych), nie wpływa natomiast na ich rodzaj i rolle, które są losowe.


Żeby było weselej : dzisiaj czy wczoraj poszła plotka (lub wyciek, nie dociekałem) że planowane są zmiany w craftingu przedmiotów legendarno-setowych w związku z czym ah został wyczyszczony z tanich legendarnych i cena siarki skoczyła do 30 - 40k. Koledze dzisiaj wypadło przez kilka godzin 9 legendarnych, mnie 7. Jeśli nie robio balansu na bieżąco to ja jestem mądrym papieżem.
To był klasyczny przykład histerycznej reakcji rynku - na amaerykańskim forum D3 pracownik Blizza napisał, że zastanawiają się, czy nie zmienić w jakiś sposób craftingu - tylko tyle. A spowodowało to skok cen co najmniej jakby planowali craftowanie legend za darmo ;)


Ktoś wyżej napisał że itemy potaniały - do pewnego poziomu. Od pewnego poszły w górę. Mam teraz taką sytuację że cokolwiek chciałbym kupić, co podniosłoby mi jakoś konkretnie staty, musiałbym mieć powyżej 100kk na item. Z kolei wszystko co kupiłem wcześniej jest już warte połowę tego co zapłaciłem.
Też tak mam - kupienie czegoś, co w zauważalny sposób podniesie mi staty, to inwestycja na dziesiątki milionów albo polowanie na jelenia, który wystawi dobry item tanio. Albo liczenie na dobry drop, ale biorąc pod uwagę, że na grubo ponad 200h gry wypadło mi 5 legend i jeden item setowy, to kiepsko widzę to liczenie ;)


Zbieram tylko żółte przedmioty, niebieskie z dużą ilością affixów (bo chodzą nawet po 2k u vendora) i zielone kamienie (4k za szt na ah).
Zbieranie niebieskich itemów to IMHO strata czasu, tracisz go kupę na podnoszenie i częste wycieczki do handlarza. Lepiej w tym samym czasie zrobić dwa runy podnosząc tylko żółte - więcej expa, więcej kasy, a sprzedaż jednego itemu na AH nawet za 100-150k zrównoważy Ci "stratę" z niezbierania niebieskich.


7. Można znaleźć wszędzie, ale są one zupełnie "zbędne". Zdobywanie nowych poziomów jest tak szybkie, że sprzęt się zmienia też bardzo szybko.
Zbędne? to wejdź na AH i zobacz po ile chodzi pierścień Leoryka, który wypada na Normalu. ;) Aczkolwiek zgadzam się, że generalnie poniżej Hell nie ma się co napinać na sprzęt, bo i tak jest łatwo.


Można się co prawda bogacić lub nabijać dodatkowe poziomy męstwa po osiągnięciu 60-tego poziomu, ale jakichś wymiernych korzyści z tego nie ma za bardzo.
Takie same jak z nabicia lvl60 (poza tym, że rośnie MF i GF). Równie dobrze można by powiedzieć, że grę wystarczy przejść na Normal, bo potem jest już w kółko to samo ;)


6. Blizzard nie wspiera internetu mobilnego i WIFI - czy to oznacza że jeśli w domu mam router i nie podłączam kompa do sieci po kablu LAN to będę miał problemy z graniem?
Gram często używając komórki jako modemu i nie ma żadnych problemów.


8. Poziom 60 jest do zdobycia dopiero na inferno? Jaki poziom postaci mogę uzyskać przechodząc grę na poziomie normalnym?
Poziom 60 zdobywasz pod koniec Hell. Zakładając brak wymyślnych klejnotów/itemów dających bonus do zdobywanego expa, to Normal skończysz gdzieś na 30, Nightmare koło 45-50.


3. SP (MP) można zmieniać wyłącznie na początku gry czy w trakcie grania mogę sobie przełączać siłę potworów jak chcę? Np startuję najpierw na poziomie normalnym, akt 1, dwie misje sobie zrobię np na MP0, na trzecią przełączę na mp3 a od czwartej mogę wrócić do mp0?
Gra nie jest liniowa, tzn. w dowolnym momencie możesz wrócić do dowolnego questa na dowolnym akcie i odblokowanym poziomie trudności, przy okazji zmieniając MP.

Aeon88
25-11-2012, 19:07
Ludzie, nie bijcie, ale że tak spytam... jest to na tyle wciągające że chce się człowiekowi bić te same potwory 4x przechodząc 4 różne poziomy trudności gry? :D

I już chyba ostatnie pytanie, czy konto w grze przypisane jest na amen do emaila jego właściciela? Czy można np po roku grania oddać konto młodszemu bratu i będzie on mógł sobie tam wszystko pozmieniać na swoje dane (email hasło itp)?

Sendilkelm
25-11-2012, 19:36
Zbędne? to wejdź na AH i zobacz po ile chodzi pierścień Leoryka, który wypada na Normalu. ;) Aczkolwiek zgadzam się, że generalnie poniżej Hell nie ma się co napinać na sprzęt, bo i tak jest łatwo.
.
Jeden pierścień wiosny nie czyni. Do tego jeszcze pozostaje pytanie czy po tyle go kupują, czy po tyle stoi na AH :)


Ludzie, nie bijcie, ale że tak spytam... jest to na tyle wciągające że chce się człowiekowi bić te same potwory 4x przechodząc 4 różne poziomy trudności gry? :D

I już chyba ostatnie pytanie, czy konto w grze przypisane jest na amen do emaila jego właściciela? Czy można np po roku grania oddać konto młodszemu bratu i będzie on mógł sobie tam wszystko pozmieniać na swoje dane (email hasło itp)?
Co do 1 pytania, to musisz się przekonać samemu, to naprawdę zależy od gustu. Ja wolę bić te same potwory tysiąc razy niż jeździć tą samą trasą w NFS.

Co do drugiego, to nie czytałem dokładnie, ale z pogłosek słyszałem, że nie można.

costi
26-11-2012, 00:16
Jeden pierścień wiosny nie czyni. Do tego jeszcze pozostaje pytanie czy po tyle go kupują, czy po tyle stoi na AH :)

Owy pierścień daje +25% do zdobywanego expa - need I say more? ;)

mOSAd
26-11-2012, 00:45
Przepraszam bardzo, ale pierścień Leoryka to jest jedna z rzeczy, które zamierzam jak najszybciej kupić. Na poziomie 60. Podobnie jak wykonanie Pierścienia Piekielnego Ognia. Przecież one znacznie przyspieszają zdobywanie kolejnych poziomów mistrzowskich. No chyba, że ja czegoś nie wiem, lub one nie działają.
A z każdym poziomem otrzymujemy dodatkowe punkty w statystykach, czyli łatwiej nam grać. A także mamy bonus do szansy na znalezienie lepszych przedmiotów i więcej złota. Czyli możemy biegać w lepszej zbroi przy tym samym MF i GF. Lub robić tak samo ciężkie biegi z większą szansą na dobry łup. Dlatego też ja biegam w zestawie Caina i w rubinowym klejnocie w hełmie. Akurat mogę to czynić szamanem, gdyż innymi klasami jest to niezbyt proste i efektywne. Ale chodzi o sam fakt poziomowania. Im szybciej zdobędziemy wysoki poziom, tym szybszy będziemy mieć i dobry zarobek i dobre przedmioty.

Sendilkelm
26-11-2012, 00:50
Owy pierścień daje +25% do zdobywanego expa - need I say more? ;)

No tak, ale to oznacza od razu, że skoro jeden pierścień można znaleźć na normalu to wszystkie legendy do 60 poziomu są super? Właśnie o to chodzi, że prawie wszystko jest zbędne tak jak napisałem, a takie coś, to jest wyjątek. Need I say more? :wink: Bo chyba się nadal nie rozumiemy.

mOSAd
26-11-2012, 04:10
Nie no bez przesady, że zaraz prawie wszystko jest zbędne. Jest masa rzeczy o koszcie powyżej 100 milionów. To odpowiednik kilkudziesięciu złotych - a to oznacza, że są dużo warte dla gracza. Właśnie od dwóch dni jeden taki przedmiot próbuję sprzedać, gdyż nie odpowiada żadnej z moich ulubionych klas - jest dla mnicha, którym na razie nie gram. Jest sporo broni tyle wartych. Jest kilka zestawów też bardzo cennych. Czy ktoś to kupuje? Nie wiem szczerze mówiąc. Dam znać jak coś mi się sprzeda za ładną kwotę. ;)
Niestety masa przedmiotów to śmieci na sprzedaż NPC w mieście.
Z wytwarzania przedmiotów, na razie znalazłem potencjalnie jedną rzecz być może wartą poniesionego ryzyka i kosztów. Ale by się o tym przekonać trzeba by mieć tak z 10 milionów na zbyciu, co w moim przypadku nie jest na razie realne.
Szkoda tylko, że wiele przedmiotów legendarnych ma słabe statystyki. Z jednej strony wypełniają lukę i jest jakiś tam dreszczyk emocji w czasie identyfikacji być może dla kogoś. Ale chciałoby się czasem mieć pewność, że jak coś widzimy znajomego, to znaczy, że jest dużo warte. A tak, trzeba się wczytywać w mały druczek ze statystykami i oceniać, czy dany przedmiot ma sens. Męczące trochę.

Sendilkelm
26-11-2012, 10:33
Nie no bez przesady, że zaraz prawie wszystko jest zbędne. Jest masa rzeczy o koszcie powyżej 100 milionów. To odpowiednik kilkudziesięciu złotych - a to oznacza, że są dużo warte dla gracza. Właśnie od dwóch dni jeden taki przedmiot próbuję sprzedać, gdyż nie odpowiada żadnej z moich ulubionych klas - jest dla mnicha, którym na razie nie gram. Jest sporo broni tyle wartych. Jest kilka zestawów też bardzo cennych. Czy ktoś to kupuje? Nie wiem szczerze mówiąc. Dam znać jak coś mi się sprzeda za ładną kwotę. ;)
Niestety masa przedmiotów to śmieci na sprzedaż NPC w mieście.

Przypomnę, że cały czas mowa była o rzeczach poniżej 60 lev legendarach i setowych, które znajduje się na normal, nightmare i hell - bo o to było pytanie pierwotne.

Aeon88
26-11-2012, 16:29
Ja tam 1 raz przejdę grę dla przyjemności na poziomie normal, kolejne, wyzsze poziomy będą dla zarabiania kasy, kto wie, może coś sprzedam na AH za realną gotówkę :) wiadomo że to mało i żyć z tego nie będę, ale zawsze jakiś jeden super przedmiot po wymianie na realną gotówkę będzie mógł zafundować inną oryginalną grę :)

Dodatkowym optymizmem napwa fakt, że z nowymi łatkami mogą dodawać nowe questy, co jeszcze bardziej umili grę.

Sendilkelm
26-11-2012, 16:44
Ja tam 1 raz przejdę grę dla przyjemności na poziomie normal, kolejne, wyzsze poziomy będą dla zarabiania kasy, kto wie, może coś sprzedam na AH za realną gotówkę :) wiadomo że to mało i żyć z tego nie będę, ale zawsze jakiś jeden super przedmiot po wymianie na realną gotówkę będzie mógł zafundować inną oryginalną grę :)

Dodatkowym optymizmem napwa fakt, że z nowymi łatkami mogą dodawać nowe questy, co jeszcze bardziej umili grę.

Mnie się już dwukrotnie gra zwróciła, a jakby sprzedał cały swój sprzęt (lub jeśli nie sprzęt to złoto za niego) to z 50 eur pewnie by wpadło znów. :) Jest szansa, ale adekwatnie do rozegranych godzin to wiadomo, zarobić się nie da :)

RobertMiernik
26-11-2012, 21:03
Mnie się już dwukrotnie gra zwróciła, a jakby sprzedał cały swój sprzęt (lub jeśli nie sprzęt to złoto za niego) to z 50 eur pewnie by wpadło znów. :) Jest szansa, ale adekwatnie do rozegranych godzin to wiadomo, zarobić się nie da :)

Wszystko zależy jakie masz koszty godziny pracy...
Pół azjatyckiego świata zarabia na utrzymanie w ten sposób...

Sendilkelm
26-11-2012, 21:16
Wszystko zależy jakie masz koszty godziny pracy...
Pół azjatyckiego świata zarabia na utrzymanie w ten sposób...

Myślałem, że mieszkamy w Polsce :D (Nawet najniższa krajowa)

A co do Azji, to tak, wiem o tym.

RobertMiernik
26-11-2012, 21:20
A co ma do tego najniższa krajowa?
To jeden z głupszych pomysłów, jak ktoś chce pracować za 700 zł miesięcznie to nie może? Bo co, bo ktoś tak wymyślił?...

Sendilkelm
26-11-2012, 21:22
A co ma do tego najniższa krajowa?
To jeden z głupszych pomysłów, jak ktoś chce pracować za 700 zł miesięcznie to nie może? Bo co, bo ktoś tak wymyślił?...

To jest OT i ja w niego nie wchodzę.

Aeon88
27-11-2012, 00:06
Właśnie mi stykną małe wygrane :P tak żeby jakąś gierkę za 40zł zakupić za to :) fajnie będzie łazić po mapie i zabijać potwory, a od czasu do czasu wymienić to co z niego wypadnie na jakąś nową grę :D

Aeon88
27-11-2012, 01:30
Najlepiej to mają hakerzy: http://allegro.pl/diablo-3-gold-zloto-100-000-000-mln-100kk-d3-iii-i2808606507.html

Zhackuje sobie 220 razy po 100 milionów sztuk złota w grze i sprzedaje paczkami za 100zł, już zarobił 1300zł sprzedając 13x po 100KK... Nic tylko zostać hackerem. NO bo przecież nie uzbierał legalnie grając 22 miliardy sztuk złota....?

Sendilkelm
27-11-2012, 10:48
Najlepiej to mają hakerzy: http://allegro.pl/diablo-3-gold-zloto-100-000-000-mln-100kk-d3-iii-i2808606507.html

Zhackuje sobie 220 razy po 100 milionów sztuk złota w grze i sprzedaje paczkami za 100zł, już zarobił 1300zł sprzedając 13x po 100KK... Nic tylko zostać hackerem. NO bo przecież nie uzbierał legalnie grając 22 miliardy sztuk złota....?

To nie hakerzy :) Ja przy dobrych wiatrach zbieram 250-300k złota na godzinę, a nie mam sprzętu pod GF. Kupujesz sprawdzonego bota za jakąś kasę, kupujesz kilka licencji i boty sobie same latają 24h. Jest jeszcze coś takiego jak multi-coś-tam-nie-wiem-co, co pozwala grać chyba więcej niż jedną postacią z konta na raz.

Tylko, że to wszystko jest oszukiwanie i bana można złapać :P

Aeon88
27-11-2012, 20:55
ok, to przy 300k na godzinę musisz poświęcić 3h na 1kk złota (zaokrąglimy żeby równo było). 100kk to 300h grania... a on ma 230 paczek po 100kk, czyli? 69 000 godzin grania, czyli 2875 dni :D

Napewno gra na botach. Ale to w sumie się opłaca :P w najgorszym wypadku banują konto (czyli gracza, a nie cały klucz kupiony razem z grą - chyba), to trzeba założyć nowego barbarzyńce, zapuścić boty na kilka dni i znowu mamy złoto na sprzedaż, gdzie 100kk kosztuje 100zł :)

kzkzg
27-11-2012, 22:06
za hakowanie blokuja chyba klucz a nie konto.

costi
28-11-2012, 01:27
Co za różnica, i tak do każdego klucza zakładasz nowe konto.


Przepraszam bardzo, ale pierścień Leoryka to jest jedna z rzeczy, które zamierzam jak najszybciej kupić. Na poziomie 60. Podobnie jak wykonanie Pierścienia Piekielnego Ognia. Przecież one znacznie przyspieszają zdobywanie kolejnych poziomów mistrzowskich. No chyba, że ja czegoś nie wiem, lub one nie działają.
A z każdym poziomem otrzymujemy dodatkowe punkty w statystykach, czyli łatwiej nam grać. A także mamy bonus do szansy na znalezienie lepszych przedmiotów i więcej złota. Czyli możemy biegać w lepszej zbroi przy tym samym MF i GF. Lub robić tak samo ciężkie biegi z większą szansą na dobry łup. Dlatego też ja biegam w zestawie Caina i w rubinowym klejnocie w hełmie. Akurat mogę to czynić szamanem, gdyż innymi klasami jest to niezbyt proste i efektywne. Ale chodzi o sam fakt poziomowania. Im szybciej zdobędziemy wysoki poziom, tym szybszy będziemy mieć i dobry zarobek i dobre przedmioty.
A czy ja twierdzę coś innego? Przy czym z paragon levels najistotniejszy jest MF i GF, te punkty do statystyk to jest tylko drobny dodatek (jeden item załatwia bonus do primary stat).

bajcy
01-12-2012, 12:21
Pomijając wszystkie, haki, bugi, mody i wszystko co do tego podobne, chicałbym sie dowiedziec, jaki macie patent na znajdowanie magiczne i na złoto? do znajdowania przedmiotów mam prawie 200% a do złota troszkę mniej, a i tak ciągle wypadają mało atrakcyjne "zabawki" Staram sie grać uczciwie, bo tylko wtedy wg. mnie jest prawdziwa zabawa, dlatego ciekaw jestem czy jest coś, co ma dodatkowy wpływ(Minąłem poziom 60 i teraz jade na mistrzowskim)

nathaniel
01-12-2012, 13:12
Mam 31lvl mistrzowski, gram ( grałem) mając 400MF, wypadają same śmieci, jak wypadnie legend to i tak śmieć, np oblicze andariel bez gniazda, jedyny plus taki, że częściej lecą żółte z wieloma statystykami. Granie pod MF i Golda z pewnością oprócz wysokiego %MF i Golda wiąże się także z 24-25% szybkością ruchu ( koniecznie szybkość ruchu w butach i np w karwaszach lacuni - tanie na AH ) , warto mieć też co najmniej + 7m do zasięgu podnoszenia. Barbem oczywiście warto lecieć z ww. Biegamy po 3 akcie, od biedy czasami pierwszy. Pierwsze co robimy to nabijamy 5 nefalneów - dla pierwszego aktu polecam butwiejący las, dla trzeciego aktu koszary i podziemia a potem run z mostu korsika do samego Azmodana.

costi
03-12-2012, 01:47
Pomijając wszystkie, haki, bugi, mody i wszystko co do tego podobne, chicałbym sie dowiedziec, jaki macie patent na znajdowanie magiczne i na złoto? do znajdowania przedmiotów mam prawie 200% a do złota troszkę mniej, a i tak ciągle wypadają mało atrakcyjne "zabawki" Staram sie grać uczciwie, bo tylko wtedy wg. mnie jest prawdziwa zabawa, dlatego ciekaw jestem czy jest coś, co ma dodatkowy wpływ(Minąłem poziom 60 i teraz jade na mistrzowskim)

Po prostu dużo napierać, statystyka zrobi swoje.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

mOSAd
03-12-2012, 09:57
Ponieważ jestem w trakcie testowania paru różnych rzeczy i wciąż niebogaty, to napiszę jedynie, że przynajmniej na początku szukanie legendarnych przedmiotów na inferno jest... mało opłacalne. Są inne sposoby na stabilne zarabianie i to być może lepsze, a jakie - musisz niestety pokopać i popróbować sam. :)
Co do biegania to chyba też można lepiej i efektywniej - warto sobie wypróbować solo. A potem ewentualnie robić podobne biegi ze znajomymi. Mianowicie wchodzisz w akt 3 i skaczesz jedynie po lokacjach do których jest teleport w mieście. Prócz bunkrów nie wchodzisz w żadne portale na mapie, tylko teleportujesz się do miasta jak już do jakiegoś dobiegniesz. Nie czyścisz wszystkiego, ale biegniesz jak najszybciej do kolejnej grupy elitarnych potworków. Po opanowaniu metody i zebraniu grupy znajomych można podnieść poziom potworów na tyle by nie zwalniało to biegu.
Do tego potrzeba trochę sprzętu i odpowiedniego rozmieszczenia statystyk pod prędkość, odporność i wytrzymałość.
Co do MF, to pomaga, ale o dziwo w bardzo nieznacznym stopniu w stosunku do częstości wypadania legend. Natomiast być może ich jakość już ciut bardziej od ilość MF zależy. No i tu jest problem, ponieważ znaleźć legendy dość prosto, ale za czymś wartym choćby 1 milion złota trzeba się nabiegać.
Bardzo duży wpływ na częstość wypadania legend zdaje się mieć poziom męstwa Nefalemów, więc te 5 poziomów w każdym biegu warto złapać jak najszybciej.

Chcąc już maksymalizować MF warto spojrzeć na broń Sun Keeper (Słoneczny Strażnik), a biegając samemu dać ją templariuszowi (trzeba go podlewelować wcześniej do 60). Podobnie można uczynić z Xephirian Amulet (Xephiriański Amulet). Genialny jest także jeden pierścień o nazwie Compass Rose (Róża Wiatrów). Zwiększa prędkość biegania i wersję z MF można dość tanio dostać na AH. Polecam wyszukać na AH te przedmioty.

Można też obrać inną strategię i nabijać poziomy mistrzowskie. Wówczas warto sprawdzić, czy nie damy rady tego skutecznie robić w zestawie "Caina". Tanio dostępny, a wraz z ładnym klejnotem w hełmie zwiększy prędkość poziomowania o ponad 55%. Umożliwi to bieganie w tańszych pancerzach przy tym samym MF, gdzieś dalej w grze.

Aeon88
03-12-2012, 11:47
Bardzo ciężko znaleść itemy warte 100kk złota? (100 mln)

seler
03-12-2012, 11:51
Bardzo ciężko znaleść itemy warte 100kk złota? (100 mln)

banalnie łatwo, same wypadają i są dość dobrze widoczne, trzeba mieć tylko duuuużo szczęścia albo tysiące godzin przed kompem :)

pil74
03-12-2012, 12:45
Swoje D3 odsprzedałem bez żalu.
Jak czytam te wszystkie wpisy powyżej to odnoszę wrażenie te takie D3 niczym nie różni się od takiego farmville.
Co to za różnica czy zbiera się złoto, itemy czy kukurydzę??
Dla mnie D3 z tym swoim AH zbieractwem wszystkiego to kicha po całości. Z przygodówki z ciekawą fabułą zrobili napierdzielankę dla ciułaczy.
:)

seler
03-12-2012, 13:13
Z przygodówki z ciekawą fabułą zrobili napierdzielankę dla ciułaczy.
:)

każde Diablo było napierdzielanką dla ciułaczy a cała zabawa opierała się o znalezienie/zrobienie jak najpotężniejszych przedmiotów by "rządzić we wsi" jak chce się pograć w przygodówkę, to trzeba kupić przygodówkę.

pil74
03-12-2012, 13:39
każde Diablo było napierdzielanką dla ciułaczy a cała zabawa opierała się o znalezienie/zrobienie jak najpotężniejszych przedmiotów by "rządzić we wsi" jak chce się pograć w przygodówkę, to trzeba kupić przygodówkę.
no nie wiem, dla nie celem było dotarcie do dioblo i złupanie mu ogona. I tyle.

seler
03-12-2012, 13:57
no nie wiem, dla nie celem było dotarcie do dioblo i złupanie mu ogona. I tyle.

Np. w dII grałem kilka lat w tym na battlenecie i w cale nie chodziło o dotarcie do diablo bo to już się odbyło po kilku dniach grania

Aeon88
03-12-2012, 14:42
Jak by granie w gry ograniczały się do ich jednokrotnego przejścia nieopłacalnym byłoby kupowanie ich. Przykład z życia, chciałem kupić CoD4:MW, tak się składa że znajomy już kupił, więc podszedłem do niego obejrzeć czy warto. I tak wyszło że na poziomie najłatwiejszym przeszliśmy tą grę w dwa wieczory. Odechciało mi się zakupu, i wziąłem NFS:HP2010, stwierdzając, że to zawsze mogę podpiąć do TV i zagrać z dzieciakiem swoim czy rodzeństwa, jak wpadną. Wiem, w CoD jest multiplayer, zresztą podobno bardzo dobry, ale na to trzeba mieć czas. Dla mnie, osoby która gra raz na ruski rok lepiej już zagrać w to diablo, bo po jego przejściu grając dalej dla zabawy a nóż widelec wpadnie coś co sprzedam za parę euro na AH i kupię sobe za to nową grę. Zresztą, już nieraz czytałem tu wpisy, że takie g... a tyle euro kosztują. Ja kupuję gierki do 10euro, więc to rynek w sam raz dla mnie ;P

PS. Klimat diablo był najlepszy w jedynce. Tam się sikało po nogach żeby gdzieś wejść, muzyka była genialna, frajda z gry nie do opisania. W dwójce już szedłem na pałę i lałem wszystko co mi wlazło pod topór. To już nie to samo. Jak kupię trójkę to się zobaczy co to będzie, ale sądzę że bliżej jej dwójce niż jedynce.

PS. Mi się marzy Diablo IV będące odświeżeniem jedynki. Ta sama lokacja (kościół i jego podziemia) tyle że większa, więcej przedmiotów i możliwość przerabiania ich u Caina dodając np runy (i to jedyna rzecz jaką bym dodał z D2), ta sama muzyka, ta sama grafika tyle że nie 640x480 a full hd, i ten sam mroczny klimat, z tymi samymi potworami. D2 i D3 są za bardzo bajeczne, przekolorowane, mało straszne. D1 było szare, smutne, pełne mroku, nieraz po zabiciu jakichś potworów w piekle stałem 5min w miejscu bo sie bałem ruszyc. Tam to była rzeź.

costi
05-12-2012, 13:34
Ponieważ jestem w trakcie testowania paru różnych rzeczy i wciąż niebogaty, to napiszę jedynie, że przynajmniej na początku szukanie legendarnych przedmiotów na inferno jest... mało opłacalne. Są inne sposoby na stabilne zarabianie i to być może lepsze, a jakie - musisz niestety pokopać i popróbować sam. :)
Co do biegania to chyba też można lepiej i efektywniej - warto sobie wypróbować solo. A potem ewentualnie robić podobne biegi ze znajomymi. Mianowicie wchodzisz w akt 3 i skaczesz jedynie po lokacjach do których jest teleport w mieście. Prócz bunkrów nie wchodzisz w żadne portale na mapie, tylko teleportujesz się do miasta jak już do jakiegoś dobiegniesz. Nie czyścisz wszystkiego, ale biegniesz jak najszybciej do kolejnej grupy elitarnych potworków. Po opanowaniu metody i zebraniu grupy znajomych można podnieść poziom potworów na tyle by nie zwalniało to biegu.
Do tego potrzeba trochę sprzętu i odpowiedniego rozmieszczenia statystyk pod prędkość, odporność i wytrzymałość.
Co do MF, to pomaga, ale o dziwo w bardzo nieznacznym stopniu w stosunku do częstości wypadania legend. Natomiast być może ich jakość już ciut bardziej od ilość MF zależy. No i tu jest problem, ponieważ znaleźć legendy dość prosto, ale za czymś wartym choćby 1 milion złota trzeba się nabiegać.
Bardzo duży wpływ na częstość wypadania legend zdaje się mieć poziom męstwa Nefalemów, więc te 5 poziomów w każdym biegu warto złapać jak najszybciej.

Chcąc już maksymalizować MF warto spojrzeć na broń Sun Keeper (Słoneczny Strażnik), a biegając samemu dać ją templariuszowi (trzeba go podlewelować wcześniej do 60). Podobnie można uczynić z Xephirian Amulet (Xephiriański Amulet). Genialny jest także jeden pierścień o nazwie Compass Rose (Róża Wiatrów). Zwiększa prędkość biegania i wersję z MF można dość tanio dostać na AH. Polecam wyszukać na AH te przedmioty.

Można też obrać inną strategię i nabijać poziomy mistrzowskie. Wówczas warto sprawdzić, czy nie damy rady tego skutecznie robić w zestawie "Caina". Tanio dostępny, a wraz z ładnym klejnotem w hełmie zwiększy prędkość poziomowania o ponad 55%. Umożliwi to bieganie w tańszych pancerzach przy tym samym MF, gdzieś dalej w grze.

Jeśli chodzi o farmienie itemów, to jest też szkołą (aczkolwiek wymagająca dość dużego MF), że nie skupia się na elitach, tylko lata między lokacjami gdzie jest mnóstwo zwykłych mobków. Niskie MP żeby wszystko szybko umierało i po prostu maksymalizować szansę na dobry drop zabijając dużo tałatajstwa możliwie szybko.


Natomiast być może ich jakość już ciut bardziej od ilość MF zależy.
Jakośc itemu w ogóle nie zależy od MF.


PS. Klimat diablo był najlepszy w jedynce. Tam się sikało po nogach żeby gdzieś wejść, muzyka była genialna, frajda z gry nie do opisania. W dwójce już szedłem na pałę i lałem wszystko co mi wlazło pod topór. To już nie to samo. Jak kupię trójkę to się zobaczy co to będzie, ale sądzę że bliżej jej dwójce niż jedynce.

PS. Mi się marzy Diablo IV będące odświeżeniem jedynki. Ta sama lokacja (kościół i jego podziemia) tyle że większa, więcej przedmiotów i możliwość przerabiania ich u Caina dodając np runy (i to jedyna rzecz jaką bym dodał z D2), ta sama muzyka, ta sama grafika tyle że nie 640x480 a full hd, i ten sam mroczny klimat, z tymi samymi potworami. D2 i D3 są za bardzo bajeczne, przekolorowane, mało straszne. D1 było szare, smutne, pełne mroku, nieraz po zabiciu jakichś potworów w piekle stałem 5min w miejscu bo sie bałem ruszyc. Tam to była rzeź.
Podpisuję się pod tym wszystkimi mackami ;)

seler
05-12-2012, 15:32
Jakośc itemu w ogóle nie zależy od MF.





To akurat nie jest prawdą zdaje sie.

pil74
05-12-2012, 23:18
Czyli w skrócie D3 sprowadza się do latania po mapie zbierania złota i ubranek??? :)

Aeon88
05-12-2012, 23:49
Jest jeszcze fabuła :P

mOSAd
06-12-2012, 00:52
Generalnie fabuła jest bardzo krótka i prosta. Z ciekawszych rzeczy są odzywki towarzyszy w różnych sytuacjach, potworki wyposażone w losowe umiejętności i potrafiące nieźle zaleźć za skórę, gra w drużynie z mniej lub bardziej wypasionymi postaciami, handel, dobieranie sprzętu i umiejętności pod styl gry lub mapę itd. Wbrew pozorom nie jest tak źle, ale nie jest też idealnie.

costi
08-12-2012, 14:19
To akurat nie jest prawdą zdaje sie.

Zdaje się częściowo. W przypadku żółtych itemów od MF zależy ilość affixów, natomiast ich rodzaj i wartość są losowane.
W przypadku legendarnych itemów, które ilość affixów mają z góry ustaloną, MF na jakość nie wpływa w ogóle.

seler
11-12-2012, 10:16
No wreszcie udało mi się uzbierać klamoty i zrobiłem pierwszą machinę... ale na sp0 i bez nv to mi cztery niebieskie wypadły... więc zmarnowałem jeden set kluczy.
Jaki macie sposób na zbieranie kluczy przy słabym wyposażeniu (na sp4 jeszcze dostaję często baty)? Ile prób Wam zajęło zrobienie sensownego hellfire-a?

coach_lodz
11-12-2012, 12:25
eee ja dopiero co wbiłem 60lvl barbem a Ty o maszynkach ;)

Aeon88
11-12-2012, 18:13
Promocyjka, Diablo III spadło poniżej stówki w sklepach ;)

nathaniel
11-12-2012, 21:09
zobiłem pierścień, najlepsza metoda to znaleźć koxów ( np na forum battle.net ) i robić machinę na mp8-10, poniżej szkoda czasu, chyba że kogoś nie nudzi zbieranie kluczy. Pierścień bardzo słaby wyszedł, obniżył hp i dps, ale te 35% expa to jednak sporo, niestety nie mam chęci na dalszą rozrywkę w tej formie.

costi
11-12-2012, 21:23
No wreszcie udało mi się uzbierać klamoty i zrobiłem pierwszą machinę... ale na sp0 i bez nv to mi cztery niebieskie wypadły... więc zmarnowałem jeden set kluczy.
Jaki macie sposób na zbieranie kluczy przy słabym wyposażeniu (na sp4 jeszcze dostaję często baty)? Ile prób Wam zajęło zrobienie sensownego hellfire-a?

Bardzo prosty - latam na MP1. Wszystko umiera bardzo szybko, w czasie męczenia jednego runa na MP3 czy MP4 zrobię 4-5 runów na MP1, co daje mi dużo wyższe prawdopodobieństwo zdobycia co najmniej jednego klucza, nie wspominając o więcej expa, kasy i itemów.

A po ring jeszcze nie szedłem, muszę zebrać dość kluczy i znaleźć jakiegoś pakernego kolegę, który pomoże na MP5+. ;)

Badol
28-12-2012, 10:43
Po klucze to nie opłaca się ganiać poniżej MP6. Ja ostatnio ganiam na MP7. Ubery też już poniżej MP6 nie schodzę.
Jak ktoś będzie chciał pomocy to dajcie znać.
Mega pakerem to ja nie jestem ale jakoś sobie radzę :)
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Badol-1542/hero/929021

Badol
02-01-2013, 11:11
Wczoraj ze znajomym poszliśmy MP10. Trochę dłużej się zeszło ale bez większych problemów w akcie 1 :D

seler
03-01-2013, 16:22
Panowie, kto pomoże zrobić trzy-cztery runy na a2 po klucze na mp6-7? Na a1 i a3 sobie radzę na mp4 ale klucznik na a2 ma spowolnienie pocisków i czarką za szybko zdycham a na mp2 za użo latania... w zamian zapraszam na machina party mp6-7 :) bo brakuje mi trzech kluczy z a2 żeby trzy krainy otworzyć

erro
03-01-2013, 19:10
Po klucze to nie opłaca się ganiać poniżej MP6. Ja ostatnio ganiam na MP7.

Ja poniżej mp8 nie dostaję kręgosłupa z leo i magdy :-)

seler
04-01-2013, 10:06
Pytanie czy w ogóle warto walczyć o hellfire ringa? Czy jeśli mam pierścionek 5%cc 40%obr od crt i 80int to opłaca mi się zmiana na hellfire?

mOSAd
04-01-2013, 10:18
A co innego masz do roboty? :) Przy okazji zwykłych biegów możesz zdobywać klucze. A jak już się trochę uzbiera to próbować sił. To chyba nic nie kosztuje. Można prócz 3-ciego aktu pofarmić pozostałe przez chwilę. Oczywiście mowa o zerowym lub niskim MP. Ale jak ktoś jest w stanie powalczyć na MP5 lub wyżej, to czemu nie spróbować swoich sił?

seler
04-01-2013, 10:43
A co innego masz do roboty? :) Przy okazji zwykłych biegów możesz zdobywać klucze. A jak już się trochę uzbiera to próbować sił. To chyba nic nie kosztuje. Można prócz 3-ciego aktu pofarmić pozostałe przez chwilę. Oczywiście mowa o zerowym lub niskim MP. Ale jak ktoś jest w stanie powalczyć na MP5 lub wyżej, to czemu nie spróbować swoich sił?

Bardziej mi chozi o to czy opłaca się wydać 2kk na schemat i pewnie drugie tyle na naprawy przy bieganiu na wysokim mp dla ringa jako takiego, czy np słabe lub średnie staty spowodują że ten ring będzie w jakikolwiek sposób użyteczny? Co Wam się udało wykuć?

mOSAd
04-01-2013, 13:21
Ring ma znaczenie przy zdobywaniu doświadczenia - czyli poziomów. 35% szybciej to jednak sporo, jeżeli komuś zależy na jak najszybszym zdobyciu dużych wartości MF (magic find). Statystyki są tu mniej istotne chyba. Co poziom zdobywasz 3% MF, czyli jakieś 7 poziomów to odpowiednik statystyki +20% MF na jednym przedmiocie. Jeżeli zatem biegamy dla kasy i przedmiotów, a nie samej frajdy z biegania, to warto chyba poświęcić trochę czasu na poziomowanie postaci. Pierścień ognia i Leoryka ułatwiają szybie znalezienie się w rejonach 30-50 poziomu mistrzowskiego. Czyli zdobycia 100-150 procent MF więcej. Przy maks 300 zostaje 150 do pełni szczęścia. Dobry amulet doda nam 40%, dodatkowe 60% też się da wycisnąć dość spokojnie. Biegamy więc już ze sporą szansą na fajniejsze przedmioty. To pomaga zdobywać fundusze na lepszy sprzęt, a tym samym przyspiesza nasze poziomowanie. Dobrnięcie powyżej 60-70 poziomu to już większy nakład pracy. Zatem pierścienie się zwracają w dłuższej perspektywie czasu, choć na początku wyglądają tak sobie. Po 50-60 poziomie powinno być widać ich wpływ na zdobywanie kolejnych poziomów, a tym samym stopniową wymianę sprzętu na coraz doskonalszy.

seler
04-01-2013, 14:37
Ring ma znaczenie przy zdobywaniu doświadczenia - czyli poziomów. 35% szybciej to jednak sporo, jeżeli komuś zależy na jak najszybszym zdobyciu dużych wartości MF (magic find). Statystyki są tu mniej istotne chyba. Co poziom zdobywasz 3% MF, czyli jakieś 7 poziomów to odpowiednik statystyki +20% MF na jednym przedmiocie. Jeżeli zatem biegamy dla kasy i przedmiotów, a nie samej frajdy z biegania, to warto chyba poświęcić trochę czasu na poziomowanie postaci. Pierścień ognia i Leoryka ułatwiają szybie znalezienie się w rejonach 30-50 poziomu mistrzowskiego. Czyli zdobycia 100-150 procent MF więcej. Przy maks 300 zostaje 150 do pełni szczęścia.

Czy dobrze liczę że jeśłi teraz mam 28smy paragon i razem z przedmiotami mam 125MF plus 75nv i gram na sp4 co aje dodatkowo 100MF to nie opłaca mi się farmić na sp5 bu i tak nie wzrośnie mi MF (max 300)? Czyli wyższy SP daje tylko większą szansę na wypadnięcie kluczy i organów?

mOSAd
04-01-2013, 16:10
SP zwiększa maksimum o 10% na poziom. Dla SP10 maksimum to dodatkowe 100%. Maksimum z przedmiotów i poziomu postaci cały czas wynosi 300%. Z paragonów 75%. To są niezależne premie. Czyli maksymalnie mamy 475%.
W powyższym przykładzie 28 poziom mistrzowski to 84%, plus przedmioty to 125%. 75% z paragonów, ale SP4 doda tylko +40%. Zatem wynik to 125+75+40 = 240%. Na SP5 byłoby to o 10% więcej.
Można zastanowić się nad czymś innym. Skoro farmisz na SP4 to masz 40% MF więcej plus dowolność wyboru aktu i jeszcze kilka bonusów (m.in. na dodatkowy przedmiot z każdego zabicia). Gdyby nie te bonusy, to byłoby to równoważne 13 poziomom mistrzowskim lub kupnie lepszego naszyjnika z 40% MF jeżeli aktualnie masz 0%. :) Albo kupnie Słonecznego Strażnika, który może mieć bodajże 45% MF nawet. I bieganiu w słabszym sprzęcie ale szybciej po SP0.
Trzeba by wypróbować jak to wygląda w przeliczeniu na przykład na godzinę gry. Dla jednego bardziej się będzie opłacało bieganie na SP0 dla innych SP4 bo zrobią to w niewiele dłuższym czasie, a bonusy dadzą w sumie więcej.
Z tego co pamiętam to większość sugerowała biegnie na maks SP2 w celu maksymalizacji i doświadczenia i szans na ciekawe rzeczy.
Ja w ogóle nie biegam na SP, zatem nie robiłem takich testów. :)
PS. A tu chyba jest wszystko niemal: http://eu.battle.net/d3/pl/blog/6187857/Si%C5%82a_potwor%C3%B3w_wi%C4%99ksza_rze%C5%BA_wi% C4%99ksza_chwa%C5%82a_-11_10_2012

PS. Kapliczki szczęścia nie wykroczą ponad limit 300% od przedmiotów i poziomu gracza.

seler
04-01-2013, 16:57
SP zwiększa maksimum o 10% na poziom. Dla SP10 maksimum to dodatkowe 100%. Maksimum z przedmiotów i poziomu postaci cały czas wynosi 300%. Z paragonów 75%. To są niezależne premie. Czyli maksymalnie mamy 475%.
W powyższym przykładzie 28 poziom mistrzowski to 84%, plus przedmioty to 125%. 75% z paragonów, ale SP4 doda tylko +40%. Zatem wynik to 125+75+40 = 240%. Na SP5 byłoby to o 10% więcej.



ale wg Twojego linka na sp4 inferno masz +100% mf a na sp10 +250mf czyli z poziomów postaci 300 +75nv +250sp ?

mOSAd
04-01-2013, 17:15
ale wg Twojego linka na sp4 inferno masz +100% mf a na sp10 +250mf czyli z poziomów postaci 300 +75nv +250sp ?
Aj tak - na inferno jest maks. 250% z SP10 i przyrost o 25% na poziom. Zgadza się. Mój błąd. Ostatnio biegałem więcej na normalnym poziomie i zapomniałem, że na inferno jest inaczej.
PS. Aha, ale cały czas mam wrażenie, że bonus z 5NV daje jeszcze jakąś ukrytą premię. Co prawda zdarzyło mi się znaleźć legendarny przedmiot od razu po zabiciu pierwszego mobka w grze, jednak ganiając na normalu z SP10 różnica z NV i bez NV wydaje się zauważalna. 5NV praktycznie gwarantuje wypadnięcie rzadkiego przedmiotu z elitów. A przecież w stosunku do 400% MF, te 75% ekstra to nie jest jakaś wielka liczba.
I odwrotnie - biegając z mniejszym MF, ale przy NV5, MF zdaje się nie mieć aż takiego wpływu. To póki co jednak odczucia - nie robiłem i raczej nie będę robił testów. Chociaż... jeżeli zrobię to się podzielę. :)

seler
04-01-2013, 22:59
I odwrotnie - biegając z mniejszym MF, ale przy NV5, MF zdaje się nie mieć aż takiego wpływu. To póki co jednak odczucia - nie robiłem i raczej nie będę robił testów. Chociaż... jeżeli zrobię to się podzielę. :)

To by się zgadzało, rzadko z elit wypadają mi żółte zanim nie nabiję 5nv, po nabiciu zawsze lecą dwa-cztery żółte i tak było niezależnie od mojego bazowego mf.
Natomiast legendy wypadają mi raz na dwa tygodnie i to zwykle taki crap że żal tylko dwie znalazłem takie że się sprzedały i nie przerabiałem na siarę

costi
05-01-2013, 04:16
Maksimum z przedmiotów i poziomu postaci cały czas wynosi 300%. Z paragonów 75%. To są niezależne premie. Czyli maksymalnie mamy 475%.
Pokręciłeś. Max za samą postać to 300 MF, w to wliczają się paragony i sprzęt. Gdy masz paragon level 100 magic find na sprzęcie nic Ci nie daje. Powyżej tych 300 za Nephalem Valor masz max 75% i dodatkowo premia za Monster Power.


5NV praktycznie gwarantuje wypadnięcie rzadkiego przedmiotu z elitów.
Nie "praktycznie", tylko gwarantuje. Na NV5 z Elity/championa/bossa/resplendent chest zawsze wypadnie żółty item, oprócz normalnego dropu.

mOSAd
05-01-2013, 11:32
Nie tyle pokręciłem matematykę, co nazewnictwo mnie dobija i tu się mylę. :)
Co do tego, że z elity zawsze wypada żółty przedmiot to nie jest prawda. Ale zdarza się to wyjątkowo rzadko. Co więcej być może dotyczy to jedynie poziomów niższych niż inferno, bo nie pamiętam czy na inferno też to mi się zdarzało. Mimo, że na normalnym poziomie biegam na SP10 i z maksymalnym MF, czyli tak w sumie około trzy razy większym niż na inferno na SP0.
W każdym razie widać tu jakiś dodatkowy mechanizm, który albo zwiększa samo prawdopodobieństwo ponad miarę, albo ma na stałe określone pewne wartości. W każdym razie nie wygląda to na zwyczajne dodanie 75% za NV.

costi
05-01-2013, 12:57
Co do tego, że z elity zawsze wypada żółty przedmiot to nie jest prawda. Ale zdarza się to wyjątkowo rzadko.
Jak masz 5. poziom Nephalem Valor, to zawsze wypada. Poczytaj release notes do patchy.

mOSAd
05-01-2013, 13:10
OK, przy następnej takiej okazji spróbuję zrobić i wstawić jakiś screenshot. Może mi się przywidziało, a może się uda jednak? Tak czy siak - to nieistotne.

costi
06-01-2013, 17:17
1.0.3: "Elite packs (Champion/Rare) now drop an additional item for players with 5 stacks of Nephalem Valor, which is guaranteed to be of Rare quality". w 1.0.5 doszły do tego Resplendent Chests i pomniejsi bossowie (bo główni mieli to zawsze).

rafal_83
08-01-2013, 06:04
W dniu premiery kupilem wersje box a dopiero dzis zainstalowalem I pogralem w diablo 1h (musialem zamienic sprzet - stary mial zontegrowana grafike, a nowy ma HD 4000 + geforce 650).

Moje pierwsze wrazenia sa pozytywne.
Szkoda ze tak dlugo zwlekalem z upgradem(dla nie ktorych moze to byc downgrade) laptopa na MacBook-a Pro.

seler
14-02-2013, 14:43
JAk tam panowie nowy pacz? Nie miałem jeszcze okazji popróbować.

mOSAd
14-02-2013, 16:34
Super działa dołączanie do drużyn na wyższych poziomach potworów. Mogli to od razu zrobić. Walki między graczami... nie wiem, jakoś mnie nie ciągnie do tego w tego typu grze, zbalansowanej pod PvE. Ale można się pobawić chwilę na pewno lub potestować pewne rzeczy na spokojnie. Wypada trochę nowych planów amuletów, a i inne plany częściej znajdujemy. To działa zgodnie z opisem. Póki co bez zastrzeżeń, choć trochę razy serwery były resetowane i coś tam zmieniane - głównie z AH/RMAH chyba coś namotali.
No i nareszcie z jedną drużyną leci się przez kilka aktów. To tez jest dobre, że NV5 zostaje. Taki banał, a jak wiele robi.
Zużywanie kamieni do robienia amuletów tez dość sprytne. Szkoda, że nie ma opcji by sobie włączyć automatyczne podnoszenie kamieni, ksiąg czy mikstur.
Tworzenie amuletów wygląda na być może opłacalne zajęcie. Jak się ma te kilkanaście milionów, to można poszaleć.
Zauważyłem przynajmniej jedną zmianę nieopisaną w notatkach - któryś tam pancerz, zmniejszający graczowi odporność na ogień, teraz obniża ją o wiele mniej. Zatem z tymi odpornościami trochę się pobawili, ale nieznacznie jak widać. Rzeczywiście kałuże trucizny zaczynają boleć powoli.
Bardzo fajnie wyglądają potwory z odbiciem obrażeń - takie kolczaste kulki. :)
Generalnie na plus, ale chciałoby się więcej oczywiście.
Nie zwróciłem uwagi wcześniej, ale chyba nie było tego. Jest opcja inspekcji gracza z drużyny przy prawym kliku na portrecie. I od razu widać co nosi, bez przebijania się przez opcje społecznościowe.

login_87
18-02-2013, 11:39
Pytanko... ile zajmuje nowy pacz? Mam limit pobieranych danych i niewiem czy sciagac dzisiaj czy poczekac do kolejnego okresu rozliczeniowego... :/

mOSAd
18-02-2013, 17:44
Nie pamiętam. Zacznij ściągać i wówczas wyświetli chyba, albo użyj Mocy i sprawdź (google itp).

mOSAd
18-02-2013, 21:20
Dziś po raz drugi zauważyłem pewien błąd w grze. Widziałem go tylko w akcie drugim. Mianowicie pewne zadania z questów czasem nie działają. A to nie można z kimś pogadać lub quest nie przechodzi do następnej fazy. Tak jakby jest przerwany w trakcie. Wydaje się, że może to mieć związek z dołączeniem kogoś do drużyny w momencie rozmowy lub otwierania klatki itp. Niestety jedyny sposób jaki znam na naprawę, to rozpoczęcie kolejnej gry.

login_87
19-02-2013, 07:11
Sciagnalem, okolo 40 MB

login_87
11-03-2013, 15:08
Mam pytanko... gra ktos moze w Diablo na aero 2??

Psychotrop
13-03-2013, 02:31
nie wiem czy ktoś gra, ale wiem, że Aero rozłącza się z automatu co godzinę.
więc trzeba to wziąć pod uwagę.

przy normalnym przeglądaniu internetu nie ma to znaczenia.
jednak przy graniu online, czy pobieraniu jakiś plików już może to mieć wpływ na stan wkurzenia użytkownika ;)

login_87
02-06-2013, 03:08
Gra ktoś jeszcze w Diabla?

seler
03-06-2013, 09:34
ja, od czasu do czasu

login_87
04-06-2013, 17:07
Ja mam w końcu dostęp do troche lepszego neta ( tzn wiekszy limit transferu danych) i może pogram teraz trochę wiecej. Sporo się pozmieniało przez ostatnie pół roku...

mOSAd
05-06-2013, 17:00
A ja chwilowo przeskoczyłem na Neverwinter Online. Ale może odpalę D3 by zobaczyć, czy coś się nie pozmieniało przez ostatnie dwa tygodnie. ;)

konopia
05-06-2013, 19:15
mOSAd i jak te Neverwinter Online, możesz napisać coś więcej?
Płatne czy darmowe?

mOSAd
06-06-2013, 08:34
Darmowe, ładna grafika. Teoretycznie Beta, ale to już tylko tak z nazwy, bo idzie pełną parą. Znaczy można płacić za różne rzeczy. Ale nie trzeba, bo walutę, na którą się wymienia złotówki, czy euro, można także nabyć w grze za takie tam kryształki. Ja gry podglądam głównie pod kątem mechaniki i jest tu kilka ciekawych pomysłów. Brak humoru typowego dla Blizzarda, ale spokojnie można wypróbować. O ile w Diablo bardzo szybko można poznać jak wygląda gra końcowa, tak tu jeszcze nie wiem po tygodniu zabawy. PvP jest na razie proste - 5 na 5. Ale klasy mimo braku balansowania, sprawują się nieźle i da się dobrze bawić. Nawet kiedy się przegrywa. A to ważne. Nie ma też nastawienia na dojenie graczy z kasy. Wiadomo, że w grach F2P, jednak chodzi o to, żeby ktoś zapłacił, no ale tu jest naprawdę znośnie, w porównaniu do innych z którymi się zetknąłem. Błędów na razie nie jest wiele o dziwo. Zatem rokowania są naprawdę świetne. Tylko coś za szybko się poziomy zdobywa no moje oko. Przecież nie o to chodzi, by nagle zacząć się nudzić i powtarzać to samo po 2 tygodniach gry (no w sumie ja dużo gram, więc powiedzmy 2 miesiące dla przeciętnego śmiertelnika). Zatem z punktu widzenia gry na rok czasu - nie wygląda to za dobrze. Z punktu widzenia gry na dwa miesiące - warto się przymierzyć. Szczególnie, że darmowe, więc nie jak w przypadku Diablo - wydajemy kasę w ciemno.
PS. Aha, brak typowego expowania polegającego na ubijaniu potworów - raczej robimy zadania i misje oraz rajdy. EXP (kasę i przedmioty) można zdobywać podczas walk PvP - ostatnio spotkałem gracza na maksymalnym poziomie, który robił niskopoziomowe zadania, bo do tej pory tylko na arenie walczył i zdobywał poziomy. Jest AH (na razie kiepski interefejs niestety), są profesje - jest generalnie trochę zabawy.

nathaniel
25-06-2013, 13:34
od czasu do czasu gram, ale tylko tryb HC

.:Gerard:.
21-01-2014, 10:13
Kupiłem diablo3 jak tylko się pojawiła, zarejestrowałem się doszedłem do diablo ale go nie rozwaliłem, ponad pol roku nie grałem w tym czasie padł mi dysk, zainstalowałem od nowa, zapomniałem logowania, pisałem do tym tłuków, zrobiłem zdjęcia ze to moja oryginalna gra a oni mi odpisali żebym im podał jeszcze raz swoje dane wraz z nr konta Visa, porąbało im się chyba, dodzwonić się nie można, czekałem kilkanaście minut na linii w końcu automat powiedział ze w ciągu godz. ktoś do mnie oddzwoni, tragedia jest to battle.net. ze to nie można pójść i mordy obić.

login_87
22-01-2014, 15:37
Kurde ja tez już wieki nie grałem... Moze wieczorem sie skusze..

coach_lodz
27-03-2014, 07:55
No i jak tam? Ciupią wszyscy w dodatek? Musze przyznać, że lokacje fajne... klimacik jest ekstra...

.:Gerard:.
27-03-2014, 13:02
No i jak tam? Ciupią wszyscy w dodatek? Musze przyznać, że lokacje fajne... klimacik jest ekstra...

Ja przez to abstynentem zostanę .... .;)

Udało mi się przywrócić login i hasło przez czat z serwisem Batllle do D III bo kupiłem sobie dodatek a nie wiedziałem ze muszę mieć online standard aktywowana, porąbane to ze bez internetu nie pograsz, ale mnie już to nie dotyczy ;)

coach_lodz
27-03-2014, 21:58
lokacje są zdecydowanie większe... drop też niezły... jest co robić :)

login_87
29-03-2014, 00:21
eh... jak się trochę ogarnę to chyba będzie trzeba zamówić dodatek...

login_87
14-10-2014, 09:20
Trochę mi zeszło to ogarnianie... wczoraj po długiej przerwie odpaliłem znowu D3 i sporo zmian.. Na początku cieżko wszystko ogarnąć. Zaraz idę do sklepu po dodatek :) Gra jeszcze ktoś??

coach_lodz
14-10-2014, 09:23
no ja sobie okazjonalnie pykam... ale jak widzę ile koksy narobiły paragonów to mi się już nie chce... liczą na kalkulatorach itp... to ja sobie gram dla zabawy... może nie tak skutecznie ale za to przyjemnie :)

seler
14-10-2014, 09:23
Ja grywam, a RoS to bardziej Diablo 4 niz dodatek, zwlaszcza po patchu 2.1...

login_87
14-10-2014, 14:12
Właśnie od godziny gram w Raper od Souls... powiem szczerze sporo sie pozmieniało i lecą całkiem fajne przedmioty.

seler
14-10-2014, 14:25
Tak się tylko wydaje... żeby robić farmę na t6 albo gr25+ to i tak tylko jeden setup na klase się właściwie liczy. Dopóki nie uzbierałem setu ptaka dla mojej czarki to ledwie rzeźbiłem t4 a teraz farmię na luzie t6, różnica jest kolosalna i nie ma innego setupu który mógłby to samo osiągnąć i podobnie ponoć jest w innych klasach (aczkolwiek gram tylko czarką wię nie mam pewności)

login_87
14-10-2014, 14:38
hmm.. wiec nie podpowiedz mi co by było dobre dla barba??

seler
14-10-2014, 14:44
no nie podpowiem, ale jakbyś potrzebował paragonów nabić a akurat będę to mogę Cię pociągać po t6 :)

login_87
14-10-2014, 14:55
eh.... narazie robie 4 podejscie do Urzaela... Jednak prawie rok przerwy w grze robi swoje :(

coach_lodz
15-10-2014, 08:41
ja robię dopiero T2 a na T3 czasem mi się zginie... ale jak mówiłem gram rekreacyjnie a grifty robię w okolicach 15... więc szału nie ma... i też barbem

seler
15-10-2014, 08:56
Ja też rekreacyjnie, ze 4h w tygodniu. Ot pofarciło się znaleźć set ognistego ptaka dla czarki :)

coach_lodz
15-10-2014, 08:58
muszę się zainteresować co jest świętym graalem dla barba :)

anihil
15-10-2014, 17:42
czy ktoś na PS4 w Diablo gra?

login_87
16-10-2014, 20:42
NIestety ja na PC... Kurde nie ogarniam... co to sa te T2, T3, grifty??

coach_lodz
17-10-2014, 08:14
T2 i T3 aż do T6 to poziom trudności Torment (Udręka)... później są rifty (szczeliny) i greater rifty czyli głębokie szczeliny... do szczelin trzeba zdobyć klucze na wykonywaniu zadań... a za zabicie strażnika szczeliny zwykłej może wypaść klucz prób (tym częściej wypada im wyższy torment), który daje możliwość otwarcia głębokiej szczeliny na takim poziomie startowym w zależności od tego jak wypadniemy na próbie... głębokie szczeliny są na czas i jesli uda nam się wykończyć strażnika szczeliny zanim upłynie czas to awansujemy poziom wyżej... aktualnie najlepiej to chyba 48 poziom grift... za wykonanie grifta dostajemy ekstra klejnoty które możemy upgradować itd... to tak w teleexpressowym skrócie :D

login_87
17-10-2014, 10:19
hmm... a tlucze sie jeszcze klucznikow i robi inferalna maszyne? Bo ja na tym sie zatrzymałem :P

seler
17-10-2014, 11:07
Tłucze się, doszła jedna kraina ale robi się maszynę 2.0 :) a z niej najlepiej amu, który daje jedną pasywkę plus 6 innych cech, koniecznie losować z gniazdem.

coach_lodz
17-10-2014, 11:39
a wiecie... to śmieszne... nigdy nie robiłem uberów :D może czas to zmienić

seler
17-10-2014, 11:45
Ja niechętnie robię, uzbieranie setu 4x4 kluczy nawet na t6 (50% szansy dropa ale tylko w teorii) wymaga dziesiątek wycieczek na kluczników, potem uber na t6 też ma tylko 50% szansy na dropnięcie składnika a potem złotnik zrobi badziewie które się do niczego nie nadaje... w tym czasie zrobie kilkadziesiąt szczelin średnio po 1-3 leg na szczelinę (niestety zwykle crap na siarkę).

Majek
17-10-2014, 12:05
Panowie, pytanie w imieniu kolegi. Jest D3 zainstalowane na PS3. Jest jakiś tam postęp w grze, barb wyekspiony itd. I teraz kolega chce dokupić RoS. Na Algiero są do kupienia packi podstawka+dodatek. Tylko jak to wtedy z kontem, instalacją itd? Pociągnie z PSNa nową grę + dodatek, to co z save'ami i postępami w grze? Jest jakiś sposób? Jak zrobi kopie save'ów na gwizdek, wywali tę wersję, którą ma obecnie, zainstaluje od nowa razem z dodatkiem, to save'y zadziałają?

seler
17-10-2014, 13:20
Nie ma save-ów, wszystko na serwerze blizza, no chyba że na konsolach jest inaczej, nie znam się.

Majek
17-10-2014, 14:28
No dobra, ale jak to się przekłada na opisaną sytuację?

seler
17-10-2014, 15:01
Przekłada się tak że jeśli na ps3 (jak na pc) sejwy są na serwerze blizza to możesz doinstalowywać reinstalować ile chcesz a nawet grać z gry kolegi po podaniu własnego loginu.

login_87
19-10-2014, 12:34
Dzisiaj wypadły mi spodnie głębinowce (http://eu.battle.net/d3/pl/item/depth-diggers) z właściwościa " Podstawowe umijętności generujące zasoby zadają 86% dodatkowych obrażeń". Czyli jak np. użwywam rozpłatania które daje 200% obrażeń od broni to teraz będzie zadawalo 286 %??

seler
20-10-2014, 09:10
Załóż to zobaczysz :) a czy owo rozpłatanie generuje podstawowy zasób (nie wiem jaki to jest u barba)?

login_87
20-10-2014, 09:51
Rozpłatanie generuje 6 punktów furii...

kzkzg
04-01-2015, 22:53
Kurde, z rok nie gralem, dzisiaj wchodze na swoje konto a tam 0 postaci..

Wie ktos kiedy sie zaczyna nastepny sezon?

login_87
16-04-2015, 17:06
Macie postać w 3 sezonie??

Bielack
16-04-2015, 19:31
Ja i moja żona mamy ;-) Ale tymczasem nie ma kiedy dobrze się rozkręcić, 25 paragon wbiłem do tej pory.

coach_lodz
17-04-2015, 07:33
ja tam nie gram sezonów... obecnie jeśli wygospodaruję trochę czasu będę walczył aby dojść moim Barbem do 300 paragonu... brakuje mi jeszcze jakieś 45...

thorcik
17-04-2015, 08:07
Diablo-srablo, PoE! :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:

PiotrekW
17-04-2015, 09:29
No właśnie, w temacie PoE... gra ktoś coś? :) Może warto będzie założyć nowy wątek i wymienić doświadczeniami...

login_87
20-03-2020, 21:19
Gra ktoś jeszcze w DIII ?

sabur
21-03-2020, 02:26
O cześć! Ty jeszcze żyjesz [emoji3]

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

login_87
21-03-2020, 07:30
:) żyje żyje :) co tam?

MR
26-03-2020, 17:44
Ja czekam na iv :)