PDA

Zobacz pełną wersję : Forum po przerwie



wer
20-04-2012, 05:53
Niestety chyba nie przywrócono ustawień antyspamowych, bo pojawiły się syfy. Przydałoby się włączyć antyspam na rejestrację, bo za chwilę utoniemy.

admin
20-04-2012, 11:57
Zaraz się przyjrzymy sprawie. Dzięki za info.