Witam
Czy ktoś mógłby polecić jakiś programik do robienia foto prezentacji (przejścia różnego rodzaju) z możliwością wstawienia podkładu muzycznego. Najlepiej w j.polskim
Z góry dziękuję
Szukaj
Witam
Czy ktoś mógłby polecić jakiś programik do robienia foto prezentacji (przejścia różnego rodzaju) z możliwością wstawienia podkładu muzycznego. Najlepiej w j.polskim
Z góry dziękuję
Nikon D300, Tamron 17-50 2/8, Nikkor AF 50 f1.8D, Nikkor AF-S DX 35mm f/1,8G, SB-800, D3200
Aperture, Capture one
A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4
PhotoStory 3 tylko po angielsku
ProShow Gold i ProShow Producer.
Pozwólcie że się podepnę pod temat: jak wyżej, ale z tą różnicą, że programik pod Linuxa (nie przez WinE)?
A odpowiedniki Officowych pakietów nie wystarczają?
Więcej szczegółów potrzebujemy, aktualne pakiety biurowe czy to office czy kofice, siag czy co tam za dystrybucję masz, mają aktualnie takie możliwości, że nawet średnio zaawansowaną prezentację można przygotować, jeśli nie wystarcza to napisz czego Ci brakuje...
Myślę o przygotowaniu płyty z prezentacją kilkudziesięciu zdjęć z przejściami + podkład muzyczny. Chcę to prezentować na TV przez odtwarzacz DVD.
Mam dystrybucję Ubuntu (11.10) z pakietem Libre Office (3.5).
Skontaktuj się z nami