Szukaj
To jest przeróbka. Oryginalnie tekst w formie videofelietonu mówił któryś z amerykańskich dziennikarzy. Chodziło o to, że wytwórnia, chciała wykorzystać za darmo , chyba na płycie DVD,wywiad, który z kimś (chyba reżyserem) przeprowadził. Nie pomnę o kogo chodziło. Tekst jest prawie identyczny, przynajmniej co do pomysłu. Czyli to chyba plagiat.
R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog
wiem ...bezmyslnie przekleilem
Skontaktuj się z nami