PDA

Zobacz pełną wersję : Foto prezentacja



luk009
25-03-2012, 20:25
Witam

Czy ktoś mógłby polecić jakiś programik do robienia foto prezentacji (przejścia różnego rodzaju) z możliwością wstawienia podkładu muzycznego. Najlepiej w j.polskim

Z góry dziękuję

RobertMiernik
25-03-2012, 22:22
PowerPoint

hostman22
25-03-2012, 23:15
Aperture, Capture one ;)

manfred
26-03-2012, 16:45
Psg, psp

air_air
04-04-2012, 23:02
PhotoStory 3 tylko po angielsku

JoannaJeszka
07-04-2012, 17:10
Aperture rowniez polecam

hrabi
09-04-2012, 12:46
ProShow Gold i ProShow Producer.

AdamS1981
11-04-2012, 12:23
Pozwólcie że się podepnę pod temat: jak wyżej, ale z tą różnicą, że programik pod Linuxa (nie przez WinE)?

RobertMiernik
11-04-2012, 12:48
A odpowiedniki Officowych pakietów nie wystarczają?

Więcej szczegółów potrzebujemy, aktualne pakiety biurowe czy to office czy kofice, siag czy co tam za dystrybucję masz, mają aktualnie takie możliwości, że nawet średnio zaawansowaną prezentację można przygotować, jeśli nie wystarcza to napisz czego Ci brakuje...

AdamS1981
11-04-2012, 12:57
Myślę o przygotowaniu płyty z prezentacją kilkudziesięciu zdjęć z przejściami + podkład muzyczny. Chcę to prezentować na TV przez odtwarzacz DVD.
Mam dystrybucję Ubuntu (11.10) z pakietem Libre Office (3.5).

RobertMiernik
11-04-2012, 13:20
Libre Office ma przecież moduł do prezentacji, jest do wyboru parę szablonów, trochę przejść, muzykę też pewnie da się podłożyć.

Tak konkretnie w czym problem? ;>

AdamS1981
11-04-2012, 13:47
Tylko co zrobić z plikiem .ppt(x) czy .odp/.odg, aby był czytelny dla stacjonarnego odtwarzacza - zamierzam pokazywać to na TV przez DVD.

RobertMiernik
11-04-2012, 13:59
A widzisz i to już całkiem inne pytanie i nie ma nic wspólnego z problemem 'czym zrobić prezentację' :P

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłaby konwersja do avi

TU sprawdź (http://www.google.pl/search?q=konwersja+ppt+2+avi)

AdamS1981
11-04-2012, 14:13
A... bo zobaczyłem polecany ProShow Gold i ProShow Producer (z tymi miałem styczność na Windowsach), a że szukam podobnego programu na Linuxa to pytam - stąd zamieszanie. Jeśli nic nie znajdę do tworzenia "multimedialnych pokazów zdjęć" (czy jak ktoś woli "photocastów") - spróbuję proponowanej przez Ciebie metody.
Dzięki.

Antonios
21-04-2012, 18:29
Ja pod XP uzywam MemoriesOnTV. W zupelnosci mi wystarcza do wykonania prezentacji.

czarq
21-04-2012, 19:54
FastStone Image Viewer - bardzo szybko robisz prezentację w formacie .avi. 156 efektów przejścia powinno zadowolić każdego.

luk009
22-04-2012, 06:42
A nie ma jakiegoś programu gdzie po zrobieniu prezentacji bezpośrednio bez konwersji można ją wyświetlać m.in np na odtwarzaczu DVD?