Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Paparazzi

  1. #1

    Domyślnie Paparazzi

    Za 5min. ciekawy polski dokument w TVP2.

  2. #2

    Domyślnie

    No tak… któż inny, jak nie Stoppa.
    Dzięki za podzielenie się informacją.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  3. #3

    Domyślnie

    oglądałem. Określenie "ciekawy" to nadużycie w przypadku tej produkcji...

  4. #4

    Domyślnie

    Ten film to klapa... a P.Stoppa, (delikatnie mówiąc) to człowiek nieokrzesany.
    MarcinWilk

  5. #5
    żeglarz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    Ten film to klapa... a P.Stoppa, (delikatnie mówiąc) to człowiek nieokrzesany.
    A Twoim zdaniem jakim powinien być paparazzi.

  6. #6

    Domyślnie

    z ciekawostek, wejdźcie sobie na stronę http://www.fashionweek.pl i zobaczcie kto robi dla nich zdjęcia

  7. #7

    Domyślnie

    Wie ktoś może, gdzie teraz można obejrzeć ten film ? Kurcze, spóźniłem się wczoraj trochę...

  8. #8

    Domyślnie

    No ja też bym się dowiedział gdzie to można online obejrzeć albo nie online

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żeglarz Zobacz posta
    A Twoim zdaniem jakim powinien być paparazzi.
    By sprostować częsty błąd:

    powinien paparazzo - powinni paparazzi

    Pozdrawiam.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  10. #10
    żeglarz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adolfik9501 Zobacz posta
    By sprostować częsty błąd:

    powinien paparazzo - powinni paparazzi

    Pozdrawiam.
    Dziękuję poprawie jeszcze inny błąd i całość napiszę poprawnie jeszcze raz:
    A Twoim zdaniem jakim człowiekiem powinien być paparazzo.
    Czy teraz jest ok'

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •