Witam zastanawiam się nad kupnem torby do sprzętu foto i myślałem nad "Tamrac System 6" ale sprzętu z czasem będzie przybywać więc zastanawiam się czy nie dołożyć i kupić "8". Mój zestaw: Nikon D5000+grip, Nikkor 18-55,Sigma 70-300, Helios 44m-4, Jupiter 135, YN 560 II, Metz 44, i inne rupiecie i kable. Tak więc która lepsza?