Zobacz pełną wersję : exposure does not plays bills....
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V6B6OXnyaRk
To jest przeróbka. Oryginalnie tekst w formie videofelietonu mówił któryś z amerykańskich dziennikarzy. Chodziło o to, że wytwórnia, chciała wykorzystać za darmo , chyba na płycie DVD,wywiad, który z kimś (chyba reżyserem) przeprowadził. Nie pomnę o kogo chodziło. Tekst jest prawie identyczny, przynajmniej co do pomysłu. Czyli to chyba plagiat.
mariaczi666
16-04-2012, 14:28
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V6B6OXnyaRk
Zmień może tytuł wątku. Po does nie ma prawa stać czasownik z 's' na końcu. Poza tym, pay, nie play. ;)
Co do tematu, sama prawda...
wiem ...bezmyslnie przekleilem
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.