Niestety chyba nie przywrócono ustawień antyspamowych, bo pojawiły się syfy. Przydałoby się włączyć antyspam na rejestrację, bo za chwilę utoniemy.
Szukaj
Niestety chyba nie przywrócono ustawień antyspamowych, bo pojawiły się syfy. Przydałoby się włączyć antyspam na rejestrację, bo za chwilę utoniemy.
D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.
Zaraz się przyjrzymy sprawie. Dzięki za info.
Skontaktuj się z nami