PDA

Zobacz pełną wersję : Paparazzi



kar
24-04-2012, 23:07
Za 5min. ciekawy polski dokument w TVP2.

swider
24-04-2012, 23:45
No tak… któż inny, jak nie Stoppa. :)
Dzięki za podzielenie się informacją.

krzysztof jot
25-04-2012, 00:07
oglądałem. Określenie "ciekawy" to nadużycie w przypadku tej produkcji...

mswilk
25-04-2012, 08:25
Ten film to klapa... a P.Stoppa, (delikatnie mówiąc) to człowiek nieokrzesany.

żeglarz
25-04-2012, 09:16
Ten film to klapa... a P.Stoppa, (delikatnie mówiąc) to człowiek nieokrzesany.

A Twoim zdaniem jakim powinien być paparazzi.

mcl
25-04-2012, 18:37
z ciekawostek, wejdźcie sobie na stronę http://www.fashionweek.pl i zobaczcie kto robi dla nich zdjęcia ;)

Kuba.Daf
25-04-2012, 19:37
Wie ktoś może, gdzie teraz można obejrzeć ten film ? Kurcze, spóźniłem się wczoraj trochę...

hddk
25-04-2012, 19:44
No ja też bym się dowiedział gdzie to można online obejrzeć albo nie online :)

adolfik9501
25-04-2012, 23:41
A Twoim zdaniem jakim powinien być paparazzi.

By sprostować częsty błąd:

powinien paparazzo - powinni paparazzi

Pozdrawiam.

żeglarz
26-04-2012, 09:18
By sprostować częsty błąd:

powinien paparazzo - powinni paparazzi

Pozdrawiam.

Dziękuję poprawie jeszcze inny błąd i całość napiszę poprawnie jeszcze raz:
A Twoim zdaniem jakim człowiekiem powinien być paparazzo.
Czy teraz jest ok'

UBoot
26-04-2012, 09:29
konstrukt moralny osoby zwanej "paparazzo" nie jest dla mnie zbyt przyjemny. Trzeba mieć w sobie trochę naturę komornika ...

Ale z drugiej strony jeszcze mniej oceniam moralnie osoby "poszkodowane" przez paparazzich. Są to zwykle tzw. "gwiazdy", którym się w głowach poprzewracało, które chciałyby korzystać wyłącznie z pozytywów swojej sławy, a uniknąć negatywów. Niestety, to niemożliwe, bo ludzie tylko wtedy będą się interesowali daną osobą, gdy będą mogli pooglądać "skandaliczne" fotografie na ich temat.

Ja osobiście nigdy bym się takiej roli nie podjął.
Za żadne pieniądze !

adolfik9501
26-04-2012, 09:36
Dziękuję poprawie jeszcze inny błąd i całość napiszę poprawnie jeszcze raz:
A Twoim zdaniem jakim człowiekiem powinien być paparazzo.

Skutecznym, co niestety niesie za sobą pewne konsekwencje tak dla paparazzo jak i fotografowanych.



Czy teraz jest ok'

OK. Mojego wtrętu nie bierz do siebie, to było tylko informacyjnie.

żeglarz
26-04-2012, 10:20
Skutecznym, co niestety niesie za sobą pewne konsekwencje tak dla paparazzo jak i fotografowanych.



OK. Mojego wtrętu nie bierz do siebie, to było tylko informacyjnie.


Możesz być całkiem oto spokojny a nawet pewnym mojej wdzięczności.
Nauki nigdy dość ! :-)