PDA

Zobacz pełną wersję : Tamrac System 6 czy 8?



m.luszczak
06-05-2012, 17:32
Witam zastanawiam się nad kupnem torby do sprzętu foto i myślałem nad "Tamrac System 6" ale sprzętu z czasem będzie przybywać więc zastanawiam się czy nie dołożyć i kupić "8". Mój zestaw: Nikon D5000+grip, Nikkor 18-55,Sigma 70-300, Helios 44m-4, Jupiter 135, YN 560 II, Metz 44, i inne rupiecie i kable. Tak więc która lepsza?

Pienia
06-05-2012, 20:14
mam "6-tkę" i noszę to co mam w stopce, czasami dokładam S10-20 i T17-50, ale wtedy jest wąsko...ale zawsze mam duży plecak..."8-ka" lepsza...rozwojowa...

gALL
07-05-2012, 16:32
8 bedzie za mala dla Ciebie.

m.luszczak
09-05-2012, 20:02
8 za mała? kurcze.... ;/ na wszystkich stronkach opisują jej pojemność i według tego powinno starczyć.

Mata_Hari
10-05-2012, 00:44
Odpowiem tak. Mam 6-tkę i jak dobrze porozmieszczam, to wchodzi mi wszystko ze stopki (poza drugim body, bo od jakiegoś czasu jedno z nich leży spakowane w pudełku) + drobiazgi typu ładowarki itp. Ale ............... co innego to jest to wszystko zmieścić, a co innego, to to jeszcze ze sobą nosić. Torby używam jako schowka na sprzęt, a jak się mam dużo przemieszczać, to decyduję, co mi potrzebne (wybieram np. 4 szkła i lampę) i pakuję do plecaka.