Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Telewizja w internecie?

    Witam

    nie wiem czy w dziale komputery czy tutaj powinienem zadać to pytanie, w razie czego proszę o przeniesienie wątku. Mam pytanie czy zna ktoś stronę gdzie nawet odpłatnie mogę oglądać telewizję w internecie ?Chodzi o to że karta TV która mialem w starym kompie w nowym mi juz nie działa a do tunera TV zewnętrznego który posiadałem nie wchodzi wejscie z monitora a potrzebuję mieć TV dla teściowej która pilnuje mi dziecka. I szukam po internecie gdzie nawet za opłatą miesieczna czy tez roczna obejrze TVP1,TVP2, Polsat, TVN i inne ale po za "darmowymi" które co chwilę się "krzaczą" nic nie ma. Może ktoś korzysta z TV w ten sposób i wyśle mi link.


    pozdrawiam
    Marcin

  2. #2

    Domyślnie

    http://weeb.tv/channels - brak prog. 1 i 2
    Amator z Yashica FX-3 Super 2000, Yashica FX-D, N F80

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Brajan73 Zobacz posta
    http://weeb.tv/channels - brak prog. 1 i 2
    dokładnie - to chyba najlepsze rozwiązanie za drobne pieniądze

  4. #4

    Domyślnie

    To prawda, 15 zl za miesiac to nie duzo tylko przyznam szczerze ze potrzebna 1 i 2 ;/ .

  5. #5
    Rozmowny Awatar andrstac
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Przededworze/Chmielnik/Kielce
    Posty
    472

    Domyślnie

    Brak 1ki i 2ki wynika tylko z tego, że ktoś przestał aktualnie streamować te kanały. Więc jest duża szansa że wrócą (o ile pamiętam to jeszcze dwa tygodnie temu były)
    D7k, D80+MB;12-24/F4,70-200/F2.8,SB600,2xYN460II,3xRF602,A600+BH2,LP-FP200

  6. #6

    Domyślnie

    wieczorem jest na pewno

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar nikof100
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Horgen / Krakow
    Posty
    63

    Domyślnie

    Czy ktos uzywal tego weeb.tv z zagranicy? Czy nie ma obostrzen w streamowaniu poza obszar Polski? Jestem zaintereseowany ale nie mam jak sprawdzic jeszcze dzisiaj.

    Pozdr
    ----------------- analogi ------------------

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikof100 Zobacz posta
    Czy ktos uzywal tego weeb.tv z zagranicy? Czy nie ma obostrzen w streamowaniu poza obszar Polski? Jestem zaintereseowany ale nie mam jak sprawdzic jeszcze dzisiaj.

    Pozdr
    Ostatnio z kumplem oglądaliśmy z Barcelony i działało normalnie.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid Zobacz posta
    Widzialem kiedys jakies na www.dpreview.com ....musialbys poszukac w archiwum forum


    w Danii śmiga bez problemu, ale sprawdziłem tylko wersje bezpłatną.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikof100 Zobacz posta
    Czy ktos uzywal tego weeb.tv z zagranicy? Czy nie ma obostrzen w streamowaniu poza obszar Polski? Jestem zaintereseowany ale nie mam jak sprawdzic jeszcze dzisiaj.

    Pozdr
    W Londynie też bez problemów
    Amator z Yashica FX-3 Super 2000, Yashica FX-D, N F80

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •