Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    conik
    Gość

    Domyślnie exposure does not plays bills....


  2. #2

    Domyślnie

    To jest przeróbka. Oryginalnie tekst w formie videofelietonu mówił któryś z amerykańskich dziennikarzy. Chodziło o to, że wytwórnia, chciała wykorzystać za darmo , chyba na płycie DVD,wywiad, który z kimś (chyba reżyserem) przeprowadził. Nie pomnę o kogo chodziło. Tekst jest prawie identyczny, przynajmniej co do pomysłu. Czyli to chyba plagiat.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  3. #3

    Domyślnie


    Zmień może tytuł wątku. Po does nie ma prawa stać czasownik z 's' na końcu. Poza tym, pay, nie play.

    Co do tematu, sama prawda...
    FF + szkła

  4. #4
    conik
    Gość

    Domyślnie

    wiem ...bezmyslnie przekleilem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •