PDA

Zobacz pełną wersję : Telewizja w internecie?



d50kid
24-04-2012, 08:50
Witam

nie wiem czy w dziale komputery czy tutaj powinienem zadać to pytanie, w razie czego proszę o przeniesienie wątku. Mam pytanie czy zna ktoś stronę gdzie nawet odpłatnie mogę oglądać telewizję w internecie ?Chodzi o to że karta TV która mialem w starym kompie w nowym mi juz nie działa a do tunera TV zewnętrznego który posiadałem nie wchodzi wejscie z monitora a potrzebuję mieć TV dla teściowej która pilnuje mi dziecka. I szukam po internecie gdzie nawet za opłatą miesieczna czy tez roczna obejrze TVP1,TVP2, Polsat, TVN i inne ale po za "darmowymi" które co chwilę się "krzaczą" nic nie ma. Może ktoś korzysta z TV w ten sposób i wyśle mi link.


pozdrawiam
Marcin

Brajan73
24-04-2012, 09:04
http://weeb.tv/channels - brak prog. 1 i 2

stock
24-04-2012, 10:43
http://weeb.tv/channels - brak prog. 1 i 2

dokładnie - to chyba najlepsze rozwiązanie za drobne pieniądze :)

d50kid
24-04-2012, 10:59
To prawda, 15 zl za miesiac to nie duzo tylko przyznam szczerze ze potrzebna 1 i 2 ;/ .

andrstac
24-04-2012, 15:52
Brak 1ki i 2ki wynika tylko z tego, że ktoś przestał aktualnie streamować te kanały. Więc jest duża szansa że wrócą (o ile pamiętam to jeszcze dwa tygodnie temu były)

marszull
24-04-2012, 19:58
wieczorem jest na pewno

nikof100
26-04-2012, 11:27
Czy ktos uzywal tego weeb.tv z zagranicy? Czy nie ma obostrzen w streamowaniu poza obszar Polski? Jestem zaintereseowany ale nie mam jak sprawdzic jeszcze dzisiaj.

Pozdr

velaskez
26-04-2012, 20:54
Czy ktos uzywal tego weeb.tv z zagranicy? Czy nie ma obostrzen w streamowaniu poza obszar Polski? Jestem zaintereseowany ale nie mam jak sprawdzic jeszcze dzisiaj.

Pozdr

Ostatnio z kumplem oglądaliśmy z Barcelony i działało normalnie.

adamtg
27-04-2012, 01:10
Widzialem kiedys jakies na www.dpreview.com ....musialbys poszukac w archiwum forum



w Danii śmiga bez problemu, ale sprawdziłem tylko wersje bezpłatną.

Brajan73
27-04-2012, 11:58
Czy ktos uzywal tego weeb.tv z zagranicy? Czy nie ma obostrzen w streamowaniu poza obszar Polski? Jestem zaintereseowany ale nie mam jak sprawdzic jeszcze dzisiaj.

Pozdr

W Londynie też bez problemów :)

kemot
27-04-2012, 13:13
A nie prościej tuner dvb-t na usb?

nikof100
27-04-2012, 14:27
Dzieki koledzy, w "dlugi" weekend wyprobuje ze Swajcarii.