Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Foto prezentacja

    Witam

    Czy ktoś mógłby polecić jakiś programik do robienia foto prezentacji (przejścia różnego rodzaju) z możliwością wstawienia podkładu muzycznego. Najlepiej w j.polskim

    Z góry dziękuję
    Nikon D300, Tamron 17-50 2/8, Nikkor AF 50 f1.8D, Nikkor AF-S DX 35mm f/1,8G, SB-800, D3200

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Aperture, Capture one
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  4. #4
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Psg, psp

  5. #5

    Domyślnie

    PhotoStory 3 tylko po angielsku

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar JoannaJeszka
    Dołączył
    11 2011
    Miasto
    Kujawsko Pomorskie
    Posty
    134

    Domyślnie

    Aperture rowniez polecam

  7. #7

    Domyślnie

    ProShow Gold i ProShow Producer.

  8. #8

    Domyślnie

    Pozwólcie że się podepnę pod temat: jak wyżej, ale z tą różnicą, że programik pod Linuxa (nie przez WinE)?

  9. #9

    Domyślnie

    A odpowiedniki Officowych pakietów nie wystarczają?

    Więcej szczegółów potrzebujemy, aktualne pakiety biurowe czy to office czy kofice, siag czy co tam za dystrybucję masz, mają aktualnie takie możliwości, że nawet średnio zaawansowaną prezentację można przygotować, jeśli nie wystarcza to napisz czego Ci brakuje...

  10. #10

    Domyślnie

    Myślę o przygotowaniu płyty z prezentacją kilkudziesięciu zdjęć z przejściami + podkład muzyczny. Chcę to prezentować na TV przez odtwarzacz DVD.
    Mam dystrybucję Ubuntu (11.10) z pakietem Libre Office (3.5).

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •