Nikoniarze.pl
>
Różności
>
Cafe NIKON
> Forum po przerwie
PDA
Zobacz pełną wersję :
Forum po przerwie
wer
20-04-2012, 05:53
Niestety chyba nie przywrócono ustawień antyspamowych, bo pojawiły się syfy. Przydałoby się włączyć antyspam na rejestrację, bo za chwilę utoniemy.
admin
20-04-2012, 11:57
Zaraz się przyjrzymy sprawie. Dzięki za info.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.